CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Kobylisy
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
berk
Newbie

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 145 

2 Schmouddle:

zdá se že jí nemám, kdyžtak sem dej link. Pokud si dobře pamatuju tvou polohu (nejseš v mapě), tak bys mohl chytnout náš signál.

2 all:
Do mapy se přidáte, tak, že se nejprve přihlásíte (třeba vlezete do vzkazů) a poté kliknete na MAPA v pravym hornim rohu, kliknete kamkoliv na mapu a dáte ADD POINT a kliknete na svůj dům.

Bylo by dobré aby tam byl každý zanesen.

Old Post 08.11.2002 v 07:19
berk je offline   Click Here to See the Profile for berk   Find more posts by berk   Click here to Send berk a Private Message   Click Here to Email berk   Visit berk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schmouddle
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 146 

Old Post 08.11.2002 v 08:24
Schmouddle je offline   Click Here to See the Profile for Schmouddle   Find more posts by Schmouddle   Click here to Send Schmouddle a Private Message   Click Here to Email Schmouddle     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jmg
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 6

To Tomcat Příspěvek č. 147 

Hi Tomcat,
byl jsem na srazu a Berk mi řikal, že bys mi možná mohl pomoct. Potřeboval bych zjistit jestli chytnu signál od vás z Paláskovy. Takže sem tě chtěl poprosit, jestli by ses, kdybys měl čas v nejbližší době u mě nestavil s notebookem a nezkusil to.
můj emil jmghnew@seznam.cz a cislo 777557127
nekdy je pro mě dostat se na net dost složitý

__________________

jmg

Old Post 08.11.2002 v 21:00
jmg je offline   Click Here to See the Profile for jmg   Find more posts by jmg   Click here to Send jmg a Private Message   Click Here to Email jmg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomcat
Newbie

Registrován: 03.01.2002
Příspěvků: 21

jmg - mereni Příspěvek č. 148 

Ahoj,

kterym jsi smerem ? Mas bod na mape ?

Tomcat

Old Post 08.11.2002 v 21:11
Tomcat je offline   Click Here to See the Profile for Tomcat   Find more posts by Tomcat   Click here to Send Tomcat a Private Message   Click Here to Email Tomcat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jmg
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 6

Re: jmg - mereni Příspěvek č. 149 

__________________

jmg

Old Post 08.11.2002 v 21:30
jmg je offline   Click Here to See the Profile for jmg   Find more posts by jmg   Click here to Send jmg a Private Message   Click Here to Email jmg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomcat
Newbie

Registrován: 03.01.2002
Příspěvků: 21

2 jmg Příspěvek č. 150 

Ahoj,

v tuto chvili jsi asi mimo uhel, pokryty nasim AP a jeste k tomu by se tvoje pozice musela vejit do uzkeho koridoru mezi panelaky na jih-vychod od nas. Ale vypada, ze budes na presne na trase spojeni, ktere se nyni projektuje. Jestli mi to zitra vyjde, ozvu se ti zitra ohledne mereni.

Tomcat

Old Post 08.11.2002 v 22:33
Tomcat je offline   Click Here to See the Profile for Tomcat   Find more posts by Tomcat   Click here to Send Tomcat a Private Message   Click Here to Email Tomcat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jmg
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 6

Re: 2 jmg Příspěvek č. 151 

__________________

jmg

Old Post 08.11.2002 v 22:37
jmg je offline   Click Here to See the Profile for jmg   Find more posts by jmg   Click here to Send jmg a Private Message   Click Here to Email jmg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fib
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 18

Unhappy CZFree.net Příspěvek č. 152 

Z okna se pripojim (Kubisova ul.) krasne na CZFree.net(myslim, ze to je AP-TOMCAT). Ale u prijato paketu to porad pise nulu! Signal je tak polovicni, co s tim?

Old Post 09.11.2002 v 10:26
fib je offline   Click Here to See the Profile for fib   Find more posts by fib   Click here to Send fib a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomcat
Newbie

Registrován: 03.01.2002
Příspěvků: 21

fibk11 Příspěvek č. 153 

Ahoj fibk11,

co to znamena "signal tak polovicni" ? Muzes zjistit rozdil mezi signalem a sumem ? Jinak zkus nastavit DHCP, mel bys dostat pres DHCP adresu a zkusit si pingnout na server DHCP.

Jsi v mape?

Tomcat

Old Post 09.11.2002 v 12:50
Tomcat je offline   Click Here to See the Profile for Tomcat   Find more posts by Tomcat   Click here to Send Tomcat a Private Message   Click Here to Email Tomcat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fib
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 18

Arrow Příspěvek č. 154 

V mape jsem Jirka, signal neni polovicni:-), ale doooost slabej.

Old Post 09.11.2002 v 19:53
fib je offline   Click Here to See the Profile for fib   Find more posts by fib   Click here to Send fib a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cvana
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 155 

Cau lidi.Vcera sem se dozvedel o moznosti tohohle internetoveho pripojeni.Bydlim ve Vetrusicke 878/28ulici.
Z vaseho pohledu Cislo1 vidite primo na muj barak resp.na jeho strechu.
Nemam zatim paru, co vsechno musim udelat pro pripojeni. Poradili byste mi nekdo?
Zooropa@atlas.cz

__________________

Čváňa

Old Post 10.11.2002 v 13:43
Cvana je offline   Click Here to See the Profile for Cvana   Find more posts by Cvana   Click here to Send Cvana a Private Message   Click Here to Email Cvana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 156 

Tak jsem pricementoval kabel ale bude to tvrdnout alspon 5 dni...to Berk:Jakej ze je to ten panelak-ten novej?

Old Post 10.11.2002 v 18:11
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berk
Newbie

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 157 

Old Post 11.11.2002 v 07:34
berk je offline   Click Here to See the Profile for berk   Find more posts by berk   Click here to Send berk a Private Message   Click Here to Email berk   Visit berk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Smile Příspěvek č. 158 

tak to je v pohode,na ten s novou fasadou nemam sanci videt(druhou polovinu).A ta antena je u tomcata?Kolikaty patro?Vidim asi v 2 patre od zhora pridelanou parabolu na zdi smerem keme-ta je vase?

Old Post 11.11.2002 v 17:16
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berk
Newbie

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 159 

2 Cred

je to bohužel z té strany od Ďáblic, na kterou nemůžeš vidět, ale zkus chytnout nějakej odraz od některýho z okolních baráků - Šimandl údajně přes takový odraz bezproblémů stahoval soubory tou svou plechovkou, takže to snad beznadějný neni.

berk

Old Post 11.11.2002 v 19:28
berk je offline   Click Here to See the Profile for berk   Find more posts by berk   Click here to Send berk a Private Message   Click Here to Email berk   Visit berk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cvana
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 160 

2 berk

Super. Ale bohuzel nevim nic o pajeni apod.Radeji bych volil Ronju. Je mozne ze by mi ji nekdo za uplatek postavil? Taky mi chvilku bude trvat, nez sezenu dost penez na vsechno to zarizeni. Nejlepsi asi bude, kdyz se objevim na nejakem vasem srazu ze jo? Takze ja to budu sledovat, a pak se dostavim.

__________________

Čváňa

Old Post 11.11.2002 v 19:55
Cvana je offline   Click Here to See the Profile for Cvana   Find more posts by Cvana   Click here to Send Cvana a Private Message   Click Here to Email Cvana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz