CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Horní Měcholupy (Praha 15)
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
c0rw
Newbie

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 193 

sorac chalpy, asi jsem lama, ale nejsem schopnej najit zpusob, jak pridavat nody do mapy. hilfnete mi?

__________________

...Netw0rk 23

Old Post 10.02.2003 v 22:49
c0rw je offline   Click Here to See the Profile for c0rw   Find more posts by c0rw   Click here to Send c0rw a Private Message   Click Here to Email c0rw   Visit c0rw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 194 

;-)
Klikni na MONITOR nahore vlevo, pak klikni na "mapu" s barevnejma dubkama, a nacte se ti opravdicka ortomapa. Najdi se na ni, pak klikni na ADD POINT, pak na presne misto na mape kde jsi ty a vpravo se ti naloaduje formular pro vyplneni udaju.
That's it.

Old Post 10.02.2003 v 22:57
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

AP AP AP AP ????? Příspěvek č. 195 

kmec: bohuzel, mam pochybnosti... (ze se vyviji nejaka aktivita ohledne AP)... doufam, ze se pletu a omlouvam se vsem, kterych jsem se timto vyrokem dotknul...

kmec: dostal jsi to zamitnuti pisemne... ? jsou nejake podrobnosti... ?

JAKE JSOU DALSI POSTUPNE CILE?? CO, KDE ... ???

Old Post 11.02.2003 v 19:24
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 196 

Obavam se, ze jedina aktualni moznost je Xanosz, jine misto v tuhle chvili neni...

Old Post 11.02.2003 v 19:40
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

AP Příspěvek č. 197 

takze jak budeme postupovat a kdo se ceho ujme atd..? myslim, ze by se tady melo mluvit konstruktivne a tak, aby bylo jasne co se deje....

??

Old Post 11.02.2003 v 20:15
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 198 

Dokud nebude misto pro AP (Xanosz tvrdil, ze u nej to problem nebude) tak se muzeme konstruktivne domlouvat jak chceme a stejne s tim nepohneme.

V tehle fazi je holt potreba, aby jednotlivec vyjednal oficialni povoleni pro umisteni AP, pochopitelne pisemne.

Old Post 11.02.2003 v 21:29
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmec
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 38

Re: AP AP AP AP ????? Příspěvek č. 199 

Old Post 12.02.2003 v 11:41
kmec je offline   Click Here to See the Profile for kmec   Find more posts by kmec   Click here to Send kmec a Private Message   Click Here to Email kmec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

AP Příspěvek č. 200 

takze Xanosz?

Old Post 12.02.2003 v 19:28
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

AP znova Příspěvek č. 201 

Old Post 13.02.2003 v 09:00
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmec
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 38

Konektivita dalej Příspěvek č. 202 

A mas aj konektivitu (viditelnost) na nejaky dalsi node? Napr. Tomcat na Hostivari?

Ta 626 stoji nejakych 2500 Kc, takze ked nas je 20, tak kazdy po 120 Kc a je to:-)

Old Post 14.02.2003 v 10:39
kmec je offline   Click Here to See the Profile for kmec   Find more posts by kmec   Click here to Send kmec a Private Message   Click Here to Email kmec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

AP znova 2 Příspěvek č. 203 

To je dobry ja si ji koupim sam (dik za ucast) - s tou konectivitou je problem - proto jsem v nejakym REPLYi navrhoval tebe jako most

a antenu budu vytvaret ruco-struco - bude mit asi tak 6dB a kabel bude dlouhej v lepsim pripade 1m a v horsim tak 4-5m

Old Post 14.02.2003 v 10:52
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 204 

Panove ja nechapu jednu vec. Proc podle vas musi byt AP u nekoho? Stejne bude na strese, ne? Jedine s cim by mohly byt problemy jsou druzstva a spravci, ale vetsina barakus tejne spada pod jednu samospravu, tak co. Kouknete se na body Strategicka pozice 1 a 2, ktere jsem vytvoril, a IMHO jsou zhruba uprostred pozadovane oblasti (z jednicky byl melo byt dobre videt do okoli, protoze ta skola neni tak vysoka, z dvojky je to zase docela blizko, ale nevim, jak jsou ty baraky vyskoky, takze mozna tam nebude videt nikam).

A jak je to s tim clovekem, co rikal, ze by mozna udelal GW? To je IMHO jedna z jezasadnejsich veci, protoze pres tomcata az k Deuovi to bude pomalejsi nez modem .

Update: Nody uz tam pravdepodobne nejsou, takze prvni byl na pravem hornim rohu panelaku v Rezlerce, na jih od ZS Veronske Nam., druhy na lince tvorene pravou stenou obchodaku, pokuracujici dolu k poliklinice. Kdyz na to tak koukam, tak ten prvni moc nedava smysl, ale z toho druheho je videt vsude kde je potreba (melo by byt videt na jjwu, kde by se mohlo udelat dalsi AP pro ty severneji umistene, totez plati pro pitrise nebo Tarcha) a pokud by tam bylo street AP, tak by pokryvalo celou oblast rodiny domku, kde by se nejaky zajemce take mohl objevit (protoze tam IMHO nemaji kabelovku). A tim ze by u toho AP nikdo nebydlel by to bylo bezpecnejsi, protoze pri zasahu blesku by sice odesel router, ale nic dalsiho, zatimco kdyz by nekdo byl na router na strese napojeny treba TP kabelem, tak by mohl skoncit spatne. Jediny (a dalo by se rici existencni) problem tvori spravce a druzstvo.

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Naposledy upravil Jacob 16.02.2003 v 13:49

Old Post 15.02.2003 v 14:06
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

AP Příspěvek č. 205 

Gookin: to je bezva, jestli se chces pustit do zprovozneni nejakeho AP

Jacob: pri vsi ucte, co se tyce tech vyhodnych 'cizich' strech, jsem dost skepticky... jak je videt problemy ma clovek i s 'vlastni' strechou...

Old Post 17.02.2003 v 20:15
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Re: AP Příspěvek č. 206 

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Old Post 23.02.2003 v 19:52
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cejkis
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 12

konektivita Příspěvek č. 207 

jsem koukal po Petrovicích a musím, říc, že co vysoký dům to les antén..neříkejte mi, že žádná společnost nám neprodá v Petrovicích konektivitu za rozumnou cenu...
četl jsem všechny příspěvky a všechno se to točí kolem umístování APéček a kam se chcete připojit? k TomCatovi? ..neviděl jsem zde ani jakou má rychlost, na vzkazy icq nereaguje...
Začněme schánět od firem konektivitu...teď mě napadá z hlavy Inway, Pragonet, ale bude jich určitě spousta. Volejte, ptejte se, jinak zůstane u tlachání.

když se podívám co nabízí klan arachne který berou konektivitu od inway a prodávaj to na Praze6, tak to u nás musí jít taky

Old Post 24.02.2003 v 10:18
cejkis je offline   Click Here to See the Profile for cejkis   Find more posts by cejkis   Click here to Send cejkis a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Wink Na xx% bude AP Příspěvek č. 208 

Zdar!

Tak AP snad jiz bude!
Mam na takovych 90% pozehnani od naseho bytoveho druzstva ze si mohu na strechu hodit antenu, jen musim sehnat firmu ktera by mi ji tam umistila a vyresit kam asi tak umistit bednu s pocem (strechu {jeji povrch } mam tak 1m na hlavou) - do bytu se mi ho dat moc nechce, uz mi tu jedem poc huci 24h dene.

Ted si jedu do i4 pro 626.
Antena se dela v plnym produ a sehnal jsem dokonce i cloveka (bydli ale v Modranech) ktery se antenama zabyva a vyraby je.

Zatim to bude asi tak, ze budem jen uzavrena sit a pozdeji se napojime na CZF a sezene se ISP na inet.

Najhorsi na tom je ze my chyby tich 10% do absolutni jistoty ze se nic neprihodi :(( a nejaka stara baba si neco nevymysli
- snad se ale nic nestane

cao

Old Post 05.03.2003 v 08:25
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz