CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > SperFlux LEDs HPWT....
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Post Re: Re: Re: SFH203 vs BPW34 Příspěvek č. 65 

Old Post 02.11.2002 v 11:58
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Re: Re: Re: SFH203 vs BPW34 Příspěvek č. 66 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 02.11.2002 v 12:15
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Re: Re: Re: Re: Re: SFH203 vs BPW34 Příspěvek č. 67 

Old Post 02.11.2002 v 12:37
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Re: SFH203 vs BPW34 Příspěvek č. 68 

Old Post 02.11.2002 v 22:03
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuty
Junior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 69 

To sou veci. Clovek se upise, misto BPW34 napise BPW43 a hnedle vyvola bourlivou diskuzi :-)

Muzete potvrdit/vyvratit muj zaver ze SFH203 je na delsi vzdalenosti lepsi?

Vcera jsem byl v Bratislave na vlastni oci omrknout Ronju a byla fakt nadherna :-) Tove nam tvrdil, ze s tou jeho sadou (130mm cocky) by slo udelat i vic nez 1Km. A to asi tak, ze by se udelal pevnejsi drzak s dobrym a preciznim zamerovanim a vysilaci dioda by se posunula vic do ohniska, aby svitila presneji (mensi rozptyl). Co si o tom myslite?

Old Post 03.11.2002 v 12:34
kuty je offline   Click Here to See the Profile for kuty   Find more posts by kuty   Click here to Send kuty a Private Message   Click Here to Email kuty     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 70 

Old Post 03.11.2002 v 20:40
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

LEDky Příspěvek č. 71 

Ahoj,
muzu se zeptat: Je tady momentalne nekdo, kdo koupil stangli HPWT.... a rozprodava ji bastlirum?
Prosim ozvete se .

Diky OndraT

Old Post 19.11.2002 v 11:25
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baztl
Newbie

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 9

LEDky Příspěvek č. 72 

Ja mam taky zajem;-) ... diky

Old Post 19.11.2002 v 18:55
baztl je offline   Click Here to See the Profile for baztl   Find more posts by baztl   Click here to Send baztl a Private Message   Click Here to Email baztl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomsige
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 99

HPWT vs. HSDL Příspěvek č. 73 

Ahoj, mam dotazek, nejspise na Clocka.

Postavil jsem mirne modifikovany prijimac dle ronji. Modifikace spociva v tom, ze jsem definoval zesileni FETu, pridal stupen mezi FET a videozesilovac, za videozesilovac a diferencni zesilovac jsem pridal jeste jeden diferencni zesilovac a konecne tvarovac signalu ze schmittovych klopnych obvodu. Jako prijimaci diodu jsem pouzil SFH2030. Prijimac jsem krmil generatorem 10Mhz obdelniku kde jsem k vysilani pouzil nejprve diodu HSDL4230 /infra/ a pote HPWT-DH00 /zlutooranzova/.
S infracervenou diodou jsem dosahl vzdalenosti 120 cm, kdy signal, prichazejici na klopne obvody jeste stacil na preklopeni, bez znatelne ztraty v prenosu /Mereno citacem, pro realne pouziti budou cisla a vzdalenosti asi mensi/. Pri zacloneni paprsku nedochazelo k zadnemu dokmitavani prijimace, po odcloneni okamzite nabehlo spojeni zpet.
Kdyz jsem pouzil HPWT, doslo ke zkraceni teto vzdalenosti asi na 40 cm. Po opetovne vymene vysilaci LED za infra se vzdalenost opet prodlouzila a ja se ptam, kde mam hledat pricinu.

Diky Radek

Old Post 17.12.2002 v 22:36
tomsige je offline   Click Here to See the Profile for tomsige   Find more posts by tomsige   Click here to Send tomsige a Private Message   Click Here to Email tomsige   Visit tomsige's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomsige
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 99

Re: HPWT vs. HSDL Příspěvek č. 74 

Old Post 17.12.2002 v 22:46
tomsige je offline   Click Here to See the Profile for tomsige   Find more posts by tomsige   Click here to Send tomsige a Private Message   Click Here to Email tomsige   Visit tomsige's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuty
Junior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 75 

A mas neco proti te infradiode? Co ja jsem zaslechl, je infra lepsi kvuli mlze, zamerovani se snad da taky nejak vychytat, navic jak pises 120cm je vic nez tusim 70cm co udela clockuv origos - pripadne me ze to je docela dobry upgrade :-). Nebo jsem jeste na neco zapomel?

Old Post 18.12.2002 v 09:10
kuty je offline   Click Here to See the Profile for kuty   Find more posts by kuty   Click here to Send kuty a Private Message   Click Here to Email kuty     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 76 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 18.12.2002 v 09:35
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: filtry Příspěvek č. 77 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 18.12.2002 v 21:00
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 78 

mam tu nejaky ty cerveny clockovy diody kdyby mel nekdo zajem mel jsem je za 25/kus ale neposilam a nikam s nima nejezdim, proste kdo ma zajem musi si prijit (poslat predem PM a domluvime se kolik, kde).

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 19.12.2002 v 23:21
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomsige
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 79 

Old Post 19.12.2002 v 23:59
tomsige je offline   Click Here to See the Profile for tomsige   Find more posts by tomsige   Click here to Send tomsige a Private Message   Click Here to Email tomsige   Visit tomsige's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuty
Junior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 80 

2Clock: aha, toz to sem se sekl. Nechtel jsem te urazit ;-)

2tomsiege: Par kousku ti mozu vzat aj do Brna (mozna zitra, jinac az v lednu)

Old Post 20.12.2002 v 11:01
kuty je offline   Click Here to See the Profile for kuty   Find more posts by kuty   Click here to Send kuty a Private Message   Click Here to Email kuty     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz