CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Problem na BABA k Map02
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

Problem na BABA k Map02 Příspěvek č. 1 

Ahoj všichni,
mam problem, ja node Seton připojeny na node Map-02 poslední týden mám problém s připojením, asi si nekdo vlez mezi nas a zari tak, že nic nechytnu nic a musím počkat , dokud se nevyčura, pomodlí, vypne počítač a jde spát, je tu někdo, kdo by mi mohl pomoci najít tohodle zářivýho klučinu a vyřešit muj problem, zatím zářím na plechovku.
Pomožte mi, pomohla by lepší antena?
mám až 75% ztráty při ping
HELP
To nejde, ted musim jet autem před guliho a psát zprávy z jeho zahrady - eště, že mám notes (


Seton
PS nechci soutěžit, kdo vyzáří větší výkon

Old Post 28.06.2003 v 11:04
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 2 

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 29.06.2003 v 21:37
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

problem Příspěvek č. 3 

Ahoj, chtěl sem ti odepsat v noci(kousek po půlnoci), ale to hovadko zas zacalo zarit, ja nevim kdo to je, Guli to musi pořešit, jinak nedostane ani K, ale souhlas je to hodně špatný a ten dotyčnej by měl vyset za koule.

Je taky možný, že jede na jiný AP ale na stejnym kanálu, kde vlatně si? - jaký node, ja su Seton, a? zkusime teoretizovat, kdyžtak se mi ozvi na telefon 608760487
Seton

Old Post 30.06.2003 v 12:04
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

¨dobre, ted sem te nasel Příspěvek č. 4 

jo, jo, sme od sebe 4,5 Km to je dost divný a ještě každej na skoro opačnou stranu.
Ja o výkendu zkoušel síto 32 Db od PetCC a ačkoli jsem měl signal silny nešlo to zas, je to divný někdo je nejspíš mezi námi, nebo nás oba má v poli a má hodně silný topítko.
Já sem se připojil když byl guli v anglii a začalo to haprovat tak 14 - 19 dnů poté, já nevím přesně, protože pracuji a když sem se vrátil dom, tak to fungovalo, ale tak tejden nazpět už se nechytám skoro vůbec.
hele mám tu seznam nodů pár tejdnů nazpátek, zálohoval jsem si to, takže zkusim oblast oko nás +- 5 km a kouknu, kterej nod přibyl

Old Post 30.06.2003 v 12:50
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 5 

Nemate problem s nejakym komercnim poskytovatelem inetu ? Tem je fuk, ze maj v ceste nejaky node czfree a klidne ti propalej signal na stejnem kanalu primo skrz AP... Zkuste se poohlednout po okoli, jestli se v ceste nevyskytuji nejaka nova sejta apod.

__________________

MiPal

Old Post 30.06.2003 v 13:56
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

jestli sem to pochopil staci zmenit kanal Příspěvek č. 6 

Jestli to přes nás pálí nějaký komerční 2,4 GHz, pak by musel pálit od BABA na Slivenec skrze spoj Seton - Map02 a Map02 - Norick sliveneca to má dost úzký pole, protože my jsme 4,5 Km od sebe, ale skoro naproti sobě skrz Map02
a jestli je to tak, tak by stačilo, kdyby Guli hnul AP Map02 na jiný kanál.

Old Post 30.06.2003 v 15:01
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

přechod z kanalu9 na 7 Příspěvek č. 7 

Tak Guli včera večer přehodil map 02 na kanál 7 a zatím to jede dobře, uvydíme

Old Post 01.07.2003 v 08:08
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 8 

No s rusenim komercnich provozovatelu na 2,4Ghz mame bohuzel jen spatny zkusenosti... Ale stejne si projdete, nebo proscanujte jestli se neobjevily nekde novy anteny, protoze se to muze stat klidne znovu...

__________________

MiPal

Old Post 01.07.2003 v 08:12
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 9 

Můžu potvrdit, že to jede zatím dobře. Doufejme, že to vydrží.
btw: Ten bod se silným signálem je počítač u guliho s pendrekem, takže to je ok.

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 01.07.2003 v 09:59
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

čím kanovat Příspěvek č. 10 

Ahoj lidičky,
mam zcom kartu do notesa a na ní my nefunguje sw na identifikaci AP, jen ten dodanej od karty a ten je nic moc.
Jak tedy oscanovat ne-AP ?
Seton

Old Post 01.07.2003 v 12:00
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz