CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Jaký HW doporučit?
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chelaton
Newbie

Registrován: 04.03.2003
Příspěvků: 46

Jaký HW doporučit? Příspěvek č. 1 

Nazdar všichni
Už nějakou dobu tady sonduju a stále nevím pro který produkt se rozhodnout.
1.Má to být AP??
Je jich celá řada .... ale jak jsem se dočetl není AP jako AP. Vyskytují se prý problémy s kompatibilitou při spojení AP <=> AP od jiných výrobců.
atd.
2. Má to být PCMCIA karta?
Zde co jsem se tak dočetl karty wavelan, orinoco by měly být bezproblémové. (Snad tuto vyriantu bych volil v tento okamžik)
3. PCI karta?
XI-626? kompatibilta, zátěž procesoru,

Konstatuju svůj případ. Čím více si čtu fórum, tím větší mám dojem, že nic nechápu )

Je tu někdo, kdo by se odvážil zrekapitulovat věci řečené a "zjednodušit" výběr lidem, kteří jsou na tom jako já?
S pozdravem Chelaton

Old Post 15.07.2003 v 09:05
Chelaton je offline   Click Here to See the Profile for Chelaton   Find more posts by Chelaton   Click here to Send Chelaton a Private Message   Click Here to Email Chelaton     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 2 

Old Post 15.07.2003 v 09:49
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

re: Slim Příspěvek č. 3 

Ty brdo Slime ty jsi uplna HOT-LINE!! Musim vyzdvihnout velice pekne srozumitelny popis Jen tak dal !

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 15.07.2003 v 10:04
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chelaton
Newbie

Registrován: 04.03.2003
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 4 

Můj hlavní problém je má pozice. Stará Bělá. Dubina je za kopcem ale ze střechy vidím střechy posledních baráků. Takže parabola, kterou mám doma.
Ke stroji: zatím asi jako user, ale v budoucnu se na mě bude chtít připojit kolega co je úplně v dolíku. Takže asi podobné řešení jako ty, XI-626 do nějaké šunky PC zapnuté natrvalo. Dvě antény, par. na dubinu či na výškovice a druhá plechovka na kolegu co je ode mně 100m.
PC pojede na linuxu??? s tím mi někdo bude muset pomoct až ten matroš dám dohromady.
uff
co ty na to?
šlo by to?

Old Post 15.07.2003 v 10:11
Chelaton je offline   Click Here to See the Profile for Chelaton   Find more posts by Chelaton   Click here to Send Chelaton a Private Message   Click Here to Email Chelaton     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 5 

Určite by to šlo, v Ostravském CzFree je mimo mne i spousta dalších lidí kteři ti rádi s nodem pomohou.

Old Post 15.07.2003 v 11:12
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 6 

Old Post 15.07.2003 v 13:47
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peak
Junior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 218

Příspěvek č. 7 

Mate nekdo moznost sehnat redukci PCI/PCMCI za rozumnou cenu a funkcni k tomu?? Diky predem.

__________________

Old Post 15.07.2003 v 16:25
peak je offline   Click Here to See the Profile for peak   Find more posts by peak   Click here to Send peak a Private Message   Click Here to Email peak   Visit peak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 8 

Old Post 16.07.2003 v 06:51
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mojmasek
Newbie

Registrován: 01.08.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 9 

Old Post 04.08.2003 v 15:20
mojmasek je offline   Click Here to See the Profile for mojmasek   Find more posts by mojmasek   Click here to Send mojmasek a Private Message   Click Here to Email mojmasek   Visit mojmasek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

co koupit Příspěvek č. 10 

Ahoj chtel bych si taky poridit nejakou WiFi kartu i kdyz v Hrabuvce kde bydlim neni zatim signal. Chtel bych to pripojit na PC i na Notas. Asi by pro me bylo nejvhodnejsi nejake reseni s USB. Asi by to melo mit pripojeni i externi anteny. Poradite mi nekdo nejake cenove prijatelne reseni?( max. do 3 tis.) Jak je to s citlivosti u USB karty? Asi se u nich neda ani ridit vystupni vykon,ze?

Diky Kamil.

Old Post 09.09.2003 v 08:52
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 11 

Old Post 10.09.2003 v 09:49
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

USB? zatim srot Příspěvek č. 12 

Old Post 10.09.2003 v 15:24
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

Hrabuvka Příspěvek č. 13 

Tak to USB asi teda vzdavam, jakou PCI kartu byste mi doporucili? Asi XI-626,ze? Ta redukce na PCMCIA je totiz celkem draha. Jinak s Dejvydem jsem uz byl v kontaktu, ale krome me se mu nikdo zatim neozval ani po nekolika urgencich. Takze bude delat jenom koncovy bod. Smula. Jeste to mam orientacne 1 km na bod Filo, ale ten ma mym smerem akorat smerovku na Hrabovou.

Kamil.

Old Post 10.09.2003 v 15:30
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Re: Hrabuvka Příspěvek č. 14 

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 10.09.2003 v 20:29
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 15 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Naposledy upravil gugo 12.09.2003 v 14:09

Old Post 11.09.2003 v 07:57
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

limit CTU Příspěvek č. 16 

Chci se zeptat na toto: budu jako budouci klient potrebovat regulaci vykonu na karte (asi urcite jo)? Jak je vlastne stanoven limit pro pasmo, ktere pouzivame? Jak muze nekdo vyrabet karty, ktere ho prekracuji? Kdyz si koupim nejakou levnou kartu (bez regulace vykonu), ktera splnuje limit s antenkou dodavanou ke karte bude ta karta v limitu i s nejakym sitem? Pokud ne, proc? Jde vubec u nejake karty regulovat vykon ve WIN 98? Uz jsem totiz videl ruzne wifi karty i za 1500 s DPH a zajimalo by mne teda jak to je. Za kolik se ted da sehnat nejaka rozumna karta (treba XI 626) nejlevneji se zarukou?

Rozepsal jsem se asi az moc.

Kamil.

Old Post 03.10.2003 v 11:41
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz