CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Dvorce
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Sascha
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 25

Thumbs up Meeting Příspěvek č. 17 

Zdarec
Rozhodně jsem pro.
Koukal jsem, že tady v horní části Jeremenkovi se
celkem rozrostl počet zájemců...

Sascha

__________________

Sascha

Old Post 12.10.2002 v 00:20
Sascha je offline   Click Here to See the Profile for Sascha   Find more posts by Sascha   Click here to Send Sascha a Private Message   Click Here to Email Sascha   Visit Sascha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pergner
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 18 

tak to mne mrzi ze se nemuzu pripojit, cely pristi tyden jsem uple mimo CR...

Old Post 12.10.2002 v 13:23
Pergner je offline   Click Here to See the Profile for Pergner   Find more posts by Pergner   Click here to Send Pergner a Private Message   Click Here to Email Pergner     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

mail od i4 z 13.10. Příspěvek č. 19 

Zdravím,

zásadní problém momentálně vidím v tom, že nejsou Z-COM karty.
Pokud AP bod Dvorce postavíme na XI-626 tak počítejme s termínem zprovoznění konec listopadu - termín dodání karet je 20/11.
Pokud použijeme XI-325 tak se termín dá zkrátit cca o 14 dní - termín dodání karet je 8/11.

Navrhuji nejprve se domluvit na anténě, složit se, koupit jí a provést kabeláž.
Předpokládám, že než to uděláme, tak tu ty karty tak akorát budou.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 15.10.2002 v 09:19
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Termín Příspěvek č. 20 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 15.10.2002 v 09:27
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaKa
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 21 

Ahoj,

rad bych se take pridal... bydlim v Podoli v Jeremenkove 7. Nevim vsak jak na to ani koho mam kontaktovat, prosim poradte mi. Diky

Old Post 15.10.2002 v 15:53
FaKa je offline   Click Here to See the Profile for FaKa   Find more posts by FaKa   Click here to Send FaKa a Private Message   Click Here to Email FaKa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sascha
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 25

Wink Meeting Příspěvek č. 22 

To beru...
Snad mi do toho nic nepřijde

__________________

Sascha

Old Post 15.10.2002 v 16:21
Sascha je offline   Click Here to See the Profile for Sascha   Find more posts by Sascha   Click here to Send Sascha a Private Message   Click Here to Email Sascha   Visit Sascha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 23 

Tak zatim jsme 3 . Pripoji se jeste nekdo?

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 16.10.2002 v 16:18
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marvin-BP4
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 38

RE:termin Příspěvek č. 24 

Budu tam

Old Post 16.10.2002 v 22:50
Marvin-BP4 je offline   Click Here to See the Profile for Marvin-BP4   Find more posts by Marvin-BP4   Click here to Send Marvin-BP4 a Private Message     Visit Marvin-BP4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Post Jak bylo a co bude Příspěvek č. 25 

Zdravim vsechny, hlavne pak ty co se zucastnili.
Body na kterych jsme se dohodli:
1) stavajici router bezici na notasu se premigruje na pecko dodane od Marvin-BP4 (snad jsem si spravne priradil prezdivky, v pripade chyb me pls upozornete a ja to opravim) , ktery byl timto , k jeho velke nelibosti ;-) jmenovan clovekem zodpovednym za linux, protoze my ostatni tomu ale vubec nehovime.
2) do noveho pecka doda starou eth kartu SASCHA
3) ja budu shanet ve spolupraci s i4 PCI kartu 626 a redukci pro stavajici AVAYA-u plus potrebne serepeticky
4) a jeste jednou ja,budu uhanet DEU ohledne jiz objednane anteny

Prosim piste i dilci uspech sem do fora, at mame vsichni lepsi naladu.
Pristi setkani svolame dle potreby neco projednat face to face.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 19.10.2002 v 10:57
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasan
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 4

Podolí-Jeremenkova 5 Příspěvek č. 26 

Chtěl bych se zeptat, jsem z palmovky,ale sestra bydlí v podolí. Mám ISDN a jestli někdo znáte CS (=Counter-Strike), tak to je hra kterou žiju :-) Budu hrát 2.AMD ligu a chci mít kvalitní connect a napadlo mě že bych hrál u sestry. Bydlí v Jeremenkově ulici 5. Určitě bych jí přemluvil. Co vy na to?

Old Post 19.10.2002 v 12:58
Rasan je offline   Click Here to See the Profile for Rasan   Find more posts by Rasan   Click here to Send Rasan a Private Message   Click Here to Email Rasan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Question Re: Podolí-Jeremenkova 5 Příspěvek č. 27 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 19.10.2002 v 17:43
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wišňák
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 39

Thumbs down Re: Podolí-Jeremenkova 5 Příspěvek č. 28 

__________________

Wišňák

Old Post 20.10.2002 v 12:27
Wišňák je offline   Click Here to See the Profile for Wišňák   Find more posts by Wišňák   Click here to Send Wišňák a Private Message   Click Here to Email Wišňák   Visit Wišňák's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasan
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 4

Sorry :-) Příspěvek č. 29 

No já sem to napsal trochu lamersky, tak sorry :-) Myslel sem to tak že bych místo shitovního ISDN mohl chodit hrát k sestře přes czfree.net. Protože bydlí v jeremenkovy 5. Ptal sem se v podstatě na to,jestli je v Jeremenkovy možnost připojit se do sítě. Byl se trochu mimo když sem to psal :-))

Old Post 20.10.2002 v 17:16
Rasan je offline   Click Here to See the Profile for Rasan   Find more posts by Rasan   Click here to Send Rasan a Private Message   Click Here to Email Rasan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marvin-BP4
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 38

Zpravy z bojiste Příspěvek č. 30 

Old Post 21.10.2002 v 20:36
Marvin-BP4 je offline   Click Here to See the Profile for Marvin-BP4   Find more posts by Marvin-BP4   Click here to Send Marvin-BP4 a Private Message     Visit Marvin-BP4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Re: Zpravy z bojiste Příspěvek č. 31 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 24.10.2002 v 20:50
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Thumbs up zase jsem utrácel Příspěvek č. 32 

Takže přátelé,
máme tady anténu 180st. , konektory 3x, pigtail ke kartě XI-626 a kabel a to vše bratru za 4000

kdy bude karta zatím nevím, protože se mi windows odebrali do věčných loviš? a ja jsem neměl nanic do dneška čas. Tak snad budu něco vědět začátkem týdne, ale předpokládám že to nebude dřív než toho 20.11.

Tak se zatím všichni mějte a kdyby jste někdo věděl o nějaké té XI-626, tak dejte vědět.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 24.10.2002 v 21:03
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz