CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > Ceske Budejovice
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
buggyb
Newbie

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 4

Question Příspěvek č. 1 

hledame nekoho z budejovic kdo by mel zajem o wifi, nejlepe z sidliste maj blizko skoly, prosim ozvete se i na email

Old Post 26.08.2002 v 18:14
buggyb je offline   Click Here to See the Profile for buggyb   Find more posts by buggyb   Click here to Send buggyb a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robozor
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 2 

Ja mam zajem, jsem ale na druhym konci Budejic (Roznov). AP bych zridil klidne, pokud mi s tim nekdo technicky pomuze.
P

Old Post 13.09.2002 v 12:14
Robozor je offline   Click Here to See the Profile for Robozor   Find more posts by Robozor   Click here to Send Robozor a Private Message   Click Here to Email Robozor   Visit Robozor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 3 

Mam funkcni AP na Maji s otestovanym dosahem cca 7,5km pristup do Inetu nic moc, ale pro zacatek ... . Kdo ma zajem, ozvete se!
vlacim@seznam.cz

__________________

AP C.Budejovice

Old Post 08.10.2002 v 18:23
wont je offline   Click Here to See the Profile for wont   Find more posts by wont   Click here to Send wont a Private Message   Click Here to Email wont     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pierrot
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 2

připojení v ČíBí Příspěvek č. 4 

Čau budějčáci! Začínám nebotˇo CZFree mě informoval kamarád co je tedˇv Californii (viz můj příspěvěk ve FÓRU :zajímavé informace pro všechny od new člena)
Bydlím v Suchém Vrbném a hodlám pořídit přípojný bod nejen tam ale i v Pze kde přes týden.
Napište mi a mohli bychom se v ČB někde sejít,třeba na Sadech v literární kavárně MĚSÍC VE DNE vedle polikliniky.Mám čas až do Pá 18.X. a pak odjíždím do zlaté stověžaté Phy.
Petr alias pierrot MAIL: pierrot@tiscali.cz tel+záznamník:387 426 040
Mějte se fajn a informujte o CZFreeNet každého koho znáte a bude nás víc, nebudem se bát vlka nic!

__________________

Nejmenší z Pierotů

Old Post 13.10.2002 v 09:16
pierrot je offline   Click Here to See the Profile for pierrot   Find more posts by pierrot   Click here to Send pierrot a Private Message   Click Here to Email pierrot     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz