CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Olomouc
« 234567891011121314 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 113 

add INTERNET>>TY CENY jsou NEPRIJATELNE, to jsem vysvetlil tomu chlapkovi. Asi si nas spletl s vydelecnou organizaci...

add stary HW>> JE JEDNO jestli to je PCI nebo ISA. Hlavne kdyz to budes mit kam narvat.

add DZOUDA>> skvele, , myslis ze by se casem u tebe mohl udelat pristupovy bod? Rikam casem - protoze prvni bude na tabulaku druhy u jardy kunsta a treti by se mohl soupnout k tobe. Nevidis nahodou i na Michala Hradila(=> bod HradilM na mape)?

Old Post 06.01.2003 v 07:23
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hradilm
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 114 

__________________

MH

Old Post 06.01.2003 v 08:02
hradilm je offline   Click Here to See the Profile for hradilm   Find more posts by hradilm   Click here to Send hradilm a Private Message   Click Here to Email hradilm   Visit hradilm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 115 

No stejne potrebujes videt na antenu a ta byva na strese...

Old Post 06.01.2003 v 10:35
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouda
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 116 

add DOUBY: Myslim si, ze by se o tom pristupovym bodu dalo jednat. A myslim si, ze by to nemel byt problem. Ale vzhledem k tomu, ze nejsem majitel domu a neptal jsem se, tak to nemuzu zarucit na 100%.

add HRADILM a DOUBY: Je to nutne promerit, jinak jsou to pouhe spekulace. Ale viditelnost strech je nepopiratelna.
Take ze strechy je urcite videt vic a dal. U me ten rozdil sice dela jen cca 4 metry, ale presto...

Old Post 06.01.2003 v 10:37
dzouda je offline   Click Here to See the Profile for dzouda   Find more posts by dzouda     Click Here to Email dzouda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 117 

Jasne, az bude potrebny HW muzem testovat.

Old Post 06.01.2003 v 18:44
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 118 

Sehnal jsem PCI sitovky - Realtek 10/100Mbit
jedna stoji cca 200,-

Oznamuji vsem ze se bude vyvijet ronja pro spoj JardaK<--->Ladis.
Ladis bydli ve velkem tynci

Old Post 07.01.2003 v 11:56
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouda
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 119 

Ty sitovky pouzivame na "akademicke pude" a jsou naprosto v pohode - vyssoce spokojeni. Za tu cenu to jsou novy karty nebo ne?

Old Post 07.01.2003 v 18:39
dzouda je offline   Click Here to See the Profile for dzouda   Find more posts by dzouda     Click Here to Email dzouda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 120 

myslim ze jsou nove. jeste to upresnim

Old Post 07.01.2003 v 18:47
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouda
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 121 

Upresneni privitam. Kolik toho mas?? Je to nejak omezeny??

Jeste jedna otazka. Ja se sice v techto technickejch vecech tolik nevyznam, ale neni tech pres 4000m JardaK<->Ladis nejak moc na spojeni Ronjou?? Na netu jsem nasel, ze se zatim podarilo jen cca 800m.

Old Post 07.01.2003 v 18:57
dzouda je offline   Click Here to See the Profile for dzouda   Find more posts by dzouda     Click Here to Email dzouda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 122 

Jo je to asi hodne. nejdriv jsem si myslel ze je to do 1km, ale po shlednuti na mape mi poklesl usmev na rtech... udelame alternativni reseni - uzky smerovy spoj 11Mbps pomoci WiFi

Old Post 07.01.2003 v 22:08
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouda
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 123 

11Mbps? To zni zajimave. Kolik bude skutecna rychlost?? To bude asi zalezet na nasem poskytovateli pripojeni, ze??

Old Post 07.01.2003 v 23:09
dzouda je offline   Click Here to See the Profile for dzouda   Find more posts by dzouda     Click Here to Email dzouda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Nahravka okoli NODu Voskovcova Příspěvek č. 124 

Vcera v podvecer jsem nahral na videokameru okoli meho budouciho nodu. Byla to teda obet, jeste ted rozmrzavam. Bohuzel byl lehky opar a proto mam problem s presnym zamerenim NODu na Tabulaku. Asi to bude dost tesne. Priste musim pockat na jasnejsi pocasi. Mam ted k dispozici nahranou videokazetu a na CD vypaleny soubor realplayeru s asi polovicnim rozlisenim.
Ad Ronja: v budoucnu si ji urcite postavim, ted na to neni cas. Vzdalenost vic nez 1 km (s mlhou tak 300 m) s ni urcite na jeden hop neudelame.

Naposledy upravil JardaK 08.01.2003 v 00:01

Old Post 07.01.2003 v 23:39
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouda
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 125 

jardaK>> Kdyz se tak divam na tu mapu a pak z okna ven, mozna budeme mit stesti a budeme mit primou viditelnost. Udelam aspon fotky vyhledu a zkusim to pomerit, kameru nemam.

Old Post 08.01.2003 v 00:05
dzouda je offline   Click Here to See the Profile for dzouda   Find more posts by dzouda     Click Here to Email dzouda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 126 

ronja je dobra vec... casem ji urcite vyuzijem na pater. Jestli se muzu zeptat ta kamera je tvoje? Bavil jsem se s par lidma s prahy ze by se mohla udelat televize-parodie na CT1 a CT 2 - CZF1 a CZF2. Vysilala by se po lokalni siti, a prave by se tam publikovaly instalace anten, vyhledy, atd....
rad bych se na ten vyhled podival, az mi budes davat prachy na HW mohl bys mi pujcit to CD?

Old Post 08.01.2003 v 14:05
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

CD s okolim NODu Voskovcova Příspěvek č. 127 

CD ti klidne pujcim. Kamera neni moje, mel jsem ji pouze pujcenou. Kdyby jsi chtel neco natocit pripadne nafotit muzes se domluvit s Tilikem. Potreboval bych vedet, kdy pojedes pro HW, musim vybrat penize z konta a domluvit se s Laznou na dalsich antenach.

Old Post 08.01.2003 v 15:53
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 128 

ja dig. fotak mam, jde mi spis o tu kameru... pro hw jsem chtel jet v sobotu, ale protoze jsem nemocny tak nevim. mozna se jeste uzdravim...

Old Post 08.01.2003 v 15:58
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 234567891011121314 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz