CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Vsesmerova sterbinovka - CZ navod?
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

Vsesmerova sterbinovka - CZ navod? Příspěvek č. 1 

Je nekde k dispozici navod na stavu vsemerove sterbinovky v cestine?

Old Post 10.08.2003 v 12:24
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Vsesmerovka? Příspěvek č. 2 

Ahoj, lze pouzit rozmery sektorovky pri vyrobe vsesmerovky? Jedine co zatim vim, je to, ze musi jit skrs ten profil se sterbinama videt, tudis se musi ta druha strana udelat zrcadlove k te prvni.

Delal nekdo vsesmerovou sterbinovku? Ma nekdo zkusenosti s touto antenou? Ma nekdo prosim rozmery vsesmerove sterbinovky?

Predem dik. Mirek

Old Post 05.01.2004 v 10:56
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Re: Vsesmerovka? Příspěvek č. 3 

Old Post 05.01.2004 v 14:40
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 4 

Mnohokrat diiiky. Jeste malej blbej dotaz Je to tak, ze jde pres ty sterbiny videt(jedna+druha, ktera ma ty sterbyny podle stejneho planku, ale zrcadlove otocene)????

Old Post 05.01.2004 v 18:45
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 5 

A jeste jsem zapomel. Ve kterem miste se ma ta antena napajet?
Ted nemyslim napajet pajkou, ale koaxem

Dik Mirek

Old Post 05.01.2004 v 19:20
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

Old Post 05.01.2004 v 22:29
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3t (ALF)
Junior Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 7 

jelikoz uz mi Vertikalni vsesmerovka nestaci (ma jenom 11dBi) a po uspesne stavbe sterbinovky jednostranne (vykon-stabilita-pokryti) se vrham na vyrobu sterbinovky oboustranne-vsesmerove... vysledky napisu sem...

Old Post 14.05.2004 v 16:11
p3t (ALF) je offline   Click Here to See the Profile for p3t (ALF)   Find more posts by p3t (ALF)       Visit p3t (ALF)'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 8 

Old Post 14.05.2004 v 19:06
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9 

Old Post 15.05.2004 v 00:36
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 10 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 15.05.2004 v 09:55
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 11 

No ja mam na antene SMA konektor. Chtel bych te videt, jak bys dostal do te roury antenu i s Nkema nejakym tlustym koaxem. Ten pigtail je pomerne kvalitni, tak je jedno jestli tam je nebo ne.
A neco ve smyslu: "proc na te antene nemas rovnou N-konektor, jak to ma IMHO byt?"
Si myslim, ze je to naprosto svobodna vec kazdeho jak si to udela!
Ukaz obrazky svoji sterbinovky a potom se budeme bavit o tom jak to ma nebo nema byt jo..

Mirek

Old Post 15.05.2004 v 10:29
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12 

MiraCT to ma vyresene nezvykle, ale je to naprosto v poradku. Pokud ma byt antena krytovana v roure, tak se tam pravdepodobne nevejde ani uhlove Nko, natozpak normalni prime. Krom toho je dost problem pridelat panelovy konektor k tenkemu plechu tak, aby zadna cast netrcela dovnitr a pritom mel konektor kontakt hned po obvodu dielektrika.

Me se nejvic osvedcil mirne zkraceny F konektor, seriznuty a pripajeny sikmo, takze s profilem svira uhel asi 60 stupnu. Do nej se "nasroubuje" kabel H155 (bud "pigtail" nebo kratke vedeni az k wifi zarizeni). Sikma montaz ma vyhodu, ze kabel se pri zasunuti do roury neohyba tak ostre. Stredni vodic kabelu, ktery vstupuje dovnitr, se samozrejme srovna tak, aby kuzelik byl kolmo k profilu.

Napajeni anteny se vyplati nepodcenovat, je to nejkritictejsi cast.

Old Post 15.05.2004 v 12:17
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standaa
Newbie

Registrován: 15.08.2003
Příspěvků: 32

vypocty Příspěvek č. 13 

Old Post 27.10.2004 v 16:01
standaa je offline   Click Here to See the Profile for standaa   Find more posts by standaa   Click here to Send standaa a Private Message   Click Here to Email standaa   Visit standaa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Re: vypocty Příspěvek č. 14 

Old Post 27.10.2004 v 17:36
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nunak
Newbie

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 47

Question Vykresova dokumentace Příspěvek č. 15 

Old Post 29.10.2004 v 12:40
Nunak je offline   Click Here to See the Profile for Nunak   Find more posts by Nunak   Click here to Send Nunak a Private Message     Visit Nunak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standaa
Newbie

Registrován: 15.08.2003
Příspěvků: 32

Re: Re: vypocty Příspěvek č. 16 

Old Post 29.10.2004 v 12:49
standaa je offline   Click Here to See the Profile for standaa   Find more posts by standaa   Click here to Send standaa a Private Message   Click Here to Email standaa   Visit standaa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz