CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > praha 3 - par metru od stadionu viktorky zizkov
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MarSark
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 2

Vynikající místo AccessPoint - konec Borivojovy, vedle Kopyta Příspěvek č. 17 

Mám možnost postavit na střeše domu jakékoliv zařízení pro připojení! (Výhled prakticky na celou Prahu včetně Žižkova (ulice Vlkova, U Rajské Zahrady, Krásova, Ježkova...))
Moje konektivita je zatím jen ISDN, ale možná mi vyjde 512 kbit/s no-limit ta rozumnou cenu (zatím v jednání s poskytující firmou)! V podkroví mám k dospozici linuxový server čekající na využití!
Jsem tady zatím nováček, takže nevím pořádně nic o dostupných technologiích a ani kdo z tohodle projektu je v mém okolí!!!

Díky za každé info.... kontaktujte mne na ICQ#51765464, marsark@atlas.cz

Díky,

MarSark

Old Post 13.10.2002 v 22:09
MarSark je offline   Click Here to See the Profile for MarSark   Find more posts by MarSark   Click here to Send MarSark a Private Message   Click Here to Email MarSark     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jcob
Newbie

Registrován: 07.05.2002
Příspěvků: 12

Exclamation Příspěvek č. 18 

konec borivojovy je skutecne dobre misto. konec koncu, bych byl schopen propojit cast ulice krasova tim, ze proste vystrcim jednu antenu z okna a druhou antenu dam na strechu.

antenou na me strese bych mel byt schopen se na strechu na konci borivojovy dostat. a potom uz budu jenom routovat a routovat a routovat a samozrejme filtrovat a filtr .... hmmm.

kdo a kdy mate cas na schuzku? predbezne navrhuji patek 18.10. od 20:00 u quasimoda.

Old Post 13.10.2002 v 23:57
jcob je offline   Click Here to See the Profile for jcob   Find more posts by jcob   Click here to Send jcob a Private Message   Click Here to Email jcob   Visit jcob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
48
Newbie

Registrován: 18.06.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 19 

ahoj dnes nebo zejtra zalezi na deu by mel bejt zpristupnet ap v ulici vlkova 29 ...

pokud chcete vedet vice info kontaktujte me na icq ....27616276 nebo do posty ... tomas

__________________

t o m a s h

Old Post 14.10.2002 v 10:03
48 je offline   Click Here to See the Profile for 48   Find more posts by 48   Click here to Send 48 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rhm
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 4

Re: propejeni v okruhu krasova ulice Příspěvek č. 20 

Old Post 14.10.2002 v 10:29
rhm je offline   Click Here to See the Profile for rhm   Find more posts by rhm   Click here to Send rhm a Private Message   Click Here to Email rhm   Visit rhm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
48
Newbie

Registrován: 18.06.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 21 

dnes nebo zejtra bude pripojena vlkova 29 -- ap bude na 2.5-3 metrovym stozaru takze pokud budete blizko vsichni na nej uvidite .... antena bude namirena po na holesovice az na pamatnik a sady kolem ..... info icq 27616276 nebo do posty .... tomas

__________________

t o m a s h

Old Post 14.10.2002 v 11:08
48 je offline   Click Here to See the Profile for 48   Find more posts by 48   Click here to Send 48 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jcob
Newbie

Registrován: 07.05.2002
Příspěvků: 12

Red face Příspěvek č. 22 

Old Post 14.10.2002 v 16:09
jcob je offline   Click Here to See the Profile for jcob   Find more posts by jcob   Click here to Send jcob a Private Message   Click Here to Email jcob   Visit jcob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
48
Newbie

Registrován: 18.06.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 23 

vim kde je posli me na sebe tlf a domluvime se ... mel bz tam fungovat i internet takze to vyzkousim .....

__________________

t o m a s h

Old Post 14.10.2002 v 16:39
48 je offline   Click Here to See the Profile for 48   Find more posts by 48   Click here to Send 48 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jcob
Newbie

Registrován: 07.05.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 24 

hmmm, poslat "tif"?

m.j. zatim mam pouze "pidi" antenu bez zisku a ze strechy nemam udelany svod. pred tim, nez koupim antenu za par tisic, napichnu elektriku v baraku a nainstaluju antenu na strechu, na ktere _neni_ hromosvod bych se rad s nekym domluvil na pevno.

idealni by bylo, kdyby stacilo antenu vystrcit z okna do krasovy ulice. je to treti patro.

j.

Old Post 14.10.2002 v 17:04
jcob je offline   Click Here to See the Profile for jcob   Find more posts by jcob   Click here to Send jcob a Private Message   Click Here to Email jcob   Visit jcob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peta.novotny
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 25 

ahoj,mluvil jsem s jcob,ta schuzka u qasimoda by mohla byt uz 19:30,což?Pie

__________________

Paja

Old Post 17.10.2002 v 18:11
peta.novotny je offline   Click Here to See the Profile for peta.novotny   Find more posts by peta.novotny   Click here to Send peta.novotny a Private Message   Click Here to Email peta.novotny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jcob
Newbie

Registrován: 07.05.2002
Příspěvků: 12

Exclamation Příspěvek č. 26 

udelal jsem na dnesni vecer rezervaci od 1930. Vzhledem k tomu, ze par lidi ma doslova par minut casu, tak prijdte cas.

bude k dispozici velka mapa okoli tomasova bodu a tim padem budeme schopni rychle rozhodnout kdo na koho a jak.

jcob

p.s. 48 je bozi, protoze zprovoznil spoj na czfreenet, plus jsem zprovoznil lokalni access point 2MBity v dolni casti krasovky.

Old Post 18.10.2002 v 09:08
jcob je offline   Click Here to See the Profile for jcob   Find more posts by jcob   Click here to Send jcob a Private Message   Click Here to Email jcob   Visit jcob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter_Pan
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 3

konevova na zacatku,... Příspěvek č. 27 



zdarec jsem ze zacatku konevovy ulice... u tunelu do Karlina.. mohl bych se taky nekde pripojit.. ?

Old Post 29.11.2002 v 20:06
Peter_Pan je offline   Click Here to See the Profile for Peter_Pan   Find more posts by Peter_Pan   Click here to Send Peter_Pan a Private Message   Click Here to Email Peter_Pan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jcob
Newbie

Registrován: 07.05.2002
Příspěvků: 12

Exclamation dalsi schuzka v Qusaimodovi Příspěvek č. 28 

vazeni,

svolavam dalsi ze schuzek na patek, 6.12. 2002 na 1900. Pokud se domluvime, nebyl by problem pripojit krasovu ulici k internetu. Po diskusi s Jardou a Radimem jsem dosel k zaveru, ze jakysi "dirty patch" by bylo posileni me jiz existujici pevne linky. Jarda bys sel ke mne metalikou, Radim a dalsi mikrovlnou. Dulezita je cena, 256Kbit bez omezeni dat vychazi na 5990,-. Neni to velka slava, na druhou stranu, by se velke objemy dat pohybovali na vnitrni siti. Mam mensi range verejnych IP adres a jsem schopen celou sit firewallovat, takze by se lidi s wokny nemuseli (tolik) bat. Vzkaz pro Tomashe: "vim, ze tohle neni idelani pripojeni a nemam ani peering do czfreenetu, ale bylo by to lelpsi nez nic a pokud vyjde upc, tak se pouze presmeruji anteny".

Qusimodo, patek, 6.12.2002, 1900. jakub

Old Post 01.12.2002 v 14:07
jcob je offline   Click Here to See the Profile for jcob   Find more posts by jcob   Click here to Send jcob a Private Message   Click Here to Email jcob   Visit jcob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Mám zájem o připojení. Příspěvek č. 29 

Bydlím v Krásové 15, na mapě Mad.
Vidím: na západ střechu DOS a dál pak Pražský hrad a vKrásovce nahoru na nemocnici a dolů pravděpodobně až k bodu jcob.
Rád bych se podílel na připojení na Internet.
David

Old Post 17.01.2003 v 12:13
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rhm
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 4

Re: Mám zájem o připojení. Příspěvek č. 30 

Old Post 17.01.2003 v 12:34
rhm je offline   Click Here to See the Profile for rhm   Find more posts by rhm   Click here to Send rhm a Private Message   Click Here to Email rhm   Visit rhm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jcob
Newbie

Registrován: 07.05.2002
Příspěvků: 12

stehuji se, konec srandy Příspěvek č. 31 

Vazeni,

s litosti v srdci vam oznamuji, ze behem jednoho mesice se stehuji na Vinohrady. Tudiz vypadam z komunity kolem Krasovy ulice. Preji cisty a silny signal,

Jakub

Old Post 18.01.2003 v 09:20
jcob je offline   Click Here to See the Profile for jcob   Find more posts by jcob   Click here to Send jcob a Private Message   Click Here to Email jcob   Visit jcob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyd
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 2

Question je jeste misto? Příspěvek č. 32 

cuz,
chtel bych se zeptat mate tam jeste misto pro me?
bydlim kubelikova 29 (ten zlutej barak naproti quido) vedle akropole.
s kym to mam kdyztak prodiskutovat?

dik, bye

Old Post 19.01.2003 v 20:06
Anyd je offline   Click Here to See the Profile for Anyd   Find more posts by Anyd   Click here to Send Anyd a Private Message   Click Here to Email Anyd   Visit Anyd's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz