CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Dvorce
1234567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Re: Re: Precislovani Dvorcu 2 Příspěvek č. 97 

Abych pravdu řekl, tak jste mě tou hurá akcí docela nasrali, protože mě tu lidi buzerujou, že to tři dny nefunguje a já jim nemůžu nijak pomoci.
Zjevně je na vině pouze nedostatečná komunikace se správci na andělu, neměli jste s tím začínat, dokud byste neměli slíbeno, že tehdy a tehdy bude upravena konfigurace tam.
Stejně tak jsme měli být nějakou dobu informováni, mi na barrandově, a? už já, nebo Ctirad, ale abychom předem věděli, co dělat. Né abychom to museli zjiš?ovat za použití nefunkčních linek.
Myslím že moje připomínka je celkem logická.
Čau

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 13.02.2004 v 18:39
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Re: Re: Re: Precislovani Dvorcu 2 Příspěvek č. 98 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 13.02.2004 v 22:51
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Planovana odstavka Příspěvek č. 99 

Zdravim vsechny pripojené.
V patek dne 9.4.2004 bude od 17:00 cca na jednu az dve hodiny vypnuto AP Dvorce z duvodu zalohy systemu a implementace vzdaleneho zapinani.
Behem tohoto a pristiho tydne se mohou objevit nekolika minutove vypadky potrebne na odzkouseni. (nastaveni biosu atd.)
Za zpusobene problemy se predem omlouvam.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 05.04.2004 v 19:26
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 100 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 13.04.2004 v 16:25
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hot_dog
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 23

AP na bodu Zden Příspěvek č. 101 

Old Post 11.05.2004 v 10:44
hot_dog je offline   Click Here to See the Profile for hot_dog   Find more posts by hot_dog   Click here to Send hot_dog a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 102 

Je v cizině a nemusí mít přeci přístup k internetu, tak si nestěžuj a počkej si. To je přeci celý.

Ta 2Mbps linka, to je docela úderná síla, kde si k tomu čeče přišel.
Hodně vlezlá otázka co, ale řekněme, že by nás to zajímalo.

__________________

Old Post 11.05.2004 v 11:00
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hot_dog
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 103 

Jo, ale když ho mám v ICQ online a píšu mu, tak preci mohl napsat nemuzu, napis za tyden.... Ale nebudu moralizovat.

2Mbps jsem myslel rychlost AP (tedy standard 802.11 - je staré), psal jsem to kvuli tomu aby se kdyztak nekdo nelek...

Z.

Old Post 11.05.2004 v 14:30
hot_dog je offline   Click Here to See the Profile for hot_dog   Find more posts by hot_dog   Click here to Send hot_dog a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dixik
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 104 

A nevite někdo kdy se HnatJ vratí, taky bych se s nim chtěl domluvit.

Old Post 15.05.2004 v 13:29
Dixik je offline   Click Here to See the Profile for Dixik   Find more posts by Dixik   Click here to Send Dixik a Private Message   Click Here to Email Dixik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 105 

__________________

Old Post 15.05.2004 v 14:13
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hot_dog
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 23

HnatJ Příspěvek č. 106 

Myslim, ze je k mani. V nedeli jsem s tim cosi resil pres ICQ.

Zdenek.

Old Post 17.05.2004 v 07:33
hot_dog je offline   Click Here to See the Profile for hot_dog   Find more posts by hot_dog   Click here to Send hot_dog a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rdac2000
Newbie

Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 7

Rychlost na smíchov Příspěvek č. 107 

Jsem strasne rad, ze planujete napojeni na Jirku na AP Dvorce, ovsem na druhou stranu musim upozornit Vas, kdo to planujete, ze linka spojujici AP Dvorce s CZFree, neboli link na smichov zacina byt totalne ucpana. /jesli se mejlim, at mne nekteri vice zaiteresovani opravi / muj spoj se tak chova. Je pravda, ze vyuzivam garantovanou linku do Freegate, /jestli se tomu da tak rikat/, ale den ode dne je to horsi a horsi. Mozna tim rozputam aspon nejakou debatu, mozna by stalo za to, se konecne domluvit na jinem prividerovi.

S pozdravem RdacNet /Richard/

Old Post 26.05.2004 v 00:04
Rdac2000 je offline   Click Here to See the Profile for Rdac2000   Find more posts by Rdac2000   Click here to Send Rdac2000 a Private Message   Click Here to Email Rdac2000     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Rychlost na smíchov Příspěvek č. 108 

__________________

Naposledy upravil Stay d 26.05.2004 v 01:36

Old Post 26.05.2004 v 01:20
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rdac2000
Newbie

Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 7

Linka na Smichov Příspěvek č. 109 

Asi pred tydnem jsem zvednul telefon a zavolal DEUovi a znovu jsem polozil otazku tipu link na Smichov nebo spis garantovane spojeni na Smichov. Poprve jsem vsak vyslechl jinou odpoved, cituji : spoj na smichov je ucpany, o vsem vime, pracuje se na tom, bude optika, momentalne jsme resili Vinohrady, mela by byt zprovoznena koncem leta, napiste na support Freegate o slevu. Jeste jedna veta zaznela lepsi antena na strane smichova nelze instalovat, nejsou porty, vse je jiz obsazeno ?! NEVIM.

Tim jinym providerem jsem myslel jinou variantu pripojeni do internetu, ktera nebude zatezovat link na Smichov, je to logicke, odpadnou lidi kteri pretezuji link na Smichov sosanim z internetu a link bude slouzit pouze jako spoj do Czfree. Pripada mi to logicky, je vsak pravda, co motivuje DEUa? Prodej konektivity, nakonec ja od nej tez nakupuji a zatezuji link na Smichov.

RdacNet

Old Post 26.05.2004 v 11:42
Rdac2000 je offline   Click Here to See the Profile for Rdac2000   Find more posts by Rdac2000   Click here to Send Rdac2000 a Private Message   Click Here to Email Rdac2000     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Lepsi spoj na Deu Příspěvek č. 110 

Zdravim,
Od deu je do zacatku prazdnin prislibena realizace optiky z bodu DEU na bod Smichof. coz je skoro polovina vzdalenosti mezi DEU a DVORCEmi. V dalsim kroku by se zacatkem prazdnin mel zmenit spoj DVORCE-DEU na spoj DVORCE-Smichof. V jednani je i nasazeni novejsi technologie pro zvyseni prenosove kapacity linky. Sice jsme se jeste bavili o protazeni optiky az na dvorce a dale na zpnet a heaven, ale to je podle meho nazoru jeste daleko. Deu sice rika na podzim, ale to uz tu bylo v loni na jare take, ale treba se to letos povede.

PS: Stiznosti na komunikace se mnou, ze neodpovidam atd.
Jestli ze mi prijde nejaky mail, tak se ho snazim nejpozdeji do tydne vyridit. Na ICQ minimalne odepisi at se dotycny ozve pozdeji. Nejakou dobu mi ted nechodily notifikace na soukrome zpravy ve foru, ale to uz je ted ok. Jestlize jsem nekomu neodpovedel na ICQ, tak se to ke me proste nedostalo. Pripojuji se s notebookem pres vsechny mozne zpusoby (wifi, gprs, ve firme) a dost casto se odpojuji tim, ze notebook proste zavru. A icq neni zas az tak genialni, protoze z vlastni zkusenosti vim, ze i kdyz je u me v icq zprava jako odeslana, tak ve skutecnosti ke prijemci nedorazila. A kdyz vam nekdo posle zpravu zrovna ve chvili, kdyz jste spustili shutdown, tak si ji taky uz neprectete.
Takze rada pro vsechny stezovatele: mail poslete znovu s parametrem "oznamit doruceni" at vite, ze se to ke me urcite dostalo a u ICQ se nestydte , jestli do hodiny ode mne nic nedorazi, poslat to jeste jednou. Obcas jedu i na dovolenou a takovej zavyslak zas nejsem, aby jsem byl furt na siti, takze to pak holt musite chvilku vydrzet. :-)

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Naposledy upravil hnatj 11.06.2004 v 23:31

Old Post 11.06.2004 v 23:13
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Exclamation Spojeni na Deu (do czfree) Příspěvek č. 111 

Z důvodu stálého odkládání řešení problémů s velmi špatnou linkou Dvorce-Deu jsem byl přinucen přistoupit k nepopularnimu opatření, a to nastavit wifi kartu na maximalni moznou uroven vysilaneho signalu povolenou ČTU.
Toto bude nastaveno dnes o pulnoci. (1.7.2004 0:00)
Nasledky:
1)linka bude pravdepodobne absolutne nepouzitelna pro jakakoliv data.
2)Fakticky rozpad prazskeho czfree.
3)jeste vetsi nespokojenost lidi, kteri si plati za inet. (ktery ted nepojede vubec)
Co tim chci dosahnout:
urychleneho reseni problemu s nekvalitni a pretizenou linkou spojujici dost velkou cast prahy s ostatnimi castmi czfree.

Omlouvam se vsem, ktere postihne tento vypadek. Ale bohuzel vas mohu jen poprosit aby jste Zadost o vyreseni problemu smerovali na zakladatele a vedeni projektu CZFree - Deu.

Děkuji za pochopeni a doufam, ze nebudeme bez inetu moc dlouho.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 30.06.2004 v 16:48
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Re: Spojeni na Deu (do czfree) Příspěvek č. 112 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 01.07.2004 v 00:48
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz