CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Morava > Přerov a okolí
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Daf
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 1 

Dobrý den,

kdyby se v Přerově našel nadšenec, který by chtěl realizovat sí?, a? mě prosím kontaktuje. Jsem schopny dodat harware a podílet se na spolufinancování.

__________________

daf

Old Post 15.08.2002 v 08:08
Daf je offline   Click Here to See the Profile for Daf   Find more posts by Daf   Click here to Send Daf a Private Message   Click Here to Email Daf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobr
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 14

CZfree - Přerov ? Příspěvek č. 2 

Je reálná šance zřídit sí? CZfree v Přerově ?

Případní zájemci projevte svůj zájem v rámci tohoto fóra ! bobr

Naposledy upravil bobr 16.01.2003 v 11:24

Old Post 15.01.2003 v 10:12
bobr je offline   Click Here to See the Profile for bobr   Find more posts by bobr   Click here to Send bobr a Private Message   Click Here to Email bobr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamik
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 62

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

No momentálně to rozjíždíme v Neratovicích, ale v Přerově mám několik kámošů, a myslím, že by do toho šli, jen to chce někoho kdo to technicky zvládne...

Old Post 16.01.2003 v 09:47
kamik je offline   Click Here to See the Profile for kamik   Find more posts by kamik   Click here to Send kamik a Private Message   Click Here to Email kamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 4 

Ahoj, jsem z olomouce, muzu technicky i prakticky pomoct. rozjizdime czfree tady v olomouci

Old Post 17.01.2003 v 18:30
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yanek
Newbie

Registrován: 22.08.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 5 

taky zalezi kterej prerov :-)
ja jsem z lipnika a pokousim se tady vytvorit node #1 ;-)

Old Post 18.01.2003 v 15:51
yanek je offline   Click Here to See the Profile for yanek   Find more posts by yanek   Click here to Send yanek a Private Message   Click Here to Email yanek   Visit yanek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reset
Newbie

Registrován: 10.01.2003
Příspěvků: 4

prerov nebo prerov Příspěvek č. 6 

zdravim,

o jaky prerov se jedna??
Prerov (na Morave) nebo Prerov nad Labem??

Ja jsem z toho druheho.

Old Post 20.01.2003 v 12:01
reset je offline   Click Here to See the Profile for reset   Find more posts by reset   Click here to Send reset a Private Message     Visit reset's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobr
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 7 

Jedná se samozřejmě o Přerov na Moravě.Vzhledem ke geografickým podmínkám bude vybudování infrastruktury složité.Přerov leží na rovině,takže optimální přístupová místa bude nutno hledat na nejvyšších místech (výškové budovy,sídliště v Předmostí,okolí Želátovských kasáren atd..). bobr

Old Post 20.01.2003 v 13:16
bobr je offline   Click Here to See the Profile for bobr   Find more posts by bobr   Click here to Send bobr a Private Message   Click Here to Email bobr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vizi
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 8 

Cau, ja bych do toho mozna sel ale jeste zalezi na kolik by to v samem zaveru vyslo.A sem z Predmosti. Zatim zdarec

Old Post 28.01.2003 v 16:42
vizi je offline   Click Here to See the Profile for vizi   Find more posts by vizi   Click here to Send vizi a Private Message   Click Here to Email vizi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
parez
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 3

Thumbs up Nazdar Příspěvek č. 9 

Nazdar kolezi, jdu do toho. Musim ale trochu prohrabat zdejsi archiv, abych si udelel jasno v nekterych detailech.

Mam kontakty ve Skopalove ulici (blizko PSS) a Svepomoci I. Vidim silo a nejake kominy......

Old Post 30.01.2003 v 23:53
parez je offline   Click Here to See the Profile for parez   Find more posts by parez   Click here to Send parez a Private Message   Click Here to Email parez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 10 

na silo se ani nedivej, chcou tam silenej najem. uz jsem se ptal.

Old Post 01.02.2003 v 17:08
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
parez
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 3

Silo? Příspěvek č. 11 

No povidal mi borec, co zapojuje v Přerově za peníze (není to WSC), že to prý není tak zlé, že to prý "majitel netlačí do vysokých cen". Ovšem nedostal jsem z něj, co jsou to vysoké ceny...

Jo a ještě mám kontakty na 17.11. v červeném bloku....

Old Post 03.02.2003 v 08:30
parez je offline   Click Here to See the Profile for parez   Find more posts by parez   Click here to Send parez a Private Message   Click Here to Email parez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobr
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 14

Re: Silo? Příspěvek č. 12 

Old Post 03.02.2003 v 11:09
bobr je offline   Click Here to See the Profile for bobr   Find more posts by bobr   Click here to Send bobr a Private Message   Click Here to Email bobr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
parez
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 13 

No... mozna se ptam blbe nebo na blbym miste, ale na Levi treba maji WiFi USB Linksys nebo i Z-Com s antenou za 2500 bez DPH. Neni takovadle varianta i pro externi antenu? Aby se nemusela kupovat ta PCI redukce....

A kolega mi ted rika, ze jeho znamej ma skutecnou plechovku od okurku a kartu Avaya a bere signal od Cekosu...

Old Post 03.02.2003 v 11:45
parez je offline   Click Here to See the Profile for parez   Find more posts by parez   Click here to Send parez a Private Message   Click Here to Email parez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobr
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 14

Parez,projdi si nabídky v bazaru na CZFree. Příspěvek č. 14 

PCI kartu za 2500-2600 (novou) lze koupit.Kabeláž je od 15 kč/m,konektory F od 10 kč/ks,konektory TNC od 40 kč/ks,pigtail cca 500 kč a anténa (záleží na úrovni signálu ve tvém místě)z plechovky je prakticky zadarmo.Samozřejmě kromě obsahu-párky,káva,psí papu.Moje náklady byly 2800 za AVAYA-PCMCIA,500-pigtail,100-konektory TNC-male,female,3 různé plechovky (kostelecké párky,psí papu Vet boss-1200g,káva Jacobs-Kronung).Další náklady jako silikonové lepidlo,SnPb pájku nepočítám.Prozatím mám hotové a odzkoušené párky a psí papu.Káva Jacobs je ještě z poloviny plná,ale ziskem bude asi nejlepší.Má hladké stěny i dno.Alternativně lze vyrobit biquad anténu,omnianténu,plechovku v ohnisku paraboly atd..Informace hledej na Internetu,případně je mohu poskytnout i s vlastním návodem na výrobu antén (s fotodokumentací a výsledky měření signálu a zisku jednotlivých antén).bobr

Old Post 03.02.2003 v 12:10
bobr je offline   Click Here to See the Profile for bobr   Find more posts by bobr   Click here to Send bobr a Private Message   Click Here to Email bobr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 15 

Tak v tomhle musim podporit bobra. Anteny zasadne delame nejdriv sami a pak teprve zkousime profi! Ostatne pokud byste meli zajem tak vam sezenu ty karty za ceny ktere tady padly. O tom jak je to s DPH se zminovat snad nemusim . Pokud to nekomu nedoslo tak at se mi ozve PMkem .

Old Post 03.02.2003 v 17:30
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reep
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 16 

Old Post 05.02.2003 v 01:51
reep je offline   Click Here to See the Profile for reep   Find more posts by reep   Click here to Send reep a Private Message   Click Here to Email reep     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz