CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > D-Link 614+ FW&Zkusenosti
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

D-Link 614+ FW&Zkusenosti Příspěvek č. 1 

Ahoj,mam tento vyrobek,fw.2.10 a zapojenou jednu ntenu(ten konektor dal od napajeni).Stava se mi cca.1x za 48 hod,ze se mi kousne a musim ho vytahnout ze zasuvky.Mate nekdo podobnou zkusenost?

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 29.06.2003 v 10:45
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Kolik klientů? Příspěvek č. 2 

Já tam mám 2.20 a předtím 2.19 Je fakt, že přes něj neroutuju (používám jen tu část se switchem). 2 utp a 4 wifi klienty. Internet jde z DWL900AP+ v módu bridge do jedné pozice switche. Zatím mám nejdelší čas 8 dní bez problému, ale jediné 2-3 restarty byly způsobené potřebou vypnout elektriku kvůli nějakým pracem. AP mi nezatuhlo ani jednou. Vypnul jsem veškeré logování (někde tady jsem to četl).

Old Post 30.06.2003 v 07:09
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

vypnout game mode Příspěvek č. 3 

vypnout game mode

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 30.06.2003 v 07:30
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

fw 2.20 Příspěvek č. 4 

mam fw 2.20,ale pise to bad chceck sum.Muze mi nekdo poslat odkaz?

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 30.06.2003 v 08:36
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: D-Link 614+ FW&Zkusenosti Příspěvek č. 5 

Old Post 30.06.2003 v 20:10
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

ADSL Příspěvek č. 6 

Hlavne nepoužít dlink a adsl ve verzi HOME - nejde to !!!!!!!!
zkoušel jsem di-604 což je DI-614 bez WIFI a nejde se prihlásit na dashboard!!!!!!!

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 30.06.2003 v 20:19
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: ADSL Příspěvek č. 7 

Old Post 30.06.2003 v 20:26
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

prodam di614+ Příspěvek č. 8 

4300kc

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 30.06.2003 v 20:40
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: prodam di614+ Příspěvek č. 9 

Old Post 30.06.2003 v 20:50
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

adsl Příspěvek č. 10 

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 30.06.2003 v 22:04
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: adsl Příspěvek č. 11 

Old Post 01.07.2003 v 07:28
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 12 

je treba hacknout ten alcatel modem, pak to jede bez problemu a ani neptrebujete di614, staci DWL900AP+

__________________

Michal Klečka

Old Post 15.07.2003 v 21:55
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz