CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Dvorce
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 1 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Naposledy upravil hnatj 02.05.2005 v 13:07

Old Post 03.09.2002 v 15:46
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

co je vidět z podolí Příspěvek č. 2 

Old Post 03.09.2002 v 19:40
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 3 

hnatj: Máš úplně ideální pozici pro propojení vznikajícího segmentu stodůlky/ohrada/slivenes/barrandov s centrem. Ideální by bylo dát tam sektorovku v AP režimu a on už se na ní velmi záhy někdo hookne.

Old Post 03.09.2002 v 21:27
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysd951
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 4 

Přidal jsem nový nod i4-moni. Mám zájem je připojit přes podolí-dvorce.

Old Post 05.09.2002 v 20:38
ysd951 je offline   Click Here to See the Profile for ysd951   Find more posts by ysd951   Click here to Send ysd951 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wišňák
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 5 

Nazdar,docela mě oslovily tvoje fotky, poněvadž jsem vlastně na dohled.Měl bych zájem se u tebe připojit, jenže nevím jak je to s placením , HW apod.Chtěl bych to pak pustil dál, protože podle mapy je tady spousta kolegů, co maj zájem.Jsem Pražského 604 Barrandov sídliště.Podle obrázků ale koukám, že Jakub je možná na tom líp.

__________________

Wišňák

Old Post 14.09.2002 v 18:35
Wišňák je offline   Click Here to See the Profile for Wišňák   Find more posts by Wišňák   Click here to Send Wišňák a Private Message   Click Here to Email Wišňák   Visit Wišňák's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sascha
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 25

Lightbulb Zájemce o připojení Příspěvek č. 6 

Zdravim!
Rád bych se taky připojil...
Jsem zhruba v horní části Jeremenkovi ulice na P4
ze střechy vidim přímo na Bonton, Motokov, hotel Panorama a čínžák Armabetonu.
Měl bych mít tenhle tejden pujčenou prozatim PCMCIA kartu s kterou bych to chtěl skusit než pořídim něco většího. Na střechu si můžu v podstatě dát cokoliv, je to rodinná vilka.
Rád bych věděl jsetli se něco musí nastavovat..
Uvítalk bych kdyžtak jakoukoliv pomoc.

Dík

__________________

Sascha

Old Post 14.09.2002 v 22:26
Sascha je offline   Click Here to See the Profile for Sascha   Find more posts by Sascha   Click here to Send Sascha a Private Message   Click Here to Email Sascha   Visit Sascha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 7 

našel jsi se na fotkách? Foto viz výše.
jestli ano, tak mi prosim pošli email, at te mohu kontaktovat se všemi ostatními. díky

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 15.09.2002 v 11:24
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dod
Newbie

Registrován: 15.09.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 8 

Ahoj
jsem na Praze 4, na magistrále 5.května. Ze střechy vidím snad vše od Apolináře, přes mírák (Ludmilu), vinohradské střechy, vršovickou grébovku, vinohradskou vodárnu, panelák na Želivského a já nevím co ještě.

Old Post 15.09.2002 v 16:41
Dod je offline   Click Here to See the Profile for Dod   Find more posts by Dod   Click here to Send Dod a Private Message   Click Here to Email Dod   Visit Dod's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 9 

to DOD: to je sice faj a urcite se to bude hodit pro rozvoj czfree, ale na me urcite nevidis, takze budes muset najit nekoho, kdo je od tebe na primou viditelnost, a tam nabidnout svoji pomoc.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 15.09.2002 v 17:41
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sascha
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 25

Přidání fotek na web Příspěvek č. 10 

__________________

Sascha

Old Post 15.09.2002 v 21:59
Sascha je offline   Click Here to See the Profile for Sascha   Find more posts by Sascha   Click here to Send Sascha a Private Message   Click Here to Email Sascha   Visit Sascha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janek17
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 1

Thumbs up Chtel bych pomoci rozsirit Příspěvek č. 11 

Nazdar, hele ja bydlim na kkopci na Divcich hradech a vidim celou Prahu, uplne celou! tady na kopsi je to bomba! Tak me napadlo, jestli bych se mohl napojit na NOD podoli-dvorce, bydlim presne pod modrou vodarnou co je na vasich fotkach!
prosim napiste janek17@seznam.cz 0728188665

__________________

Janek17 www.extreme.unas.cz

Old Post 18.09.2002 v 17:21
janek17 je offline   Click Here to See the Profile for janek17   Find more posts by janek17   Click here to Send janek17 a Private Message   Click Here to Email janek17   Visit janek17's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davis
Newbie

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 12 

Zdravim!
Od kamarada jsem se dozvedel o tomto projektu a dost me zaujal. Abych rekl pravdu tak jsem se zatim tady nestihl moc rozkoukat... Kdyz jsem vlezl do Fora tak jsem videl ze je tu nekdo kdo bydli kousek odemne. Chtel jsem se zeptat jestli by bylo mozny se pripojit. Bydlim primo v Podolsky, primo proti benzince... Moc dikas za odpoved.

__________________

Davis

Old Post 26.09.2002 v 22:03
Davis je offline   Click Here to See the Profile for Davis   Find more posts by Davis   Click here to Send Davis a Private Message   Click Here to Email Davis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marvin-BP4
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 38

to DAVIS Příspěvek č. 13 

Tak to jsme dva, taky jsem v Podolske, primo naproti Agipu.

Old Post 11.10.2002 v 10:47
Marvin-BP4 je offline   Click Here to See the Profile for Marvin-BP4   Find more posts by Marvin-BP4   Click here to Send Marvin-BP4 a Private Message     Visit Marvin-BP4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Exclamation Meeting aneb setkani u pivka Příspěvek č. 14 

Zdravim vsechny v okoli a navrhuji pokecat u pivka. V mraze se mi na strechu uz nebude chtit lezt, takze by jsme stim uz meli hnout. Posílejte své návrhy at to tu trochu zije. Asi bude forum lepsi reseni nez mail. aspon budou vsichni vedet co se deje.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 11.10.2002 v 22:26
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marvin-BP4
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 38

Meeting a tak vubec... Příspěvek č. 15 

Abych pravdu rekl, zatim se trochu rozkoukavam, ale proti setkani samozrejme nic nemam. Kdyz na to prijde, muzu klidne zitra vecer, nebo treba v pondeli.
Jinak na podoli-dvorce pravdepodobne ze strechy vidim, ale problem bude instalace na strechu. Idealni pro me by bylo napichnout se na Zvahov. Ten vidim totiz primo z okna.
Do zacatku bych mohl investovat postarsi AMD K6 166, board 4x PCI, 4x ISA, AT case, 8 GB disk a nejaka CD mechanika by se taky nasla.
Toz tak...

Old Post 11.10.2002 v 22:40
Marvin-BP4 je offline   Click Here to See the Profile for Marvin-BP4   Find more posts by Marvin-BP4   Click here to Send Marvin-BP4 a Private Message     Visit Marvin-BP4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 16 

termin bych stanovil nejdrive na utery aby bylo trochu casu i pro ostatni co se koukaj na web jen z prace. To zelezo se urcite sikne.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 11.10.2002 v 22:43
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz