CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Diskuze ke zprovozněným AP > Node Poruba.vsb-nk
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

AP Poruba.vsb01 Příspěvek č. 1 

Tak APcko je na stozaru a vysila. Je na kanale 1 essid je:
CZFree.NET.Poruba.vsb01

Vsichni co to testujem se pripojujem jako 192.168.1.x, takze kdyz si vyberete nejakou ip
a date broadcast tak uvidite jestli tam s vama treba jeste nekdo je :-)
Kazdopadne overit silu signalu jde, zitra by to melo byt pripojene na optiku a melo by to zacit pridelovat spravne ipcka pomoci dhcp .. A pak bude mozne i nekam pingat a nejake ftpko na testovani natahnem ..

Jinak fotky z instalace doda snad zitra VojBar

Jeste mozna dodam, ze se jedna o AP na stozaru radioamateru na budove nove knihovny v Porube. V budoucnu tam bude sektor 180 stupnu smer hlavni trida, nyni zatim vsesmer ..

Old Post 31.07.2003 v 18:39
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrMegac
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 2 

No tak to jste mě pěkně naštvali, protože mi rušíte signál. Vysílám od sesteráku už 2 měsíce na kanále 1 a víte že platí kdo dřív příjde....... Tak to prosím vás změňte
Petr

Old Post 01.08.2003 v 07:48
PetrMegac je offline   Click Here to See the Profile for PetrMegac   Find more posts by PetrMegac   Click here to Send PetrMegac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VojBarZ
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 90

Re: AP Poruba.vsb01 Příspěvek č. 3 

Naposledy upravil VojBarZ 01.08.2003 v 18:59

Old Post 01.08.2003 v 09:26
VojBarZ je offline   Click Here to See the Profile for VojBarZ   Find more posts by VojBarZ   Click here to Send VojBarZ a Private Message   Click Here to Email VojBarZ   Visit VojBarZ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 4 

Old Post 01.08.2003 v 13:07
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Náhledy Příspěvek č. 5 

Já jen trošku opravím - náhledy jsem nedělal já, ale PHP a HomeL

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 01.08.2003 v 20:05
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

Tak dneska se podarilo umistit a rozjet AP i na ekonomce v centru.
Pokud se budete konektit na Porubu nebo na Centrum pro vyzkouseni, tak pouzivejte:
10.152.16.10-10.152.16.255 Poruba
10.153.16.10-10.153.16.255 Centrum

Defaultni gateway je v obou pripadech X.16.1

Byl zprovoznen tunel po optice ceuntrum-poruba takze si muzete vyzkouset pingy mezi branama centrum-poruba, pripadne zitra na to pripojim AP, takze pak i moje AP a ftpko.

Old Post 01.08.2003 v 20:16
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Příspěvek č. 7 

Naposledy upravil cz_iceman 01.08.2003 v 22:12

Old Post 01.08.2003 v 22:03
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

bod je v testech Příspěvek č. 8 

skenovano bylo, zezacatku z duvodu "usazeni" je bod "v testech", bude se menit antena, takze zmen jeste bude dost, nez bude ostry provoz.

Old Post 02.08.2003 v 11:36
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrMegac
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 9 

No, pokud jste skenovali okolí je to chválihodné, ale protože vůbec nevysílám směrem k VŠB tak jste mě najít nemohli, ale můj klient vidí jak na mě tak na VŠB a rozdíl je pouze 5 stupňů, takže se ty signály míchají.

Old Post 02.08.2003 v 14:43
PetrMegac je offline   Click Here to See the Profile for PetrMegac   Find more posts by PetrMegac   Click here to Send PetrMegac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 10 

Kdyz scanujes, chytis i klienta. (nevim ale, jak to u netstumbleru)

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 03.08.2003 v 17:58
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11 

Kdyz scanujes tak chytis klienta pouze v pripade, ze zrovna vysila .. Jinak nemusis najit ani AP, ktere zrovna nevysilaji .. Spousta komercnich AP nebroadcastuje essid ...

Old Post 03.08.2003 v 22:23
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Příspěvek č. 12 

Old Post 04.08.2003 v 00:14
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13 

Kdo chce testovat pripojeni na VSB v centru nebo porube tak ipcka pouzivejte:
Poruba: 10.152.16.10-31
Centrum: 10.153.16.10-31

Na 10.152.16.5 jsem rozjel ftpcko a umistil tam par filmu, takze muzete zkusit prenosovku.

Old Post 04.08.2003 v 09:14
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 14 

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 04.08.2003 v 10:12
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michaelth
Junior Member

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 221

VSB Příspěvek č. 15 

Tak jsem se zkusmo pripojil na node vsb. Nutno podotknout, udaje zavisi asi na antente, coz ta moje je spis cantenta ). Cili s plechovkou od parku (byly dobre), od oka 3cm na vysku dratech a 6, 5 cm umisteny od spodku plechovky, jako klient bylo WL-A14, pigtal 2m z iWifi.

Nameril jsem tyto udaje:

Prenos pres ftp wincmd ukazoval mezi 45-60Kb/s, (nic moc filmy shaku)

Ping (100 pingu) : 6ms prumer, 2% ztraceno

Kdyz jsem tahal i pingal, 302ms prumer, 19% ztraceno (cim to ?).

Jinak jsem chytil chytil jeste nakou sit bez nazvu, a potom od koruny liveanddeath (nevim co to je)

Ale jinak jsem spokojen). Ty zraneni pri vyrobe doufam budou stat za to )))

Old Post 04.08.2003 v 19:11
michaelth je offline   Click Here to See the Profile for michaelth   Find more posts by michaelth   Click here to Send michaelth a Private Message   Click Here to Email michaelth   Visit michaelth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 16 

Naposledy upravil xlibor 05.08.2003 v 12:47

Old Post 05.08.2003 v 12:42
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz