CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Krč - směr Budějovická a Kačerov (AP Arnarfjall)
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Koblizek
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 28

Resetator pro AP Arnarfjall Krc Příspěvek č. 145 

Ahoj,

tak jsem ted mluvil s Ladou ohledne resetatoru a ma ho pro nas vyrobeny. Je k tomu i navod, takze si myslim ze to zvladneme namontovat. Chce za nej 500,- (konecna cena).
Medlisi jak si rikal, ze se Ti to zda drahy, tak ja si myslim, ze Lada s tim mel nejakou tu praci, vyrobil k tomu tistak a uz to mame hotovy a nemusime to bastlit sami a usetrime cas.
Kdyz to rozpocteme tak 500/7 nebo 8 je 71,- nebo 62,50,- coz si myslim ze kazdy dat muze.
Co vy na to ????

Ahoj Koblizek

__________________

Koblizek

Old Post 29.07.2003 v 15:23
Koblizek je offline   Click Here to See the Profile for Koblizek   Find more posts by Koblizek   Click here to Send Koblizek a Private Message   Click Here to Email Koblizek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: Resetator pro AP Arnarfjall Krc Příspěvek č. 146 

Kratke info pro nezucastnene. Jelikoz se AP zase kouslo, tak jsme udelali akci kulovy blesk II. a resetator uz je na miste. Financoval ho Koblizek, tak se s nim o to potom podelime. Cena na jednoho je myslim akceptovatelna. Jinak AP je nastaveno tak, ze se kazdy den ve 4hod. v noci zrestartne, coz nam snad pro zacatek nebude cini velke potize. Az se bude dat mluvit o spolehlivosti, tak staci umazat radek.

Odjizdim si uzivat prirody, mejte se

P.

Old Post 29.07.2003 v 23:26
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Jej Příspěvek č. 147 

Proc se to musi kazdy den restartovat jen tak?

No, budiz, tak kdyz uz, tak nevim proc zrovna ve 4 hodiny, kdy se spousti veskera dalsi systemova udrzba. Takze ji to tipne? Vzhledem k tomu, ze s vama byl lada, predpokladam, ze vi co dela, ale rad bych to vedel taky.

Dik,
W.

P.S.: Mimochodem, prej nejede ani spojeni na ZPNet, doufam, ze chyba je na ZPNetu a ne u nas!

Naposledy upravil wanthalf 30.07.2003 v 19:08

Old Post 30.07.2003 v 19:03
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblizek
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 28

Re: Jej Příspěvek č. 148 

__________________

Koblizek

Old Post 31.07.2003 v 12:15
Koblizek je offline   Click Here to See the Profile for Koblizek   Find more posts by Koblizek   Click here to Send Koblizek a Private Message   Click Here to Email Koblizek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Jej Příspěvek č. 149 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 31.07.2003 v 13:39
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

BRAMMMMBOOROOOOVYYYYY Příspěvek č. 150 

hmm moc stastnej nejsem protoze si svou plechovku musim strcit o jedno patro vejs protoze signal 5 procent s kolisanim je uplne na drzku... no nicmene ..... uz sem si zainetil ... igletton ... muj tatka uz chce czfree na proseku taky jenze ma stesti ze je od neho AP 35 metru .... BEEEEE

Old Post 31.07.2003 v 14:50
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

kabel Příspěvek č. 151 

toz jen tak pro info:

konecne mam kabel, takze v sobotu budu delat pripojeni.

Koukal jsem se na montaz toho konektoru - mohl byste mi nekdo v sobotu objetovat kus teplem smrstitelne buzirky (19mm) a samovulkanizační pásky?

Jak to dopadne s tou pivni antenou, nevim - treba dojdu k zaveru, ze je potreba misto toho mit neco jinyho :(

Old Post 31.07.2003 v 16:52
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

Příspěvek č. 152 


AHOJ muj prvni prispevek poslany z arnarfjallu jenom strucne o me situaci ... ve ctvrtek si du pro delsi kabel 5 m na strechu nestaci :{ no a odtud mam signal 26 procent coz neni k zahozeni takze sem rad a kdyz pojede pomaleji linka .. NEZLOBTE se na mne DDDDD

Old Post 03.08.2003 v 11:01
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

node funkcni Příspěvek č. 153 

nova situace:

v nedeli jsem spachal operaci "Pripojeni pivnich tacku na AP".

Vzhledem k tomu, ze jsem pres 13 let nevzal pajku do ruky, vyroba konektoru a propojky v antene mi trvala neprimerene dlouho. Nicmene diky cennym radam od Medlise se to podarilo.

Takze ted je byvala UPC pivni antena znova na strese, vede od ni Belden H1000 a wifi vesele wifuje.

Arnarfjall ukazoval silu signalu 15 a to celkem stabilne. Takze to ma asi obdobnou silu jako plechovka. Akorat, ze to asi esteticky lip vypada a mohlo by to vydrzet dele

Toz, kdo muze barvickovat Monitor - alli-parents node je v testovacim provozu.

Old Post 04.08.2003 v 07:57
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 154 

Ahoj,

jak tak sleduju statistiky, tak tu zase tak moc provozu nenatropime Pro diglettona: pokud jsi jeste nekoupil ten kabel, tak ho rovnou kup tak dlouhej jak potrebujes, tech pet metru od tebe by se mi tu zrovna hodilo a ty usetriss dva konektory a nebudes to muset napojovat.
Koblizku, nebo alli: posunul nekdo cas toho restartu AP na tu patou hodinu?

P.

Old Post 05.08.2003 v 21:48
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 155 

Vzhledem k tomu, ze na to nemam pristup z public Inetu, tak nenastavuji nic.

Old Post 06.08.2003 v 08:38
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 156 

Old Post 06.08.2003 v 11:21
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblizek
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 157 

Ahoj Kluci, ten restart jsem nastavil na 5:00 AM. Mam tenhle tyden dovolenou a pristi tyden taky. Dneska jsse zastavil doma, ale zitra rano zase ojizdim. Doufam, ze to tady bude fungovat. Ted kdyz jsemto zkousel, tak mi to nejak moc nechteloungovat na zpnet, ale uz to nejak jede. Jak Vam to tady funguje ?? Pada to nebo to bezi ?

Zatim ahoj

Koblizek

__________________

Koblizek

Old Post 07.08.2003 v 18:53
Koblizek je offline   Click Here to See the Profile for Koblizek   Find more posts by Koblizek   Click here to Send Koblizek a Private Message   Click Here to Email Koblizek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

funkcnost AP Příspěvek č. 158 

Ahoj,
ja po instalaci resetatoru a nastaveni SW resetu v noci jsem spokojenej. Linka na ZP net sice obcas moc netahne ale to sito by to snad melo vyresit.

Z jineho soudku. Jak jsem uz psal Dglettonovi v reakci na jeho ponekud (pro me) nepochopitelny prispevek v sousednim foru.
Do budoucna je v planu toto: 3 mesice klidek - mame zkusebni provoz. Po navratu wanthalfa instalace lepsich anten na komin. Soucasne provereni moznosti propojeni se siti HELL na sporilove. Uzavrel by se tim okruh Dvorce - ZPnet - Arnarfjall - Hell - Heaven - Dvorce, teda aspon myslim ze je to tak. Kazdopadne by tim (nejen nase) pripojeni do CZF ziskalo hodne na spolehlivosti.
No nakonec bychom asi meli doresit ty finance, uz je v tom dost gulas a bude cimdal vetsi. Ten groove mi pripadne zbytecne slozitej, nehlede na to, ze se mi zatim nepodarilo se aktivovat (oprava-uz se povedlo-ten soubor jsem mel stazenej s nejakou chybou). Myslim ze mnohem prijemnejsi by byla jednoducha tabulka ulozena nekde na APcku.

P.

Naposledy upravil medlis 07.08.2003 v 21:16

Old Post 07.08.2003 v 19:09
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 159 

Old Post 08.08.2003 v 08:29
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

Question pripojeni Příspěvek č. 160 

Ahoj,
tak jsem se po studovani fora konecne odhodlal napsat. Bohuzel vzhledem k tomu, ze si nejak nemuzu prohlidnout obrazky map APcek, tak ani nevim, kdo je v mem okoli. Bydlim v KRCi u Zalesi a domnivam se, ze by tu urcite neco melo byt.
Pomuzete mi se pripojit? Na oplatku nabizim zkusenosti hlavne ve sroubovani HW a spousty soucastek, co by se moly hodit.
Diky

Old Post 14.08.2003 v 10:58
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz