CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Pozor pri obchodovani s Djdodo
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Unhappy Pozor na obchodovani s Djdodou Příspěvek č. 1 

Dejte se pozor na nakup zbozi od djody -Dolezala.

Naposledy upravil egidio 16.07.2003 v 11:56

Old Post 16.07.2003 v 09:51
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re:pomluvy ze strany p.Antonina Kosika Příspěvek č. 2 


Veskere zbozi,ktere prodavam je plne funkcni.V pripade,ze si zbozi koupite a nefunguje,tak Vam ho samozrejme vymenim za jine,nebo vratim penize zpet.
Vam karta v notebooku (PC) funguje a je plne funkcni,akorat vam spatne spolupracuje Vas druhy notebook (Apple G4),kde jiz je wifi integrovane od neznameho vyrobce.!

Nabizel jsem vam nekolik alternativ,jak tuto situaci vyresit:
1)Vyzkousim,popr.vymenim,nebo vratim penize,jestli je karta vadna.
2)Vymenim vam ji za USB client
3)Jakmile budu mit zajemce na tuto kartu,tak ji od vas odkoupim zpet a jemu prodam.
O zadnou variantu jste nejevil zajem a pokud tedy resite tyto problemy cestou pomluv na tomto webu,tak ode me necekejte vstricnost.

Spise na Vas by si meli lide davat pozor,nebot by jste je mohl zacit bezduvodne pomlouvat a kazit jejich jinak dobre jmeno.
djdodo czfree

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 16.07.2003 v 11:51
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Neni pravda Příspěvek č. 3 

Kartu jsem koupil s ujistenim, ze s Applem (to je ten neznamy vyrobce) komunikovat bude. Nekomunikuje. Nemohu zjistit co je pricinou. Kopoupil jsem tedy kartu na zaklade falesneho ujisteni. Pan Dolezal mi nicmene zacal nabizet mozne alternativy az po uverejnenei varovani.

Old Post 16.07.2003 v 12:01
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 4 

Pane Kosiku,vidim ze vam jde opravdu jen o pomluvy,proto resite problem zde a ne osobne semnou.
Tyto reseni jsem vam nabizel od zacatku.
WiFi,ktere je v apple neni urcite od vyrobce apple.Nemate nikde jistotu ,ze neni problem prave v apple.
Ted jste mi psal,ze chcete ode me AP,muzete ke me prijet a muzeme vse predem vyzkouset.
Jestli vsak chcete radeji psat nesmysli do tohoto fora a pomlouvat me,tak opravdu neocekavejte vstricnost.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 16.07.2003 v 12:14
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 5 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 16.07.2003 v 12:17
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 6 

egidio - dekuji za varovani, jiz jsem mel moznost s djdodo jednat, komunikovali jsme pres icq ohledne paraboly 56cm / 21db inzerovane na foru. Jednak mi bylo vnucovano super sito Andrew 24db (se sitem 24db jsme meli problemy, zrejme nam chytalo ruseni) s tim ze bude lepsi nez nami pozadovana parabola. Nakonec jsem se dozvedel ze parabolu je mozne sehnat do druheho dne, ovsem ze tu (na rozdil od sita) neni mozne zapujcit na vyzkouseni, ale je nutne ji rovnou zakoupit. O tyden pozdeji, hnan zjistenim ze musime parabolu zapujcenou od i4 vratit, jsem opet komunikoval pres icq abych se dozvedel ze djdodo se domnival ze pred tydnem byla nase debata o situ a ne o parabole a jestli tedy to sito chci. Ujistil jsem ho tedy ze stale pozaduji parabolu a bylo mi sdeleno ze paraboly jsou jen s minimalnim odberem 5ks, ale ze muze sehnat super sita Andrew. Znechucen touto konverzaci jsem si ponechal zapujcenou parabolu od i4 (30cm 16db) ktera je ale prilis slaba, tudiz jsem pripojen po vetsinu casu jen 1Mbit.

PS: zajimave je take vyjadreni i4 ohledne dotazu zda je mozne pres ne koupit 60cm parabolu Tyhan:
Dobrý den, antény Tyhan si kupte přímo u Tyhana. Pro nás nemá smysl přeprodávat něco, co si můžete koupit jinde.

(proc tedy potom vubec neco prodavaji kdyz i wifi je mozne koupit jinde? A proc 30cm parabolu "preprodavaji" a 60cm ne?)

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 16.07.2003 v 12:37
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 7 

Vse je otazka nabidky a poptavky.
Mel jsem za to,ze chces sito a ne parabolu...Pokud by se naslo min.5 lidi co by chteli 56cm parabolu,tak je rad objednam

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 16.07.2003 v 12:49
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Cestne a fairove nabidky a poptavky Příspěvek č. 8 

pane Dolezale, ne na zaklade uvadeni v omyl. V takovem pripade jste dle zakona povinen vratit v plne vysi cenu zbozi.

Old Post 16.07.2003 v 13:30
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 9 

pokud to chcete resit ne formou pomluv,tak se mi ozvete na muj mobil,nebo se zastavte u me a a muzeme vyzkouset to AP,nebo jine zarizeni.Myslim vsak,ze se jedna o zavadu na vasem integrovanem wifi v notebooku apple.
Pokud se ukaze,ze karta je v poradku,tak jsem ochotem vam ji vymenit za usb,popr.AP atp...
Ja nabizene vyrobky nepujcuju,nebot je pak uz nemuzu prodavat jako nove.Take jsem ochoten od vas kartu odkoupit zpet.
Takze se muzete dal vyzivat v pomluvach,nebo to muzete semnou resit,jestli mate zajem??????????????????

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 16.07.2003 v 14:02
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

Příspěvek č. 10 

Musim se djdoda zastat, ze vzhledem k jeho cenam si asi nemuze dovolit drzet ode vseho 10ks skladem... Navic to prodava za ceny bez DPH, takze mnohym z nas usetri vybehavani vraceni DPH...

Pokud se vam nelibi, ze to nemate hned, musite treba pockat, tak se tu nerozcilujte do fora a kupte si to jinde, ne? Mame prece konkurenci...

Old Post 16.07.2003 v 14:09
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 11 

kdyz se sejde treba 5 lidi,co bude chtit neco,tak se uz da vyjednat lepsi cena,nez pri objednavce 1ks.Nemam moznosti na to abych skladoval zbozi,ktere pak budu prodavat mesic.Pokud tedy nekdo chce 21db paraboly,tak rikam-neni problem ale musi se sejit 5 lidi.Btw.:ty Andrew jsou stejne lepsi...

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 16.07.2003 v 14:19
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 12 

Ja chapu ze pri 5ks je cena lepsi a taky neni mozny brat to na sklad, ale jde o to ze jsem byl taktez uveden v omyl informaci ze parabola muze byt bez problemu do druheho dne! Pokud bych to vedel hned na zacatku, nebudu se tady rozcilovat. Nehlede na to ze sito je pro nas NEPOUZITELNE, nase sito 24db testoval jeden clovek z czfree a funguje perfektne, ovsem ne u nas na strese. (Jsou tam 2 paraboly (asi) breeze a jedno sito cca 30db) Tudiz jsem se snazil sehnat silnejsi parabolu nez 16db. V inzerci na foru by take mohlo byt napsano ze na odber paraboly je potreba minimalne 5 zajemcu, myslim ze by se casem sesli, ale o tomto nikdo nevi dokud neprojevi vazny zajem - a pak uz muze byt pozde - jako u nas.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 16.07.2003 v 15:04
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

nekdo musi jinak Příspěvek č. 13 

ja mam rekl bych dobré skušenosti
i po telefonu mi poradil.....HEČ

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 16.07.2003 v 21:15
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ_BOY
Newbie

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 49

Dobra zkusenost Příspěvek č. 14 

Ja mam s djdodem taky velmi dobre zkusenosti. Poradil mi pres ICQ

__________________

he ke aha

Old Post 16.07.2003 v 22:42
DJ_BOY je offline   Click Here to See the Profile for DJ_BOY   Find more posts by DJ_BOY   Click here to Send DJ_BOY a Private Message   Click Here to Email DJ_BOY     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papalas
Newbie

Registrován: 20.09.2002
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 15 

... Navic to prodava za ceny bez DPH, takze mnohym z nas usetri vybehavani vraceni DPH...

To by me zajimalo, jestli je tohle pravda, jak toho on jako obchodnik docili bez hodne VELKYCH problemu s financnim uradem?
Jestli to pravda je, tak je to podle me illegal, jestli ne, pak je to sprosta pomluva. Ale rad se necham poucit.

Old Post 17.07.2003 v 08:26
papalas je offline   Click Here to See the Profile for papalas   Find more posts by papalas   Click here to Send papalas a Private Message   Click Here to Email papalas   Visit papalas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re:prodej Příspěvek č. 16 

Co se tyka prodeje,tak v soucasnosti nejsem podnikatel,tedy nemuzu vystavovat dph doklady.Tato nabidka je cinena pro czfree,pokud by mel nekdo zajem o dph doklad,tak by koncova cena byla o neco vyse...

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 17.07.2003 v 08:31
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz