CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Vinohrady
12345678910111213 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zeli
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 6

Přírůstek Příspěvek č. 97 

Dobrý den, hlásím se jako další potencionální člen.

root: teda pokud se k vám spojím, podrobnosti v poště

P.S.
Nějak jsem dobře nepochopil fórum, založil nové téma a nemám práva na smazání. Nikde jsem ani nešel, kdo fórum spravuje. Mohli byste to někdo smazat nebo dát vědět správci?

Old Post 09.01.2003 v 13:16
zeli je offline   Click Here to See the Profile for zeli   Find more posts by zeli   Click here to Send zeli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Arrow sraz Příspěvek č. 98 

Caute

snazil jsem se na dnes svolat nejaky sraz, ale nezadarilo se. Aby jsme to dohnali navrhuji na pristi tyden sraz "U zlute pumpy" od 18:00. Den bud utery, nebo ctvrtek - to si tady odhlasujte. Pokud ma nekdo pozmenujici navrh, tak sem s nim

root

Old Post 09.01.2003 v 16:52
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeli
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 6

Re: sraz Příspěvek č. 99 

Já bych se stavil ... návštěv hospůdek není nikdy dost :-) Jenom nevím jestli bych to stihnul do šesti. A mám jeden dotaz, vaří tam?

Old Post 09.01.2003 v 17:17
zeli je offline   Click Here to See the Profile for zeli   Find more posts by zeli   Click here to Send zeli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Re: sraz Příspěvek č. 100 

Old Post 09.01.2003 v 17:27
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qbe
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 101 

zdravím, také jsem tu nový a rád bych se dozvěděl co a jak. faq atd. jsem přečetl, a proto by mě zajímaly zejména informace ohledně otestování signálu. jestli to tedy půjde, stavím se v u té pumpy,

hlasuji pro ÚTERÝ

Old Post 09.01.2003 v 18:24
qbe je offline   Click Here to See the Profile for qbe   Find more posts by qbe   Click here to Send qbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m3d
Newbie

Registrován: 09.01.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 102 

Cus..
Jelikoz shanim lepsi pripojeni k netu a jelikoz na VInohradech nejsou UPC rozvody,nekde sem se o Vas dozvedel..Trochu sem si to procet a potreboval bych vedet,jestli se muzu na nekoho napichnout jako kjoncovy uzivatel..Studuju druhak na stredni a nez budu vydelecne cinny,bude to chvili trvatAle sampozrejme jsem ochoten platit i smluvenou castko..Pls trochu me to priblizte.Dik moc a mejte se.

PS: bydlim kousek od Pumpy,asi 10 m klido dam sraz

Old Post 09.01.2003 v 20:07
m3d je offline   Click Here to See the Profile for m3d   Find more posts by m3d   Click here to Send m3d a Private Message   Click Here to Email m3d     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeli
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 6

sraz Příspěvek č. 103 

Lepší to bude v úterý, ve čtvrtek večer budu asi kapku ospalý. Ze středy na čtvrtek jdu po půlnoci na Pána prstenů a moc se nevyspím ...

Old Post 10.01.2003 v 08:12
zeli je offline   Click Here to See the Profile for zeli   Find more posts by zeli   Click here to Send zeli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

stav hlasovani Příspěvek č. 104 

takze zatim je to 2:0 pro utery. mam zamlouvat stul ? jestli se nas sejde 5 tak to nema cenu. hlaste se nebo to pak bude na stojaka.

Old Post 10.01.2003 v 13:21
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaD
Newbie

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 105 

Utery je v pohode .... Prideme tak 2-3 typci ...

Old Post 10.01.2003 v 13:56
RaD je offline   Click Here to See the Profile for RaD   Find more posts by RaD   Click here to Send RaD a Private Message   Click Here to Email RaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Zluta Pumpa Příspěvek č. 106 

Kdyz to vyjde, tak se taky stavim. Aspon Muzem Roote probrat ten Heaven

L.

__________________

Old Post 10.01.2003 v 14:00
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brlz
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 3

sraz Příspěvek č. 107 

Utery vyhovuje perfektne, ve ctvrtek uz byvam tak utahany z celeho tydne, ze mi staci dve piva. btw, slysel jsem, ze v pumpe maji nedlouho HOEGAARDEN, je to tak?

Old Post 10.01.2003 v 14:00
brlz je offline   Click Here to See the Profile for brlz   Find more posts by brlz   Click here to Send brlz a Private Message   Click Here to Email brlz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orca
Newbie

Registrován: 04.09.2002
Příspěvků: 52

Příspěvek č. 108 

Old Post 10.01.2003 v 14:22
orca je offline   Click Here to See the Profile for orca   Find more posts by orca   Click here to Send orca a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salamandr
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 109 

V utery bych se taky ukazal
Plati 18:00?

__________________

CZFREE

Old Post 10.01.2003 v 16:27
Salamandr je offline   Click Here to See the Profile for Salamandr   Find more posts by Salamandr   Click here to Send Salamandr a Private Message   Click Here to Email Salamandr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Draq
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 110 

Zdravím,

jestli to stihnu, tak tam budu.

Poznávací znamení: Monitor v tašce

Old Post 10.01.2003 v 18:07
Draq je offline   Click Here to See the Profile for Draq   Find more posts by Draq   Click here to Send Draq a Private Message   Click Here to Email Draq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeli
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 111 

Old Post 10.01.2003 v 18:22
zeli je offline   Click Here to See the Profile for zeli   Find more posts by zeli   Click here to Send zeli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m3d
Newbie

Registrován: 09.01.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 112 

Me je to fuk,klidne prijdu v utery v 18:00,ale chodi tam jedna matcina znama furt,takze pifko si asi nedam
Spis me zajima na koho mam moznost videt,bydlim v Belgicky 7..Kdo vlastne v okoli vysila?Jo a co rikate ty sitovce od TrenNetu,nebo co pouzivate vy,mate nakou vetsi antenu?

Thx

Old Post 10.01.2003 v 18:57
m3d je offline   Click Here to See the Profile for m3d   Find more posts by m3d   Click here to Send m3d a Private Message   Click Here to Email m3d     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910111213 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz