CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Router za bezkonkurencni cenu, jen pro cleny CZFree !!!
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 33 

Old Post 17.05.2003 v 19:23
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 34 

Old Post 17.05.2003 v 19:30
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 35 

Navrhuju tohle tema uzavrit. JirkaNX - Novix, ac zmenil nick, okolo sebe porad kupi cim dal tim vetsi hromadu hnoje. Nestydate tu lze a pomlouva ostatni.

Nedelas tu (sve?) firme dobre jmeno. Radeji bych drzel usta/ruce od klavesnice ...

Jsi lhar, proc tedy myslis, ze si od tebe nekdo z tohoto fora pujde neco koupit?

Old Post 17.05.2003 v 20:34
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 36 

Naposledy upravil Novix 17.05.2003 v 21:49

Old Post 17.05.2003 v 21:44
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 37 

ok, dejme tomu, ze JirkaNX != Novix.

Presto to nic nemeni na tom, ze okolo sebe kydas hnuj.

A tohle tema zaslouzi byt uzavreno a presunuto do zumpy.

Old Post 17.05.2003 v 22:09
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 38 

Old Post 17.05.2003 v 22:14
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyber
Newbie

Registrován: 03.05.2003
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 39 

To Novix:
Fakt by mne moc zajimalo odkud mne znas, protoze ja jsem o tobe a nejake firme Novix slysel poprve az tady na foru. To mi verit muzes a nemusis, ale to je celkem fuk. A jak jsi psal cosi o mem podnikani a schize, fakt netusim, co a odkud o mne muzes vedet. Jsem obycejny administrator UNIXovych serveru, byvaly telekomunikacni technik, TeamLeader CZFree, vyska 168cm, orientace hetero, 20 prstu (celkem), vaha mozku cca 1368g. A popravde receno o tobe nevim temer nic (ne, ze by mi to nejak vadilo).

Old Post 17.05.2003 v 23:29
Cyber je offline   Click Here to See the Profile for Cyber   Find more posts by Cyber   Click here to Send Cyber a Private Message   Click Here to Email Cyber   Visit Cyber's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Konec debaty Příspěvek č. 40 

To Novix and JirkaNx:
Jak jsem již jednou řekl: zalezte pokud možno oba zpátky pod kámen zpoza kterého jste vylezli.
Jestli máš konstruktivní nabídku, regulerní cenu, tak O.K. postni to sem, rádi se na tvé ceny podívám, zhodnotíme, případně objednáme, nebo podáme pár kritických připomínek, pokud ale máš nějaké problémy s tím, aby jsi udržel nějakou rozumnou míru slušnosti v jednání, tak si vypni počítač, zabal ho do krabice, pošli spátky svému velkoobchodu, zamkni kancl, kliče zahoď a odstěhuj se do bohnic.

To Cyber: Když už jsi TL tak si tu kurwa fix udělej pořádek, a příspěvky tu patřičně zmoderuj, a? se to týká tématu.

Tečka.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 18.05.2003 v 00:00
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Re: Konec debaty Příspěvek č. 41 

Old Post 18.05.2003 v 00:02
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyber
Newbie

Registrován: 03.05.2003
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 42 

To N.e.o.c.z:
Ja vim, uz jsem se tu k tomu jednou vyjadroval,
chtel jsem to omoderovat, ale pak jsem si rekl,
ze by to mohlo byt precijen zaujate a tak jsem
cekal, jestli to omoderuje nekdo jiny z adminu.

Old Post 18.05.2003 v 00:18
Cyber je offline   Click Here to See the Profile for Cyber   Find more posts by Cyber   Click here to Send Cyber a Private Message   Click Here to Email Cyber   Visit Cyber's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: Re: Konec debaty Příspěvek č. 43 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 18.05.2003 v 00:30
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zzoom
Newbie

Registrován: 13.05.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 44 

Mam k tomu jenom jeden zrychleny postreh, protoze individuum jako JirkaNx ci Novix.cz at uz jako jedna osoba, nebo dve osoby v jedne, me okrada o cas (a myslim, ze nejenom mne). Je totiz zajimave ze i pres novixovo tvrzeni, ze s JirkouNx nema nic spolecneho, se v obdobi mezi 13.5.2003 a 15.5.2003(!!) na novix.cz objevily dve naprosto (!!) shodne sestavy co nabizi straton.cz, ale jsou nabizeny levneji a nahrazuji puvodni novixovu nabidku asi 6ti(!!!) sestav.Z toho plyne jedine: Novix a JirkaNx JE TATAZ OSOBA, pripadne DVE OSOBY V BLIZKEM KONTAKTU A SPOJENI. Malicko humorne pak pusobi novixova verejna zadost o jeho kontaktovani JirkouNx z 17.5.2003. Timto zadam o zmoderovani a ukonceni teto naprosto nekonstruktivni diskuze.

Naposledy upravil zzoom 18.05.2003 v 02:16

Old Post 18.05.2003 v 02:05
zzoom je offline   Click Here to See the Profile for zzoom   Find more posts by zzoom   Click here to Send zzoom a Private Message   Click Here to Email zzoom     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 45 

Old Post 18.05.2003 v 02:20
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 46 

Old Post 18.05.2003 v 02:25
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

A dost Příspěvek č. 47 

To Novix:
A dost,
jestli vy dva máte mezi sebou nějaké osobní problémy, tak si roztrhejte občanky a vra?e se na stromy. Především Tyhle kydy co tu jsou, už nejen že překročili rámec slušného chování, ale začali navíc hraničit aj se zákonem. Takže pokud si tady potřebuješ nějakým způsobem ulevit, zkus to v žumpě.
Rád bych tu uvítal naprosto férové nabídky routerů.

Ohledně Vás dvou, s radostí se vložím do řešení vašeho problému osobně až se vrátím zpátky do prahy.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 18.05.2003 v 02:40
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novix
Newbie

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 15

Re: A dost Příspěvek č. 48 

Old Post 18.05.2003 v 02:43
Novix je offline   Click Here to See the Profile for Novix   Find more posts by Novix   Click here to Send Novix a Private Message   Click Here to Email Novix   Visit Novix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz