CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > (obsolete) Jižní město
« 23456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fci
Junior Member

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 154

Frogale Příspěvek č. 113 

my ICQ: 45152444

Old Post 12.01.2003 v 09:35
fci je offline   Click Here to See the Profile for fci   Find more posts by fci   Click here to Send fci a Private Message   Click Here to Email fci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 114 

Moje ICQ je 49857025, nejak mi nejde si e pridat do contact listu :(

Old Post 12.01.2003 v 10:16
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duppy
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 6

Question Jsem úúúplně novej Příspěvek č. 115 

Dneska jsem se přidal k Czfree a jsem z Jižního města. Na monitor se ještě musím hodit, teď to nejde kvůli cookie. Uvažuju o změně připojení, ale nikde z fóra jsem se nedozvěděl, co vlastně budu muset splnit, abych se dostal k vašemu AP, jaká bude moje nová připojovací/ přenosová rychlost a kolik zaplatím? Bohužel jsem prošvihl ten váš sraz a obávám se, že k FCI na Kateřinky nevidím. Vidím na ten Opatovskej hotel, o kterém se psalo - moje přesnější poloha: ul. Filipova, panelák mezi CHodovem a Roztylama, blízko Blanice (VŠ koleje), červený sídliště. Kdyby měl někdo ňákou konstruktivní pomoc, jsem pro. Dík moc!

__________________

Duppydup

Old Post 12.01.2003 v 21:46
Duppy je offline   Click Here to See the Profile for Duppy   Find more posts by Duppy   Click here to Send Duppy a Private Message   Click Here to Email Duppy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

2: Veslice Příspěvek č. 116 

hele a myslis ze by tvoje sestrenice zalozila AP? Nebo aspon retranslaci knam na FCI? Jde totiz o to, ze tam odtamtud bude internet, ale ta budova je desne nizka proto pokud by to tam nekdo vytahl na panelak a poslal k nam, tak by to bylo skvely-jedina nevyhoda je, ze ten inet bude asi az v březnu...

Old Post 14.01.2003 v 11:25
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
veslice
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 18

to Drobek and all: Příspěvek č. 117 

No nevim zda by zalozila AP, ale zeptam se a dam vedet. Bydli ale ve 4. patre, takze nevim nevim zda bychom se dostali az k FCI. Snad se nepletu, ale pravdepodobne se jedna o tu budovu (ta skolka), ktera je od Galaxie smerem na vychod nikoliv smerem na severovychod jako Modra skola. Jinak tam v okoli snad pribyla dalsi planovana noda, pokud si dobre pamatuji monitor.

Pripadne by se mohli vyrobit letaky a ty se pak nalepili na konkretni baraky (vchody), tam kde bychom potrebovali zajistit dalsi AP, protoze podle me spousta lidi stale nevi nic o CZfree nebo o nasem planu udelat sit na Jizaku a tenhle zpusob je celkem snadny a dosti laciny.

Old Post 14.01.2003 v 12:39
veslice je offline   Click Here to See the Profile for veslice   Find more posts by veslice   Click here to Send veslice a Private Message   Click Here to Email veslice     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Veslice Příspěvek č. 118 

nojo, jenze ted de o to, ze ta kapacita netu i te site je omezena a pokud na dvou nodech bude 20 lidi, tak je to podle me tak akorat-pokud by nas tu bylo vic(cely panelaky atd) tak se to desne zpomali a navic stejne pro tolik lidi nebude asi net... To je asi este potreba zvazit-aby nas tu bylo tolik, aby se to vyplatilo(zaplatilo) a zaroven tolik, aby se na tom dalo taky neco delat(ja osobne ziju s predstavou, ze mezi lidmi co budou napichlí na nodech bude aspon 1mbit rychlost pro prenosy uvnitr site...

(doufam ze me nobvinite, ze si hrabu megabity "pod sebe")

Old Post 14.01.2003 v 12:48
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
veslice
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 119 

Pochybuji, ze v jednom panelaku bude X lidi mit zajem o tenhle zpusob inetu a pripojeni k siti, ale to je jina vec. Pokud bychom nekde potrebovali ziskat dalsi lidi, tak letaky nejsou az tak spatny napad.

Poskytovatel inetu z Haju - to je ale uplne z jineho soudku. My jsme preci na srazu resili AP co bude u FCI a prezentovane nabidky netu nebyly zrovna dvakrat dobre, navic jsme resili moznost "sparovat" UPC 320kB a ne hotoveho poskytovatele. Pokud mas o tom nejake detaily tak s nimi, prosim, seznam forum. Cena, rychlost atd. to jsou dosti dulezite faktory. Je pred nami jeste spousta veci, ktere budeme muset vyresit.

Old Post 14.01.2003 v 13:18
veslice je offline   Click Here to See the Profile for veslice   Find more posts by veslice   Click here to Send veslice a Private Message   Click Here to Email veslice     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Sraz Příspěvek č. 120 

Ve threadu Jizni mesto, Vestec + okoli se dohodl dalsi sraz CZFree. Vsichni jste zvani, melo by se to nejak konecne doresit. Pro dalsi informace sledujte thread Jizni mesto, Vestec + okoli.

Sraz CZFree pro JM je v ctvrtek 23.1.2003 v 19.00 na metru Opatov naproti sberne sazky. Urcite prijdte!

__________________

Zachovejte paniku občané republiky

Old Post 14.01.2003 v 13:25
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kourim
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 121 

Waukoukam ze to jedena sraz snad dorazim,jestli to ctou i lidi kolem okoli ZS Mikulova tak vy prijdte taky,meli bysme si rozmyslet jak se to provede v nasem okrsku
TO Drobek:posli mi prosim to 90GB isokourim@centrum.cz,thanks

__________________

kourim

Old Post 14.01.2003 v 14:15
kourim je offline   Click Here to See the Profile for kourim   Find more posts by kourim   Click here to Send kourim a Private Message   Click Here to Email kourim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fci
Junior Member

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 154

Příspěvek č. 122 

Hello, takze vesela zprava, druzstvo predbezne souhlasilo s umistnenim anten i mensiho stozaru..

Old Post 15.01.2003 v 10:54
fci je offline   Click Here to See the Profile for fci   Find more posts by fci   Click here to Send fci a Private Message   Click Here to Email fci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duppy
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 6

Sorry Příspěvek č. 123 

Na ten sraz se nebudu moci dostavit, jsem na horach. Jinak jsem na prijmu a budu sledovat tohle forum. Zatim a hodne stesti s nabiranim dalsich nodaku!

__________________

Duppydup

Old Post 15.01.2003 v 20:03
Duppy je offline   Click Here to See the Profile for Duppy   Find more posts by Duppy   Click here to Send Duppy a Private Message   Click Here to Email Duppy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karabina
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 124 

Old Post 18.01.2003 v 02:35
karabina je offline   Click Here to See the Profile for karabina   Find more posts by karabina   Click here to Send karabina a Private Message   Click Here to Email karabina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 125 

Old Post 18.01.2003 v 17:49
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kourim
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 126 

4 Veslice:Prosim ozvis se mi na icq,nemam ani icq a ani tvyho mobiladik

__________________

kourim

Old Post 18.01.2003 v 19:47
kourim je offline   Click Here to See the Profile for kourim   Find more posts by kourim   Click here to Send kourim a Private Message   Click Here to Email kourim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minidaz
Newbie

Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 127 

Já jsem sice ze Zvole, ale do Zbraslavi bychom měli vidět. Jenom nevím jak a kde zjistím ten bod ve Zbraslavi. Ta mapa přípojných bodů chodí nějak pošahaně. Na jihu Prahy to skončí a pak už nevidím nic, prostě konec mapy. Přitom tady někdo psal, že připjený v Ohrobci, nebo v Březové. Tak nevím.
A s kým a jak by se člověk měl dohodnout? Jak se potom řeší pokles dat? Kolik to vlastně stojí? Kdo je tady vlastně tou NADspolečností, která poskytuje ty Internetový data? Nestálo by možná za to požádat o nový přípoj, tady někde jihu od Prahy s viditelností na Cukrák? Má to tam teda někdo zabukovaný, nebo ne?
Já teda nevím, ale jsem dost neš?astnej z týhle podělaný sitace s Internetem na českým trhu. Banda komunistickýho telecomu nepustí ADSL mezi prostý lid a kromě toho jak to tady tak pozoruji, je tu stejně dost lidí včetně mě, kteří nechtějí ze zásady podporovat fašizující monopoly.
Už jsem došel tak daleko, že zkouším vymyslet jak se spojit s bráchou, který je na Žižkově a je připojený 324kbit., stálo by to 1.500 měs. a měl by klidně další a další připojení, jenomže jak to dostat sem??? Mimo jiné, oslovil jsem UPC, aby k nám do té kyselé p... natáhli kabelovku s Internetem a samozřejmě, že se mi vysmáli. Ikdyž na druhou stranu musím říct, že jsou blbci, protože zrovna v těchhle vesnicích je dost RD - novostaveb..., tak si taky myslím, že jsou tu lidi, kteří by byli ochotni jim dát vydělat, nebo, ne??
My ICQ : 222233584, e-mail:minidaz.sro@volny.cz,
tel.:777-01 02 99.

__________________

petr

Old Post 19.01.2003 v 11:51
minidaz je offline   Click Here to See the Profile for minidaz   Find more posts by minidaz   Click here to Send minidaz a Private Message   Click Here to Email minidaz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Internet z hotelu Sandra... Příspěvek č. 128 

...je k dispozici za velmi příjemnou cenu 35000Kč/1Mbit. Nějácí zájemci?

Old Post 20.01.2003 v 09:32
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 23456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz