CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Pozor pri obchodovani s Djdodo
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

blbej dotaz k dlouhé dikuzi!!!!! Příspěvek č. 33 

jake je procento tech spokojených
nebo
jake je procento nespokojených

dvě otázky a nesmyslná debata

a este lépe ::::: když nevim tak se zeptám - říká to můj vinárník a jeho babička


a proto si myslím že pokud něco kupuji a nejsem kavka tak to je to co chci a vim jak to funguje

PS takovýhle zákazníky mám opravdu rá

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 20.07.2003 v 10:20
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Cesky pristup Příspěvek č. 34 

Jiste, to je takovy cesky pristup. Kazdeho natahnout - pokud to jde - a neztezovat si pokud jsem podveden sam. Jen potichu mrucet. Podvod je v poradku - podvedeny nema byt kafka, kradez take - okradeny si ma lepe zabezpecit sve veci. Zakony plati jen pro blbce a slusnost je projev slabosti. On nakonec ten Telecom nedela nic jineho.

Old Post 20.07.2003 v 19:45
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 35 

pokud vim tak kdyby si si to nejdrive vyzkousel tak by to bylo cele uplne jinak ale kdyz si neco des koupit tak je to cele taky jinak... tak bych bejt tebou se taky zamyslel nad sebou egidio...

Old Post 20.07.2003 v 19:58
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Vyzkouset? Příspěvek č. 36 

To je prave to, co jsem udelal. Premysleni jsem ted nechal na pravnikovi.

Old Post 20.07.2003 v 20:07
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 37 

Pane Kosiku,uz vime kdo vas vlastne podvedl:
podle vyjadreni nekolika znalcu Vas podvedl dodavatel Vaseho Apple,ktery vas neupozornil na nekompatibilitu integrovaneho wifi,nebot nema certifikaci,jako treba SMC pcmcia,co jsem vam prodal.
Aby tato diskuse nekam smerovala,tak Vam opet nabizim vymenu za jine wifi,ikdyz to co jsem vam prodal bezproblemu funguje.Uz to hlavne nereste...
s pozdravem djdodo czfree kobylisy

__________________

http://shop.cznet.cz

Naposledy upravil djdodo 20.07.2003 v 20:45

Old Post 20.07.2003 v 20:16
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Ach jo Příspěvek č. 38 

Zatimco apple karty certifikovane ma karta prodana dolezalem certifikovana neni. Dokonce se uz ani nevyrabi. Proc asi.
To vsak neni otazka sporu. Kartu jsem zakoupil s vyslovnym ujistenim ze s applem komunikuje. Nekomunikuje, vyrobek odmitl vzit zpet a tedy jde o podvod. Jeho slovum a navrhum se neda verit. Podvod povazuji za prokazatelny.

Old Post 20.07.2003 v 21:30
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 39 

Pane Kosiku,pokud nemate zajem o vymenu zbozi za jine,pokud by bylo vadne,popr.vraceni penez,nebot vami koupena vec je urcite v poradku,tak si trhnete nohou a uz nas tu stim furt neotravujte,protoze to nema smysl.
Btw.:jinym to funguje,tak zkuste se zamyslet na moznou vadou v apple.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 20.07.2003 v 22:02
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 40 

souhlasim s djdodo .. kdyz si neco koupite v obchodu tak je to vas problem a pokud se vam vec nelibi jeste neznamena ze nekdo neco porusil... kdyz si neco koupim a pak zjisitm ze se me to nelibi tak je to jen na dobre vuli daneho obchodu ze vezmou zbozi zpet ale nikoliv povinnost.. tak si to prosim neplete stim zevas nekdo podvedl... naopak znam spoustu obchodu kde si za tento ukon jeste berou poplatek... proto vymena za jine zbozi je jenom dobra vule pana djdoda nikoliv povinnost..

Naposledy upravil Smile Inside 20.07.2003 v 22:25

Old Post 20.07.2003 v 22:21
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Hmmm.. Příspěvek č. 41 

No.. V kazdym pripade si onen Djdodo zadelava na dost husty problem, protoze co tak ctu, tak jsem napocital 2 prestupky, 2 poruseni zakona + 2 trestne ciny. Se sazbou do 8 let, ale to je OK kdyz se to dela kosher, tak neni co resit, vzdycky je to vec postoje.. V kazdem pripade, musim rict. Ze toho ovocnare s Macem docela lituju, poustet se do Wifiny s Macem je fakt odvaha. Koupit si necertifikovany material a pak si jeste stezovat, no to taky neni dvakrat OK, holt kdo setri ma za 3.
DJdodo by si mel dat pozor na to, jestli ho nahodou uz nema nekdo na blacklistu a panovi s Macem doporucim, ze pokud by rad uplatnoval obchodni zakonik, tak by se mel ohanet tim dokladem, co asi nema nebo neobsahuje vsechny nalezitosti, dle kterych by mohl pana D. donutit respektovani Obch.Z, takhle si panove muzou dat akorat tak pres hubu nebo se potykat dle Obc.Z

__________________

Old Post 20.07.2003 v 23:17
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtas
Junior Member

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 42 

Jen ttak orientacne jakej Powerbook G4 mate? Ty starsi revize g-cko nepodporuji, protoze Apple... Da se tam sdo nich narvat jen b-cko... A pokud chcete wi-fi od apple, nechapu proc jste si nekoupil origos Airport kartu... mel by jste po problemech... Jasne je sice drazsi,ale kdyz uz mate na Powerbooka G-4 tak vas par korun za apple Airport snad nezabije...

__________________

One button power!

Old Post 21.07.2003 v 11:46
Vojtas je offline   Click Here to See the Profile for Vojtas   Find more posts by Vojtas   Click here to Send Vojtas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Ach jo, zkuste cist poradne. Příspěvek č. 43 

Ja v tom applu mam airport extreme card (pod timto obchodnim nazvem se skryva Orinoco - Lucent) v airport extreme port. Takze z teto strany vse v poradku. A orinoco (tedy to, co se skryva pod airport extreme card) pry opravdu nekdy spatne komunikuje se SMS Cardbus adapter, coz jsem se vsak dovedel az dodatecne z internetu. Dolezal mi kartu SMS vnutil misto puvodne dohodnute karty, kterou jak tvrdil nemuze najit, s tvrzenim, ze nemusim mit obavy, ze s applem komunikuje bez problemu.

Old Post 21.07.2003 v 14:00
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtas
Junior Member

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 44 

Hmmm a proc jste se neobratil primo na nejakeho appledealera a kupoval to takhle "pokoutne"?

__________________

One button power!

Old Post 21.07.2003 v 14:02
Vojtas je offline   Click Here to See the Profile for Vojtas   Find more posts by Vojtas   Click here to Send Vojtas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egidio
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

??? Příspěvek č. 45 

Vy snad opravdu neumite cist. Proc bych se obracel na applovskeho dealera nejedna-li se o kartu pro apple? Kartu pro apple mam prirozene od applu. Jen pro vasi informaci - existuji nahrady applem oficialne podporovane, ktere podporuji obe platformy a jsou vykonejsi nez airport card prave proto, ze se jedna o karty externi.

Old Post 21.07.2003 v 14:19
egidio je offline   Click Here to See the Profile for egidio   Find more posts by egidio   Click here to Send egidio a Private Message     Visit egidio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 46 

Nic jsem vam nevnucoval,puvodne jste chtel D-Link 650+,ktery jsem jiz nemel,a tak jsem vam nabidnul SMC 54M,ktere nema problem s pripojenim k WiFi certifikovanym zarizenim,pokud vsak nejste spokojen,tak vam tuto kartu vymenim za jinou pcmcia,nebo treba USB client,popr.muzu nabidnout to AP (oem dlink 900ap+) ,o ktere jste pozdeji projevil zajem.Vse je na dohode...Pokud vim,tak jsem vam jiz pred 10dny nabidnul reseni a od te doby jste mi ani nevolal.To znamena,ze ani nechcete vec vyresit?Pokud se spokojite jen se sirenim pomluv a ne se skutecnym resenim problemu,tak jste u me s prominutim chudak a chudakem zustanete.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 21.07.2003 v 14:23
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marvin-BP4
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 38

Bazaar Příspěvek č. 47 

Mě by spíš zajímalo, kdo je moderátorem fóra Bazaar. Podtitul toho fóra totiž je: Hardware pro členy, nákup a prodej použitých komponent..
DJdodo si z toho ale dělá reklamní plochu pro svůj obchod. Pokud vím, komerční inzerce tam nemá co dělat.

Old Post 21.07.2003 v 14:59
Marvin-BP4 je offline   Click Here to See the Profile for Marvin-BP4   Find more posts by Marvin-BP4   Click here to Send Marvin-BP4 a Private Message     Visit Marvin-BP4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 48 

djdodo by mel mit svuj web a na nej odkazovat, ne posilat posty
do czfree. na drouhou stranu i4 to obcas take dela a nikomu to
nevadi. djdodo je trochu agresivnejsi, i4 obvykle reaguje na nejaky
prispevek

jinak panove by toho uz meli nechat protoze tohle uz vola po nejakem
restriktivnim opatreni

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 21.07.2003 v 15:06
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz