CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Krč - směr Budějovická a Kačerov (AP Arnarfjall)
« 24252627282930313233343536 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

hw Příspěvek č. 465 

Presne tak,

k tomu pecku mam veliky citovy vztah a uz se mnou zazil spoustu veci a mam ho proste moc rad.
Je ted volny, sice jsem mel pro nej nejake plany, ale ty nejsou zas tak dulezite. Na testovani muzu jinou masinu.
Cili tuto konfiguraci muzu poskytnout na neomezene dlouhou dobu. Je jeste jedna moznost, dodat tam i druhy disk 40 GB a udelat aspon mirror aby to bylo spolehlivejsi (ten druhy 40GB HDD jsem chtel narvat do fwkkmk, kde mam FTP, ale tam mi jak to tak vypada ta 20GB staci).
Zakladni deska je QDI Brilian X1S FSB je 100 a multiplikator max8. Cili tam jde dat max. PIII 800 nebo novejsi Celer 800 kterej je taky na 8x100. Jina PIII ktera pouziva FSB 133 nema smysl.......nefunguje odzkouseno!!!
Vyhoda stavajici PIII 450 je v tom, ze ma 512kb cache.

Old Post 12.11.2003 v 11:38
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

@ 7dmy kanal Příspěvek č. 466 

to je Sit69 /// doporucuju porad preskocit na jiny kanal .. pro hlavne ty co nemaji tak smerove anteny jako ja pette a koblizek..

Old Post 12.11.2003 v 14:45
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Perlička Příspěvek č. 467 

__________________

Old Post 13.11.2003 v 03:29
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: Perlička Příspěvek č. 468 

Ahoj,
neni nerealne aby ta antena mela stejny zisk jako jeji kolegyne s vetsim sitem. Delal jsem asi pred mesicem nejake pokusy s jednim sitem (stejne ma koblizek, nebo pete) a pokusne jsem ho nazaril plechovkou. Vysledek byl signal o mnoho lepsi nez maji vyse zminenini kolegove. Nic jsem nejak prehnane nesmeroval, sito bylo pridratovane ke smetaku a plechovku jsem drzel v ruce... Myslimze digletton sledoval tou dobou muj signal takze mam svedka
Jak jsem tak videl ozarovac toho co jsi prinesl na schuzi, vypada ze nekdo vedel co dela. Ono nazarit parabolu neni az takova hracka jak by to mohlo vypadat. Vetsinou je vyhra kdyz se podari ozarit 50% povrchu.

Co se silneho signalu na 7ch. tyce, tak bych to neresil. U nas je slyset jen nekdy a ktomu mizerne, ostatni se smerovejma antenama na tom budou asi jeste lip. Pokud ho teda u nas neslysime-neresil bych to.

Nabidka pocitace je prima jen mam taky trochu strach z definice neomezene dlouhe doby.

Udelat quada - zatim zbytecnost. Jak jsem tu psal uz driv, delal jsem quatro quada a je o fous horsi nez plechovka, cili nechame na AP plechovku, jen bych ji pred zimou zrekonstruoval. Par let by tam po upravach vydrzet mohla.

__________________

Lidstvo se zmítá v nejistotě... jen my alkoholici víme po čem blbnem

Old Post 13.11.2003 v 11:38
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: Re: Perlička Příspěvek č. 469 

Naposledy upravil wanthalf 13.11.2003 v 12:28

Old Post 13.11.2003 v 12:11
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 470 

Díky.
P.S.: pěkné odkazy, nerez s trychtýřem ten u mě vede, jen ta cena :-(, ale jinak jsem se musel taky zasmát.

Old Post 13.11.2003 v 13:02
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

Nabidka PC: to medlis Příspěvek č. 471 

Ahoj,

z definice PC na neomezene dlouhou dobu strach mit nemusis. Vylozene mi jde o to, ze pokud do toho neco naladuju a poskytnu to zdarma, tak chci aby to slouzilo vsem a ne ze se tam cas od casu neco ztrati, nekdo bude z toho nekam neco porebovat, premontovat a tak ......
Nevim, jak bych to jeste definoval. Jednoduse receno vem si, ze vas neznam zas tak dlouho a videl jsem Vas jednou. Tak doufam, ze to nedopadne tak, ze z dobry vule poskytnu PC a nekdo mi s nim zdrhne :-)
Jo mimo jine mam k tomu i UPSku sice 500, ale staci.
Tu bych take poskytnul na neomezene dlouhou dobu zdarma :-)

Old Post 13.11.2003 v 16:31
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Nabidka PC: to medlis Příspěvek č. 472 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 13.11.2003 v 16:35
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

sdruzeni Příspěvek č. 473 

Old Post 13.11.2003 v 19:44
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: Nabidka PC: to medlis Příspěvek č. 474 

Old Post 13.11.2003 v 19:50
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: sdruzeni Příspěvek č. 475 

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 14.11.2003 v 08:43

Old Post 14.11.2003 v 08:15
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

BIG PROBLEM Příspěvek č. 476 

skuste si ve spusteni dat ping zpnet.czf .. hazi to neuveritelne cisla @ 2000.. nevite cim by to mohlo bejt ? .. vcera najednou :: nejdrive 23 24 1 5 .. a pak 1002 5000 423 vyprsel casovej limit 2005

Old Post 15.11.2003 v 07:25
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: BIG PROBLEM Příspěvek č. 477 

__________________

Lidstvo se zmítá v nejistotě... jen my alkoholici víme po čem blbnem

Old Post 15.11.2003 v 14:59
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Rušení Příspěvek č. 478 

Ahoj lidi, tak možná ani nejsou problémy u vás jako spíš u nás. Poslední dobou, bohužel, ale nejsme schopni říci jak dlouho nás někdo hezky opéká na stéjném kanále jako jsou AP antény ZPNetu, na problému se začíná pracovat, sice velmi pomalu, ale škúdce hodlám(e) najít a vysvětlit mu, že jeho provozování Wi-Fi sítě nás omezuje. Na AP jeho síla signálu je jen o 9 dBm slabší než naše vlastní AP a to u toho stojíme. Divím se, že na to kluci, když měřili jak tu psal wanthlalf nepřišli, bije to do očí.

Situace už došla tak daleko, že nejsme schopni stahovat z AP !!! v době klidu (v noci) dohromady více než 100 kB/s. Vůbec nevíme, co se děje. Ještě navíc tu byly ty sluneční erupce. Zkrátka a dobře od konce října (asi tak) se pořád potýkáme s potížema klientů se připojit na AP, stahovat z AP, enormní PL na AP (není neobvyklé ani 55%) atd.

Navíc jsme aplikovali řešení v podobě RTS/CTS threshold, nebo? vede ke zlepšení situace, z dlouhodobého hlediska ještě podrobím analýze. Thresholding má blahodárné účinky na první pohled, otázkou je, co to způsobuje na druhý a další pohled a to se dozvíme časem. Týká se to především primárně klientů, nicméně lze ho aplikovat i na AP.

Takže spíš bych řekl, že to není váš problém.

Link, který si postavíte s Hellem, si hýčkejte, nebo? to bude P2P, což o ZPNetu se říci nedá.

__________________

Naposledy upravil Stay d 15.11.2003 v 18:48

Old Post 15.11.2003 v 18:44
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: Rušení Příspěvek č. 479 

Naposledy upravil wanthalf 15.11.2003 v 20:12

Old Post 15.11.2003 v 20:07
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Rušení Příspěvek č. 480 

Old Post 15.11.2003 v 23:07
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 24252627282930313233343536 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz