CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Node Iceman
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Node Iceman Příspěvek č. 1 

Takze tento tyden bude na 100% sprovoznen NODE ICEMAN , dokonce uz mam i usera ktery na mne bude viset.
Doufam za to nejak pomuze alespon trosku k nakopnuti czfree.net OVA a prestane se jen plkat a zacne se cinit

Naposledy upravil cz_iceman 24.06.2003 v 15:06

Old Post 24.06.2003 v 13:13
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k-ova
Newbie

Registrován: 21.06.2003
Příspěvků: 4

Jsme rad ze to konecne uz zaclo.... Příspěvek č. 2 

Ahoj vsem


myslim ze lavina byla spustena.....
ted uz jen cekat na vlnu ktera k vam dorazi....


kdo bude cekat na zarak at radeji si misto anteny,
koupi hezkou knihu...s nazvem jak pripojit lednicku


cau a zdar vsem kteri neco pro dobrou myslenku ,uz neco ucinili nebo tak ucini.....


k-ova ....1 user

Old Post 24.06.2003 v 18:28
k-ova je offline   Click Here to See the Profile for k-ova   Find more posts by k-ova   Click here to Send k-ova a Private Message   Click Here to Email k-ova     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

jo je to fajn Příspěvek č. 3 

Gratuluji

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 25.06.2003 v 08:10
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Node ICEMAN ON LINE !!! Příspěvek č. 4 

Dnes jsem za maximalni pomoci XLIBORA spustil slibovany
Acces Point.

Jako HW je pouzit AP ORINOCO AP -1000 .
ESSID: czfree.net.zabreh.ICEMAN
Kanal :5

AP je umiseno na srese 8 patroveho vezaku na ulici VOLGOGRADSKE cp.21

Antena: Omni Homemade cca 7 dBi.

na routeru bezi FTP server

IP:192.168.1.1
login: czfree
pass: czfree
v adresari Test je testovaci soubor o velikosti 100 000 000 bytu

Prozatim je system otevreny
a adresy prideluje DHCP z range 192.168.1.0/24 nez dostanu prideleny adresy od spravcu IP prostoru

Takze jste VITANI

Naposledy upravil cz_iceman 29.06.2003 v 15:26

Old Post 27.06.2003 v 23:35
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Test Příspěvek č. 5 

Dnes se pokusim udelat par zkusebnich mereni , tak uvidim a pak poreferuju
Kdyby mnel nekdo ve vyskovicih,zabrehu zajem , tak muzu pomoct s merenim signalu na muj NOD

Naposledy upravil cz_iceman 28.06.2003 v 11:48

Old Post 28.06.2003 v 09:10
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k-ova
Newbie

Registrován: 21.06.2003
Příspěvků: 4

jeste dnes to urcite vyskousim...:_) Příspěvek č. 6 

Ahoj

Tak to sem opravdu necekal.....IceMan
to sfouk za dva dny.......

....no muze byt jeste jiny priklad jak to mysli vazne???????
ne!!!


tak se hybejte a zapojte se take do projektu....


bart

Old Post 28.06.2003 v 16:12
k-ova je offline   Click Here to See the Profile for k-ova   Find more posts by k-ova   Click here to Send k-ova a Private Message   Click Here to Email k-ova     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Mereni Příspěvek č. 7 

Takze dnes jse delal par zkusebnich mereni. S vysledkem jsem byl prekvapen a jsem velmi spokojen.
Takze meril jsem ve 3 lokalitach a z ruznych smeru
Parkoviste shopping parku
Vyskovice vedle RACKA
a Hrabuvka DR martinka - coz je vice jak 2,2 KM od mojeho domu.

Signal byl vsude velmi uspokojivy . Velmi mne prekvapilo posledni mereni pobliz DR. MARTINKA v tomto extremne zarusenem prostredi jsem nameril sidnal o sile -73 dB se S/N lepsim jak 24 DB- coz je opravdu paradicka.
Testovaci soubor jsem stahoval prumernou rychlosti 503 KB/s zoz je nekde kolem 4 Mbit/s
Tentyz soubor jsem posilal zpet na router rychlosti 531 KB/s -coz je 4,2 Mbit/s .

Naposledy upravil cz_iceman 28.06.2003 v 22:06

Old Post 28.06.2003 v 20:14
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 8 

Ja jenom doplnim ze vsechny mereni byly provadeny smerovou antenou se ziskem 24dBi.

Old Post 29.06.2003 v 15:25
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 9 

A mas nekde fotky vyhledu? ..vidim nekolik baraku na Volgogradske a scanoval jsem okoli vcera vecer a nic jsem z te strany nezachytil (vzdalenost 2.6km)

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 30.06.2003 v 09:23
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Příspěvek č. 10 

Naposledy upravil cz_iceman 30.06.2003 v 12:14

Old Post 30.06.2003 v 10:10
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 11 

Ja jsem ji namiril na Zabreh az vcera v 9 vecer (a nechal ji tak), takze jsi me chytit nemohl.
Kazdopadne jedine, co jsem chytil ze tveho smeru byla sit Azor.
..jeste bych rekl, ze Ostrava1 (ipnet.cz) si s GL vubec nelame hlavu, protoze ji chytam taky ze smeru z Poruby..

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 30.06.2003 v 10:51
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrMegac
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 12 

No máš jich tam v okolí hodně. Já sem v Porubě zachytil jenom něco na 3 kanále, ale má to zakázané SSID, tak nevím co to je.
Hoj PetrMegac

Old Post 30.06.2003 v 10:53
PetrMegac je offline   Click Here to See the Profile for PetrMegac   Find more posts by PetrMegac   Click here to Send PetrMegac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Příspěvek č. 13 

Old Post 30.06.2003 v 11:47
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

PRIDELENI IP Příspěvek č. 14 

Znovu tady OFICIALNE a VEREJNE na foru zadam spravce IP PROSTORU o PRIDELENI IP adresniho prostoru pro muj NODE.
UPDATE: netrvam jiz ani na celem "C" cku (i kdyz si stale myslim , ze je to jedine systemove reseni), ale chci uz nejak IP prostor at muzu konecne dokonfigurovat uplne na cisto router

Naposledy upravil cz_iceman 30.06.2003 v 12:48

Old Post 30.06.2003 v 12:26
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

prideleni IP Příspěvek č. 15 

On v tom je nejaky problem????

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 30.06.2003 v 12:38
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Re: prideleni IP Příspěvek č. 16 

Old Post 30.06.2003 v 12:41
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz