CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > A zase ta Uhrineves ...
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Collector
Newbie

Registrován: 28.03.2004
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 17 

A? žije tenhle thread, už dlouho jsem nečetl takový kecy vo eee

Old Post 14.09.2005 v 20:03
Collector je offline   Click Here to See the Profile for Collector   Find more posts by Collector   Click here to Send Collector a Private Message   Click Here to Email Collector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 18 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 14.09.2005 v 21:41
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbarp27
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 40

Thumbs up aje je :) Příspěvek č. 19 

Old Post 14.09.2005 v 22:11
xbarp27 je offline   Click Here to See the Profile for xbarp27   Find more posts by xbarp27   Click here to Send xbarp27 a Private Message   Click Here to Email xbarp27     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daugg
Newbie

Registrován: 12.11.2003
Příspěvků: 8

Pravda o UHLANu! Příspěvek č. 20 

Musim sem napsat pravdu u siti zvane UHLAN! Pred par mesici jsem narazil na tuto lehce utajenou organizaci a zjitil jsem, ze pokud se stanu clenem, budu mit doma k dispozici internet a pry i pristup k nejake mistni siti, nebo co... Docela me to zaujalo, a tak jsem si rek, ze se pokusim s nekym domluvit, abych se mohl stat taky clenem. Podarilo se mi kontaktovat jednoho z vudcu teto organizace (neco jako Uousko, nebo jak si to rika) a s nim jsem se domluvil na pripojeni. Chvili jsem sice vahal, protoze vstupni poplatek 300 000 Euro se mi zdal prehnany, ale to je pry normalni a jeste bylo v cene zarizeni ktere ke me tento zazrak dostalo! Rozhodl jsem se tedy pujcit si v bance na onen vstupni poplatek a zarucil se svoji luxusni rezidenci na okraji valkami zmitaneho iraku... Ziskal jsem penize a utikal za jmenovanym Ouskem (ted si fakt nevzpomenu jestli je takhle to jeho jmeno) a penize mu predal. Slibil ze se u me do tydne zastavi a onu sit naninstaluje. Po 3 tydnech jsem mu ale musel volat a dozvedel se ze se Ousko zrovna vratil z Jamaiky a ze druhy den prijde. Prisel. Na strechu domu umistil neco jako sitku na motyly ovsem s mnohem vetsimy mezerami, takze se tam zadny motyl asi nechyti :( Kazdopadne mi onen zazrak skutecne zacal fungovat! Nyni mohu napr. na seznam.cz kde se mi asi po 3 mesicich podarilo vyhledat i toto forum kde se o UHLANu zminujete. Jedina vec ktera mi trochu vadi je, ze mesicni popaltek za tuto sluzbu je 50 000 Euro, ktery se pry zvysil prave kdyz jsem se pripojil. Byl jsem proto nucen prodat svou rezidenci v Iraku nejakym teroristum. Samozrejme "na cerno" protoze jsem jeste nespaltil svuj uver u banky. Snad na to neprijdou. Nyni se zivym vyrobou a prodejem drog (jak se to dela jsem si nasel na internetu!) a vzdy kdyz venku neco prodavam tak si dam treba stahnout nejakou pisnicku a nez se vratim domu, tak uz ji mam v pocitaci! No kazdopadne s tohoto meho prizpevku si muzete udelat obrazek o tom jak to tady asi funguje a rozhodnout se, zda-li se take pripojite. Myslim ze se to docela vyplati i kdyz nekomu se ty ceny budou zdat asi vysoke, ale byl jsem od Ouska ubezpecen, ze levnejsi a takto kvalitni a rychly inetrnet (jednou se mi dokonce podarilo stahnout do pocitace i cele CD kdyz jsem 8 hodin dealoval pervitin na Vaclavskem Namesti) proste sehnat nejde! Pokud by jste se chteli domluvit na pripojeni tak mi sem treba napiste a ja se pokusim Ouska kontaktovat a treba si pak i budem vymenovat i nejaky ty pisnicky a tak... to by bylo prima! Tak zatim ahoj. S pozdravem internetovy kouzelnik daugg.

Old Post 14.09.2005 v 22:58
daugg je offline   Click Here to See the Profile for daugg   Find more posts by daugg   Click here to Send daugg a Private Message   Click Here to Email daugg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Příspěvek č. 21 

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 14.09.2005 v 23:05
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: wtfit ? Příspěvek č. 22 

__________________

Old Post 14.09.2005 v 23:20
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bukkake
Newbie

Registrován: 27.06.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 23 

Old Post 14.09.2005 v 23:40
bukkake je offline   Click Here to See the Profile for bukkake   Find more posts by bukkake   Click here to Send bukkake a Private Message   Click Here to Email bukkake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 24 

Old Post 15.09.2005 v 01:14
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 25 

__________________

B!

Old Post 15.09.2005 v 01:17
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Exclamation No toto... Příspěvek č. 26 

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 15.09.2005 v 07:34
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 27 

Old Post 15.09.2005 v 08:16
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r00t.cz
Junior Member

Registrován: 07.03.2005
Příspěvků: 189

Talking Tady je teda BORDEL !!! Příspěvek č. 28 

Old Post 15.09.2005 v 09:50
r00t.cz je offline   Click Here to See the Profile for r00t.cz   Find more posts by r00t.cz   Click here to Send r00t.cz a Private Message   Click Here to Email r00t.cz   Visit r00t.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: Tady je teda BORDEL !!! Příspěvek č. 29 

Old Post 15.09.2005 v 10:31
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Tady je teda BORDEL !!! Příspěvek č. 30 

__________________

Old Post 15.09.2005 v 10:35
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Collector
Newbie

Registrován: 28.03.2004
Příspěvků: 18

Red face Příspěvek č. 31 

Aštar ti nakope zadek

Old Post 15.09.2005 v 12:44
Collector je offline   Click Here to See the Profile for Collector   Find more posts by Collector   Click here to Send Collector a Private Message   Click Here to Email Collector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Thumbs up Moudro otce Fura: Příspěvek č. 32 

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 19.09.2005 v 11:16
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz