CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Cerny Most-Stare Kyje-Sadovska
12345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ofce
Newbie

Registrován: 28.04.2002
Příspěvků: 18

2 Foxtrot Příspěvek č. 65 

Cus,
myslim, ze uz fsechno mame. Linux by nam mel tenhle tejden rozfachat nejochotnejsi z ochotny alias Root a Lukass ma sektorovku uz objednanou a mela by bejt zejtra.
Jinak zprava ze staveniste node Ofcak:
-dneska sem dokoncil kabelaz na baraku
-rozfachal sem proud, tagze nahore mame uz stavu na kompik.
Vyhledova zprava: gdyz fsechno pude luxusne tak f patek k veceru budem ready na signal od Krynna a ready vysilat signal smer Lukass,Foxtrot, Vide.
Ale fsechno nejde vzdy podle predstaf tagze je mozny ze se to zpozdi, ale doufejme ze to stihnem co nejdrif.

Cego OFCAK
born to be free - CZFREE

Old Post 01.10.2002 v 15:47
ofce je offline   Click Here to See the Profile for ofce   Find more posts by ofce   Click here to Send ofce a Private Message   Click Here to Email ofce   Visit ofce's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vide
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 13

Question Příspěvek č. 66 

Old Post 03.10.2002 v 12:24
vide je offline   Click Here to See the Profile for vide   Find more posts by vide   Click here to Send vide a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Příspěvek č. 67 

Old Post 04.10.2002 v 10:45
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Surround
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 12

Ahoj Příspěvek č. 68 

Nazdar chlapi, omlouvam se, ze jsem se odmlcel a ze jsem se nedostavil do hospody. Vypadl jsem bohuzel z prace driv, nez jsem se dozvedel hodinu setkani. Potom jsem mel dovolenou a do toho jsme rodili potomka. Koukam, ze uz jste to celkem rozjeli. Docela rad bych se nekde v hospode srazil a pokecal.

__________________

Surround

Old Post 04.10.2002 v 14:56
Surround je offline   Click Here to See the Profile for Surround   Find more posts by Surround   Click here to Send Surround a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Surround
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 12

A sakra Příspěvek č. 69 

Malem jsem zapomnel, v pondeli jedu na Invex a pak mam zase dovolenou. Kdyby byl nejaky pokec dejte mi pls vedet treba smskou na tel 724109953. Doma bohuzel inet nemam.

__________________

Surround

Old Post 04.10.2002 v 15:04
Surround je offline   Click Here to See the Profile for Surround   Find more posts by Surround   Click here to Send Surround a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ofce
Newbie

Registrován: 28.04.2002
Příspěvků: 18

Node ofcak je aktivován, jupíííí :-) Příspěvek č. 70 

Nazdar fšichni,
tak se nám za pomoci fšech možných i nemožných prostředků a suprovejch lidí podařilo rozběhat NODE OFCAK a dnes vecer i overili funkčnost retranslace směr Lukass, Vide, Foxtrot. Tagže VIDE , FOXTROT můžete si vesele shánět anténky a vybavení, protože fšechno zatim frčí dobře. Akorát budeme po vás chtít ješte od každého 1000,-. Protože sme f tom s Lukassem uplně nehorázně zahučeli. Vyúčtování zpracuju a poslu jako PMka. nechci to tady rozvádět.

Poznatky:
frčim asi od fčerejška, kdy to bylo docela gut. Dnes přes den to bylo dost nestabilní, nevím proč nejspíš omezení na cestě OFCAK->NEGDO->NET . ALe teď večer stahuju z netu tak průměrně 13 KB/s coz je fakt super. Negdy to vylitne az na 28 ale taky to negdy pada k 8mi. To si myslim bude asi normalni, ale uvidime. Zatim je to kratka doba , tak nemame nic otestovano. Dneska vecer se jeste Lukass zkusi kousnout a udelat ftypko a ja testu na rychlost pripojeni OFCAK -> LUKASS

Závěr:
Neni co řešit spousta času strávenejch na střechách a f obchodech se pomalu vracejí a doufám, že se vrátí i těk několik let připojení k jednomu monopolnímu lojzovi. Tak hlavne VIDE a FOXTROT zacnete budovat. Az budete ready, nebo klidne muzete ted napsat PMko Lukassovi a ten vam posle rozsah IP adres, nebudóu se verejne davat. pouze Pmkama nebo po telefonu.

ZDAR OFCAK
------------------------------
born 2 be free - CZFREE
------------------------------

Old Post 08.10.2002 v 22:04
ofce je offline   Click Here to See the Profile for ofce   Find more posts by ofce   Click here to Send ofce a Private Message   Click Here to Email ofce   Visit ofce's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukass
Newbie

Registrován: 12.08.2002
Příspěvků: 54

jj :) Příspěvek č. 71 

nska sem upevnil a podle oka nasmeroval antenu.
kabel ma asi 35metru ale link testy very good
Jeste Veeelky THX for Root,Krynn,Deu,i4 a samo Standa, ktery se prome stava guru celeho freenetu thx all.

myslim ze do pristiho roku sou timto prace na Ap-Ofcak
uzavreny
Link na Krynna a pokryti Huti,S.kyji,Rajske zahrady a Satalic 90°sektorovou antenou.

Lukass

Old Post 08.10.2002 v 22:48
lukass je offline   Click Here to See the Profile for lukass   Find more posts by lukass   Click here to Send lukass a Private Message   Click Here to Email lukass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Příspěvek č. 72 

<B>Zdar, gratuluji ke zprovozneni AP OFce!!!!!
Jsem rad, ze facha i inet, to je bomba!</B>

"Preskakovani" rychlosti je na wifi normalni, je to rozdil oproti tomu, co je clovek zvyklej z dialupu. Nestabilita pres den je dana rusenim od business siti, ktere tou dobou vydelavaj penizky )

<I>IMPORTANT: Sledujte prosim, kdy dojde k <A HREF="http://czfree.net/forum/showthread.php?postid=7273#post7273" TARGET="_blank">preruseni spoje Ujezd-Krynn</A> s cilem zajisteni good performance .</I>

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 08.10.2002 v 23:30
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Příspěvek č. 73 

Super! Antenku a prislusenstvi shanim, co to da. Dojednal jsem s firmou SMC, ze po skonceni Invexu se ozvu a 1) zapujci mi potrebne zarizeni (chci otestovat AP, abych nemuset vse tahat po baraku) a 2) budu mit od nich dealerske ceny, takze uvidime ... Pokud se nekomu neco z nabidky SMC libi, at da vedet ...:-)

Bohuzel Deu vubec nekomunikuje, slibil mi v jednom jedinem mailu antenu a od te doby se neozyva ... :(

Old Post 09.10.2002 v 15:49
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medved
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 21

Thumbs up Medved Ve Vystavbe Příspěvek č. 74 

Tak jiz mam antenku, PC na routeni, v patek mi pridelaji na stenu drzak na antenu a karty jsou na ceste z Ciny.

Old Post 16.10.2002 v 19:20
Medved je offline   Click Here to See the Profile for Medved   Find more posts by Medved   Click here to Send Medved a Private Message   Click Here to Email Medved     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Thumbs up Příspěvek č. 75 

Ja uz mam antenku i kabely taky, ted shanim nekoho, kdo by mi roztahal kabely po baraku ... Nevite o nekom? Muzete nekdo napr. nakrimplovat kabely? Pokousel jsem se o kabelaz sam a nedopada to dobre, ja a pajka se nemame radi ...
BTW AP jsem svym notebookem "videl" jen jednou asi na 10 sekund:-)

Old Post 17.10.2002 v 12:47
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medved
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 21

Thumbs up Node Medved ve vystavbe Příspěvek č. 76 

Dnes mi prisroubili drzak na antenu. Takze mi vedle okna cuci 24-parabolka. Ted jeste dotlacit kartu a nejak vyresit kabelaz. Take se hlasim k neschopnosti pajet etc. :-(

Old Post 18.10.2002 v 09:24
Medved je offline   Click Here to See the Profile for Medved   Find more posts by Medved   Click here to Send Medved a Private Message   Click Here to Email Medved     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vide
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 77 

Old Post 18.10.2002 v 10:57
vide je offline   Click Here to See the Profile for vide   Find more posts by vide   Click here to Send vide a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Surround
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 12

Kabely Příspěvek č. 78 

Krimpovaci kleste na kabely bych mel mit v kulne. Jestli mas zajem, tak dej vedet a ja se po nich podivam.

__________________

Surround

Old Post 18.10.2002 v 14:39
Surround je offline   Click Here to See the Profile for Surround   Find more posts by Surround   Click here to Send Surround a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Příspěvek č. 79 

MAM! A zitra jsem doma, muzu na tom zapracovat ...:-)
BTW nemas i konektory? Pote, co ty me dohnaly ujmy letovanim ... Nebo daji se jeste ted nekde narychlo sehnat? Ď.

Old Post 18.10.2002 v 15:12
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vide
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 80 

Old Post 18.10.2002 v 17:29
vide je offline   Click Here to See the Profile for vide   Find more posts by vide   Click here to Send vide a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz