CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Vinohrady
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Re: root Příspěvek č. 145 

Hele to je docela zajimave - me zase zmodraly...

Old Post 20.01.2003 v 09:37
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Spoj na Pankrac Příspěvek č. 146 

Hele, kdo jste pripojenej na Roota, jak vam to chodi? Ja mam z pankrace strasne velkej pack.loss a vubec to nejede. Ani do vnitrni CZF. Nez jsem precet dve stranky Connected fora, tak mi to trvalo asi tri hodiny. Mate nekdo zkusenosti, jak by mel chodit pristup do vnitrni site CZF pres roota?

L.

__________________

Old Post 20.01.2003 v 10:43
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

rozsireni czf Příspěvek č. 147 

Kluci, jak jste meli nedavno ten srazek - ja jsem tam nemohl prijit, alebrz jsem byl dost nachcipany, ale dost by me zajimal vysledek srazu.

Tzn. jak to vypada s propojenim czfree nahoru na Vinohrady. Ja mam nabidku od typka z Casablancy INT nahore na byvalem strojimportu (na Zelivskeho), ktery by se spojil s mym nodem (Snowflake) a pak na druhou stranu, coz by nas posunulo napr. na Jarov (Fyzik a spol.).

Ale jeste to chce vytvorit link tam k vam. Ja jsem momentalne out of money (po zprovozneni meho AP), ale budu na tom makat.

Mik

Old Post 20.01.2003 v 11:17
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orca
Newbie

Registrován: 04.09.2002
Příspěvků: 52

Příspěvek č. 148 

miki: staci kdyz salamandr posle signal na me protoze se skoro vidime...as rozchodime AP tak na zacatku se pripojim na tebe a pak mozna na nej (snad uz bude 100mbit ronja =))

honza

Old Post 20.01.2003 v 13:07
orca je offline   Click Here to See the Profile for orca   Find more posts by orca   Click here to Send orca a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 149 

orca: Dobry, to beru Mik

Old Post 20.01.2003 v 14:25
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaD
Newbie

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 5

Mereni Příspěvek č. 150 

Zdravicko ...

Takze mereni bude probihat v nedeli 26.1.03 (tuhle nedeli). Kdo ma zajem a pristup na strechu necht se mi ozve nejpozdejc v patek do pm.

__________________

Chvalme !! -

Old Post 22.01.2003 v 16:15
RaD je offline   Click Here to See the Profile for RaD   Find more posts by RaD   Click here to Send RaD a Private Message   Click Here to Email RaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerw
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 26

CErw + VInohrady Příspěvek č. 151 

__________________

.linux.djz

Old Post 22.01.2003 v 16:34
cerw je offline   Click Here to See the Profile for cerw   Find more posts by cerw   Click here to Send cerw a Private Message   Click Here to Email cerw   Visit cerw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 152 

cerw: ja mam slot volny, ale chtel bych to spis poslat nekam na druhou stranu (schovavam si to na Casablancu), protoze z Vinohrad se na me nekdo urcite dokaze napichnout, az sem doleze czfree ze spoda (napr Orca, kteryzto by mel videt na Salamandra). Jedine bych tam dal dve anteny na jednu kartu...

Mik

Old Post 22.01.2003 v 18:07
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Spoj na Pankrac Příspěvek č. 153 

Old Post 23.01.2003 v 09:59
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Exclamation >>>>>> MERENI Příspěvek č. 154 

Jak jiz oznamil RaD, kona se tuto nedeli mereni - hlaste se mu dokud mame k dispozici HW. Pak si to bude muset kazdy osefovat sam ...

Old Post 23.01.2003 v 10:20
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Nová ovečka Příspěvek č. 155 

Ahoj, lidi.Jsem Jana Masaryka 47 - vedle autoškoly.Ze střechy vidím směrem k Míráku - rovnoběžně s Francouzskou.Jakou mám šanci? Zahlédl jsem vzkaz od Roota, že tudle neděli měřej tak bych využil ale zase by byla škoda to nevyužít jen nevím kde si to domluvit - tady? Je to dost na poslední chvíli ale pro jistotu můj mobil 603 776 506.Dík za příp. rady a mimochodem ta mapa mi nepoznává a to jsem cookies smazal. Snad jedině proto že jsem dokončil registraci a hned šel na tu mapu :(

Old Post 24.01.2003 v 23:35
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Smile Příspěvek č. 156 

Mapa už funguje tak jak má - odvolávám co jsem odvolal :-)

Old Post 26.01.2003 v 21:00
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molotov
Newbie

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 11

Question Rumunska? Příspěvek č. 157 

Cau!
Rumuska 16, skoro na Tylaku... Jake mam moznosti? S umistenim cehokoliv na strechu neni problem. S vyhledem si nejsem jistej, mozna bych videl na "root" nebo na "hotrod"....no nevim, nas barak je dost nizkej.
Diky, Molotov

Old Post 12.02.2003 v 10:06
molotov je offline   Click Here to See the Profile for molotov   Find more posts by molotov   Click here to Send molotov a Private Message   Click Here to Email molotov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molotov
Newbie

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 11

Lightbulb Ludmila Příspěvek č. 158 

Kdyz o tom tak premyslim, idealni by byla zvonice na sv. Ludmile.....

Old Post 12.02.2003 v 10:28
molotov je offline   Click Here to See the Profile for molotov   Find more posts by molotov   Click here to Send molotov a Private Message   Click Here to Email molotov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Ludmila Příspěvek č. 159 

Old Post 12.02.2003 v 11:05
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molotov
Newbie

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 11

Smile Re: Příspěvek č. 160 

Old Post 12.02.2003 v 11:13
molotov je offline   Click Here to See the Profile for molotov   Find more posts by molotov   Click here to Send molotov a Private Message   Click Here to Email molotov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz