CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > xi626 under bsd...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
paricka.jan
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 30

xi626 under bsd... Příspěvek č. 1 

ahoj,

prevadzkujete nekdo uspesne xi626 under bsd?
eventulene radi by jste nekdo prevadzkoval wireless pod bsd?

ptam se, protoze momentalne nemam do ceho pichnut, tak
jsem si rikal, ze se na to treba muzem kuknu, event. spravit nieaky port a pripravit kucharku...

popravde, moc se mi nexe (znova) prerabat particie, takze
pokud nekdo mate zaujem o provoz wireless pod bsd, dajte mi vedet a ja jse na to mrknu.

cheers mates.

Old Post 13.04.2003 v 18:49
paricka.jan je offline   Click Here to See the Profile for paricka.jan   Find more posts by paricka.jan   Click here to Send paricka.jan a Private Message   Click Here to Email paricka.jan   Visit paricka.jan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

já chci! Příspěvek č. 2 

Ahoj,
osobně se na BSD router už delší dobu chystám, stále to ale příliš nevychází časově ani "harwarově". Musím říct, že jsem úplný laik, jak v linuxu tak i v FreeBSD. Většinu základních znalostí mam od jiných ochotných znalců, takže touto formou jsem se postupně nějaké ty základy naučil (hehe, díky Mikulásovi za trpělivost :-)).

Myslím, že pokud by byl čas a chu?, nebyl by nějaký jednoduchý tutorial vůbec na škodu. Hezky krok po kroku, od samotné instalace, rozebrat práci s porty, až po nastavování složitějších věcí... Pěkně to sepsat výstižně, ale stručně, aby z toho nebyla zbytečně nepřehledná bichle.

Jsem tedy určitě pro příručku, nejlépe v jednostránkovém html nedo doc, aby to bylo snadno tisknutelné. Nabízím se klidně jako "betatester" , můžu poskytnout vlastní hodnocení z pohledu laika, věci které jsem nevěděl, na které jsem se musel ptát...

Jestli se něco zadaří, bude to super - je skvělé, když je kam nahlédnout (třeba po čase).

Milan

Old Post 14.04.2003 v 07:45
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paricka.jan
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 3 

toz ja sa na to vrhnem...

popravde, mam trosku problem s formulaciou postupov (pisat kucharky - to nieje moja parketa), ale urcite nieco zbucham..

;o))

cheeers.

Old Post 14.04.2003 v 08:51
paricka.jan je offline   Click Here to See the Profile for paricka.jan   Find more posts by paricka.jan   Click here to Send paricka.jan a Private Message   Click Here to Email paricka.jan   Visit paricka.jan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

zbouchej :) Příspěvek č. 4 

ok, udelej nejakou osnovu, co vsechno by tam melo byt, postupne do doplnime a pak se to rozepise. :-) Jinak az neco bude, mozna se najde i nejaky lokalizator/korektor... :-)

Milan

Old Post 14.04.2003 v 08:53
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Re: zbouchej :) Příspěvek č. 5 

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 21.04.2003 v 14:48
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paricka.jan
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 6 

hehe... teda priznam se, ze moc jsem to nepochopil... ;o))

je pravda, ze jsem trosku slaby v kolenach dneska, vid vcera jsem se nejakym omylem zachlastal, ...

Old Post 21.04.2003 v 17:46
paricka.jan je offline   Click Here to See the Profile for paricka.jan   Find more posts by paricka.jan   Click here to Send paricka.jan a Private Message   Click Here to Email paricka.jan   Visit paricka.jan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

tak co? Příspěvek č. 7 

Tak co, dělá se už na něčem konkretním? Chtěl bych doplňovat (chystám se v brzké době na svou 2.instalaci), možná i korigovat, ale hlavně už instalovat a nastavovat podle návodu. :-)

Vždy? to nemusí být literární dílo, představoval bych si něco jako quick-install příručku v heslovitých bodech a hlavně příkladech k jednotlivým částem - např. výtažky řádků z rc.conf apod. V podstatě by to mohlo být takové faq, chronologicky seřazené od samotné instalace po konfiguraci něčeho, o čem ani v této chvíli netuším. :-) Čím kratší, tím lepší, romány nikdo číst nebude.

Nechci provokovat, ale líbilo by se mi to ve wordu , třeba kuli možnému vygenerování obsahu a rejstříku. Finální verze by se samozřejmě udělala v dalších formátech, třeba html, pdf nebo txt.

Milan

Old Post 25.04.2003 v 11:49
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paricka.jan
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 8 

noo... takhle.. mne doma bsdcko fici.. dokonca sa mi ho podarilo vdaka niekomu z czfree.net rozbehnut na 11MBps..

skusim sa tento weekend na to kuknut, zinstallovat routerik znova a hadzat to paralerne do suboru ako kucharku...
tak by mohol teoreticky vzniknut aspon hruby nacrt - osnova..
potom sa to nieako obkecia...

jo a ten word... hehe... myslim, ze by sme mali brat ohlad na linuxakov.. minimalne na mna... ja nemam ani word, ani openoffice... ;o((

suma sumarum, tento weekend sa na to pozrem.

Old Post 25.04.2003 v 12:21
paricka.jan je offline   Click Here to See the Profile for paricka.jan   Find more posts by paricka.jan   Click here to Send paricka.jan a Private Message   Click Here to Email paricka.jan   Visit paricka.jan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

ok Příspěvek č. 9 

Aha,
no těch 11Mbps bylo určitě ode mě , tak se to nějak pokus dát dohromady. Já bych to pak podle toho zkusil, případně rozepsal a doplnil chybějící body nebo to, co mi pořád není jasné...

MS Word byl jen navrh. :-)

Naposledy upravil milanc 25.04.2003 v 12:28

Old Post 25.04.2003 v 12:25
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paricka.jan
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 10 

hehe... tak dik za radu... ;o))))

imo, cez weekend sa na to pozriem...
dam pak vedet.

Old Post 25.04.2003 v 12:51
paricka.jan je offline   Click Here to See the Profile for paricka.jan   Find more posts by paricka.jan   Click here to Send paricka.jan a Private Message   Click Here to Email paricka.jan   Visit paricka.jan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz