CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Konzultace
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Unhappy Konzultace Příspěvek č. 1 

Provedl jsem před časem kontrolu schopnosti se připojit do sítě (za vydatné pomoci Dusíka zapůjčil mi HW) vše proběhlo OK . Můžu se připojit jak na Wentasaha tak na Wanderinga. Připojení na Wanderinga mi připadá za nejlepší. Jednak je ode mne cca110 m a jednak je méně zatížen.

A teď o co mi jde: Potřbuji se připojit s cca 4 PC. Budu mí instalováný HW Router s DHCP atd funkcemi (pravděpodobně to bude =U.S. Robotics® Broadband Router).

Vím že všichni většinou u nás používají PCI z-com XI-626 a to jak na linuxu, tak ve woknech. Já byh však chtěl pro svůj záměr použít nějaký HW AP client jako přístupoví bod.

Může mi někdo z kolegů poradit?

Předem díky repy_Dedo

Old Post 31.07.2003 v 08:11
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz