CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > Postoloprty (u Loun) a okolni vesnice
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Postoloprty (u Loun) a okolni vesnice Příspěvek č. 1 

__________________

MG

Old Post 27.05.2003 v 11:59
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 2 

V prtech se zacina rozmahat IBA maj pripojnej bod na bejvaly skole. Uz obchazej nektery panelaky, ceny me vice nez vyhovujou.

Old Post 17.07.2003 v 17:30
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Internet Příspěvek č. 3 

Ale ja bych nechtel propojovat pocitace jenom kuli internetu... doma mam modem (na mail to staci) a v praci 256Kbit a 1Mbit. Chtel bych to delat treba treba kuli hram a atp. Ostatne nemysli si, ze se na tech bezdratu bude dat neco hrat... podle me ti garantovanou 64kbit za litr nedaji (coz je na hry minumum). Takhle by jsme mohli cokoliv, kdykoliv (video stream - mam sat. kartu takze by nebyl problem do site cokolik pustit... hry, chaty a co ja vim co jeste). O internet me ani tak moc nejde, to si radeji rok pockam na adsl a s trochou stesti budu mit 256kbit a po dratech (teoreticky bez vypadku).

__________________

MG

Old Post 17.07.2003 v 21:43
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 4 

No ja nevim, ale me garantovana nesdilena linka 192 kbs/900 Kc za mesic pro zacatek staci. Ja hlavne hledam informace na netu, hry jsem hral pres net naposled pred 2 lety a to jen 2x, takze kvuli hram to nechci.

Old Post 20.07.2003 v 08:39
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 5 

Neco podrobnejsiho jsem o tom napsal do threadu Louny. Nejlevnejsi nabidka je za 64kbs/300 Kc mesic. Informoval jsem se na ceny pred 2 mesici a ty byly hrozny, ted jsou az podezrele dole. Doma jsem kazdy den az vecer, v praci (delam v Praze) sice muzu na net, ale je to pres lokalni bezdratovou sit - podnik rozlezlej po cely Praze a pro Prahu zivotne dulezitej. Ale rychlosti jsou tak 20 - 30 kB/s, kdyz se zadari, obcas, vetsinou to je jak rychlejsi modem. Mezi nama je blby mestsky navrsi. Z Draguse je videt tak leda stromy u reky... Ja mam vyhled na znacnou cast okresu (panelaky u trati, hlavne nase petka ma idealni vyhled, proto ho IBA chce dotat do pazouru), treba o sestku ted nemaj zajem az casem, na ostatni jsem se ty zensky, ktera mi vlezla do bytu, neptal. A ze by u nas bylo v dohledne dobe ADSL..., pochybuju, nebo mas snad nejake blizsi informace? Vim ze je dostupne napr. v Hrivicich . Moje hlavni vyuziti je hledani na netu, a na tom mi desne vadi nutnost sledovat dobu pripojeni, nizsi rychlost mi nevadi.

Old Post 20.07.2003 v 09:00
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 6 

Ty ceny jsou fakt pekny.
Ja osobne mam od IBY breeznet 150.
Ale pocitejte ze bude nutne se spojit tema dalsima s kym budete mit sdilenou tu linku kabelem (pro tech 900/mesic vas musi byt ale 9!).
Muzu potvrdit ze IBA splni co slibuje (ohledne garanci rychlosti).

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 21.07.2003 v 07:44
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 7 

Uvidime rekl slepy... Zatim jsem se zapsal jako zajemce o variantu 192 kbs nesdilena, garantovana lajna za 900 Kc za mesic. V zari se to rozjede. Myslim, ze jim pro zacatek staci 3 lidi z panelaku. Ja bydlim tak v pulce a byl jsem druhej, snad se ten treti nasel, modlim se, kontakt na me maj, cekam az se ozvou. Taky se me ta cena zda az podezrele vyhodna, ale kdyz rikas, ze dodrzej co tvrdej..., snad budu od zari telecomit jen v nouzi nejvyssi.

Old Post 21.07.2003 v 18:54
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz