CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > Jednoduchá Wi-Fi s výstupem na ADSL
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Jednoduchá Wi-Fi s výstupem na ADSL Příspěvek č. 1 

Zdravim,
jsem v tomhle oboru začátečník, ale mám nějaké dobré kontakty na realizaci jednoho menšího projektu. Ale chtěl bych se vás zeptat, vás kteří máte už spoustu zkušeností s Wi-Fi co a jak by bylo všechno potřeba, když mám ADSL připojení (192/64kbps) a chtěl bych ho nabídnout pomocí Wi-Fi dalším (prozetím) cca 7 členům. Vím že budu potřebovat hlavně APčko, všesměrovku/sektorovku, router, ... ale mohl byste mi někdo prosím poradit takový trochu kompletnější návod k realizaci? (např. i takové informace jako jaké karty použít, jaký AP atd.) Děkuju předem, moc by mi to pomohlo, pro vás je to sranda (3minuty psaní) a mě to pomohlo.
Díky, johnnys

Old Post 05.05.2003 v 17:09
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 2 

Jo, a jestli by bylo lepší řešení AP + router, nebo jenom router s kartou (když to chci na DSLko)?

Prosim, napište něco, myslím si že takový návrh na řešení tohodle problému by to pomohlo i více lidem než jen mě.

Dík, johnnys

Old Post 06.05.2003 v 20:02
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 3 

Pokud jde oHW stranku tak ti meporadim ale muzu ti dat jednu radu ktera je mozna jeste dulezitejsi. Precti si poradne smlouvu o poskytovani sluzby ADSL . Hlavne si zisti jak vysoka casta je za klauzuli ktera zakazuje "sirit" konektivitu dal. ne vazne poradne prostuduj smlouvu a pokud se v tom moc nevyznas ( nebo i kdyz se v tom vyznas , to zalezi na vysi te sumy ) tak zajdi za pravnikem a konzultuj zto s nim.Smlouva k ADSL se mi jeste do rukou nedostala ale je pravidlem ze je zakazano poskytovat konektivitu dalsim lidem a to pod pokutou v radu desitek az stovek tisic ( to zalezi na konkretni smlouve, u ADSL bych to tipnul na cca. 20 - 50 000 coz neni zrovna zanedbatelne. rozhodne si to pozistuj.

Old Post 09.05.2003 v 00:08
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrMegac
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 4 

Mohu doporučit Wifi Router Linksys BEFW11S4, funguje bezdrát i ADSL, tuhle variantu provozuju.

Old Post 09.05.2003 v 09:15
PetrMegac je offline   Click Here to See the Profile for PetrMegac   Find more posts by PetrMegac   Click here to Send PetrMegac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz