CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Satalice AP
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

Satalice AP Příspěvek č. 1 

Ahojky všem Satalákům zřídil jsem AP v Satalicích ulice Bošínská vedle penzionu Celestyna.Napiště mi jaké máte připojení a signál
Čau Rork

Old Post 27.09.2003 v 09:41
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
washeck
Newbie

Registrován: 23.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 2 

Cau,

skvely, ze se neco zacina dit. Nenapsal si, jaky SSID ma to tvoje AP. Kdyz jsem prisel primo pred tvuj barak s notebookem, chytil jsem asi ctyri site, z nichz jenom CONNECTBIRD (tusim) mela rozumny signal a vydrzela jeste asi o 50-100m, takze predpokladam, ze jsi to ty.

Predevcirem jsem te zkousel najit od sebe ze strechy (node Washeck), ale ani s yagginou jsem nechytil nic.

Pred par tydny jsem provadel mereni ode me na r-mana (Prosek), ale dopadlo to dost bidne - chytil jsem ho jenom na chvilicku a to dost slabe. Na druhou stanu jsme ale pri tom mereni drzeli na kazde strane sito v ruce, coz urcite neni idealni. Docela rad bych to zkusil i od tebe.

Myslim, ze bychom meli domluvit dalsi sraz Satalicaku...

Vasek

Old Post 28.10.2003 v 12:35
washeck je offline   Click Here to See the Profile for washeck   Find more posts by washeck   Click here to Send washeck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

Signál Příspěvek č. 3 

Ahojky všem omlouvám se že jsem se tak dlouho neozval.
Plánuji celé Satalice potáhnout signálem a k tomu ještě je připojit na net momentálně probíhá průzkum do 25.11. Pak se bude dělat kalkulace na ten net co by bylo nejlepší.


Kdo mi samozřejmě chce pomoct má příležitost.
Sraz bysme mohli udělat navrhněte jak byse měli čas.


Rork

Old Post 17.11.2003 v 13:52
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

POděkování Příspěvek č. 4 

Ano r-man je dost daleko je to můj kámoš na něj je to dost těžký se připojit.
Jinak děkuji za proměření signálu. Téď ale už to rozjedu pořádně jenom čekám kolik lidí o to připojení bude mít zájem jakou máš anténu na střeše washeck?

Rork

Old Post 17.11.2003 v 13:56
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
washeck
Newbie

Registrován: 23.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 5 

r-man je sice daleko, ale v tom by takovy prblem byt nemel.
horsi je to s viditelnosti, preci jen je to tesne nad hranici terenu.
nicmene zadnou jinou alternativu zatim nevidim.

antenu na strese nemam, jenom obcas vylezu na komin a snazim se neco chytit
bud 24dB sitem nebo 18dB Yaggi, podle toho, co mi zrovna kdo pujci. tebe jsem
ale chytil jenom notebookem primo pred barakem.

navrhuju sraz pristi tyden ve stredu, tj. 26.11. asi tak od 19:00 v hospode U Ulrychu.
Jeste to chci rozeslat vsem lidem, co se mi uz ozvali driv mailem.

Vasek

Old Post 18.11.2003 v 12:03
washeck je offline   Click Here to See the Profile for washeck   Find more posts by washeck   Click here to Send washeck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

OK Příspěvek č. 6 

Dobrá beru na vědomí proberem to podrobněji

Patrik

Old Post 18.11.2003 v 12:17
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

Anténa + AP Příspěvek č. 7 

Jakmile totiž já dám anténu na střechu a pustim AP. Tak vás spojim všechny ale bohužel momentálně nemám to AP.

Ale pracuje se na tom.

patrik

Old Post 18.11.2003 v 12:19
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

U Ulrichů Příspěvek č. 8 

Takže ještě jednou pro jistotu kdo je ze Satalic a je registrován na CZFREE prosím aby svým příspěvkem potvrdil že se v uterý sejdeme u Ulrychů v 19:00. Jinak já jsem PAtrik bohužel telefon bude pevná linka chcípnl mi mobil. 286850591.

S pozdravem Patrik

Old Post 23.11.2003 v 07:27
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pianik
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 4

Setkani u Ulrychu Příspěvek č. 9 

Ahoj, ja se jmenuju Tomas (node: Alias me) a na setkani prijdu.
Uz se tesim, nebot doma jsem zatim bez internetu a jsem rad, ze je sance s tim neco udelat

Tomas

Old Post 24.11.2003 v 09:28
pianik je offline   Click Here to See the Profile for pianik   Find more posts by pianik   Click here to Send pianik a Private Message   Click Here to Email pianik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaKilla
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 10 

...rad zaskočim... Honza

Old Post 24.11.2003 v 10:00
DaKilla je offline   Click Here to See the Profile for DaKilla   Find more posts by DaKilla   Click here to Send DaKilla a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

Změna Příspěvek č. 11 

Omlouvám se musím to přesunout na středu už bych to opravdu nestíhal

Patrik

Old Post 24.11.2003 v 10:38
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
washeck
Newbie

Registrován: 23.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 12 

Mam pocit, ze tady doslo k nejake schizofrenii. Ja jsem svolal setkani na tuto stredu, a to jak tady na foru, tak e-mailem lidem, kteri se mi prubezne ozyvali behem posledniho mesice. To ze jsi to presunul na utery me trochu zaskocilo,
protoze mam pocit, ze v tom zacina byt docela bordel.

Mimochodem, pred par dny jsem zjistil, ze streda mi az tak nevyhovuje, protoze bych mel byt jeste nekde jinde, ale uz jsem to nechtel na posledni chvili menit.
Kdyz uz to takhle presouvame, navrhuju radsi ctvrtek, tj. 27.11. Pokud by to ale zustalo na te strede, pokusim se prijit.

Vasek

Old Post 24.11.2003 v 10:53
washeck je offline   Click Here to See the Profile for washeck   Find more posts by washeck   Click here to Send washeck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guda
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 13 

Stavim se, tak dejte vedet kdy se to bude konat...

Old Post 24.11.2003 v 12:37
Guda je offline   Click Here to See the Profile for Guda   Find more posts by Guda   Click here to Send Guda a Private Message   Click Here to Email Guda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rork
Newbie

Registrován: 31.08.2003
Příspěvků: 26

Konečná domluva Příspěvek č. 14 

Vážení velice se všem omlouvám.
Takže poslední rozhodnutí jak napsal Vašek ve čtvrtek.Omlouvám se za zmatek ¨, který jsem do toho nechtěně vnesl.




S pozdravem Patrik

Old Post 24.11.2003 v 12:42
Rork je offline   Click Here to See the Profile for Rork   Find more posts by Rork   Click here to Send Rork a Private Message   Click Here to Email Rork     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukáš160
Newbie

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 15 

taky se budu snažit přijít

čau Lukáš

Old Post 25.11.2003 v 12:32
Lukáš160 je offline   Click Here to See the Profile for Lukáš160   Find more posts by Lukáš160   Click here to Send Lukáš160 a Private Message   Click Here to Email Lukáš160     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guda
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 16 

Old Post 08.12.2003 v 08:22
Guda je offline   Click Here to See the Profile for Guda   Find more posts by Guda   Click here to Send Guda a Private Message   Click Here to Email Guda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz