CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Jizni Cechy ?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

Thumbs down Příspěvek č. 1 

To opravdu nikdo z JC nema o podobne veci zajem???
Nejak to nechapu, kdyz je tu WIFI antena na skoro kazdem baraku.
Cus Blacks

Old Post 15.08.2002 v 21:14
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 2 

Já jsem z Jižních čech a zájem mám :-))))
Teď mam díky povodni trochu problémy, bo nám díky tomu bouchnul plán na výstavbu metalický sítě v Písku pod sídlištěm Dukla (to co bylo na Nově), ale stavíme běco v Plzni a možná i v Písku....

Napiš odkud jsi....přeci jen JČ jsou trochu větší oblast na jeden AP :-).

Old Post 16.08.2002 v 07:13
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dad
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 3 

Pisek ma svoji sit pres radioklub a je tam kolem 60ti clenu. Ja jsem z Tabora a domu mam pripojeni pres Siemens usi na 1800mhz a jsem sam. Mozna jen o sobe nevime,ale nikdo nevi kolik siti kde jak funguje.
Cau Dad

Old Post 16.08.2002 v 14:16
Dad je offline   Click Here to See the Profile for Dad   Find more posts by Dad   Click here to Send Dad a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 4 

Dad, jsem taky z Tabora tak by to mohlo klapnout,prave zjistuju pres vsechny mozne zname odkud by se nechal levne tahat INET. zatim jsem max do 600,- za 0,5mbit neomezene sdilene s cca 8 uzivately.
CUS BLACKS

Old Post 16.08.2002 v 15:12
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 5 

No přiznám se, že o radioklubu toho moc nevím, vim, že přes rádio jde internet, ale je to asi šíleně pomalý.....
Mohl by si mi kdyžtak poslat nějaký odkaz nebo info, kde bych se dozvěděl více

Díky za odpověd
Pavel Kuchta

Old Post 16.08.2002 v 15:16
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 6 

2blacks:

Mohl bysi mi prosím poslat více informací o tvém připojení, zní to velmi dobře, nejde mi o Tábor, ale o Písek a Plzeň

Díky moc

Old Post 16.08.2002 v 15:21
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 7 

-TABOR
Pripojeni by bylo zrejme pres firmu ktera to ma pres Contactel, takze spis ze znamosti

a ohledne toho radioklubu, docela jsem se rozesmal, internet pres radioamatersky pasma, docela silny kafe, a pochybuju ze by si nekdo troufnul pripojit na internet pres nejaky OK0xxx NOD , sice to funguje ale asi bych se stydel potom nekde rici svoji radioamaterskou znacku.
CUS BLACKS

Old Post 16.08.2002 v 15:44
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
richik
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 51

Wink Pisek Příspěvek č. 8 

Ja jsem pro Pisek, s technologiemi zatim nemam zkusenosti, prima viditelnost na piseckej teplarenskej komin a okolni budovy, vzdalenost cca 15-20km. Slo by to?

Old Post 17.08.2002 v 10:56
richik je offline   Click Here to See the Profile for richik   Find more posts by richik   Click here to Send richik a Private Message   Click Here to Email richik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojta
Newbie

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 1

Angry Příspěvek č. 9 

To blacks:

Zájem by byl, ale když je někdo z měnšího města (Hluboká nad Vltavou) a ještě za kopcem tak to moc dobře nejde. :(

Old Post 31.08.2002 v 21:50
Vojta je offline   Click Here to See the Profile for Vojta   Find more posts by Vojta   Click here to Send Vojta a Private Message   Click Here to Email Vojta     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

OCHOTA LIDI Příspěvek č. 10 

Myslel jsem si ze bude vetsi ochota lidi v TA investovat, jsem zklaman, rad bych poskytl svoje informace /DATA/ a neni jich zrovna malo, mozna i konektivita by se dala udelat nejaky rozumne, ale zatim aspon vybudovat SIT kde by se dalo meni SHARE, CUS Blacks

Old Post 19.12.2002 v 08:48
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 11 

hmm, copak o to,... Ale možná to je tim, že lidi jsou prostě hrozně líný....

Problém je taky v tom někam dostat signál...
Je to tu samej kopec... a když už kopec tak taky chráněný území....

Old Post 05.01.2003 v 20:42
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

RE: Příspěvek č. 12 

kdyz uz s tim chr. uzemim, kluci z Krumlova kdysi davno kdyz jsem jeste byl na obcanske radiostanici rozchodili paketovy nod na Kleti tak kdyby na to prislo staci do toho pocitace dat jenom jednu blbou kartu a myslim si ze by byli pokryty cely budejice cesky krumlov a podle mych odhadu okruh do 20km

mozna ze by ta karta asi dostala takovej zahul ze by shorela, ale napad by to spatnej nebyl, skoda ze to mam na Klet presne 92 KM takze asi smula HIHIIH cus

Old Post 05.01.2003 v 20:49
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 13 

Kdyby tam šli dát do 4řech stran nějaký hezký 24dB síta.
To by byla bombice....

Tam bych se asi dovolal....

Kle? krásně vidim....

Jen bz to chtělo trochu větší parabolu...

Old Post 05.01.2003 v 20:57
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 14 

Mam to na kle? vzduchem asi 36km. Skoro jak do budějc.

Old Post 05.01.2003 v 21:08
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

RE. Příspěvek č. 15 

ale ze to budejicaky jeste nenapadlo, vzdyt to by byla bomba jako prase, jednim AP cely budejice, hihi ja vim neni to realny, ale az tam pojedu beru notas a kartu a uvidime , myslim si ze to bude husty

Old Post 05.01.2003 v 21:10
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz