CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
« 789101112131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
retrox
Newbie

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 3

zizkov hlasi Příspěvek č. 193 

vcera som skusal signal na seifertovej 15 a okrem dalsich sieti som chytil yellowhill s dobrou silou signalu(ked som dnes zistil ze je to praha 5 prekvapilo ma to- je signal pouzitelny aj na takuto vzdialenost?) ale nedalo sa pripojit. chcem sa vas spytat na moznosti-podmienky pripojenia. retrox

Old Post 02.12.2003 v 13:02
retrox je offline   Click Here to See the Profile for retrox   Find more posts by retrox   Click here to Send retrox a Private Message   Click Here to Email retrox   Visit retrox's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Dobry den vespolek Příspěvek č. 194 

Naposledy upravil kalousj 17.01.2004 v 08:24

Old Post 28.12.2003 v 18:51
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drobecek
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 195 

Old Post 28.12.2003 v 18:55
drobecek je offline   Click Here to See the Profile for drobecek   Find more posts by drobecek   Click here to Send drobecek a Private Message   Click Here to Email drobecek   Visit drobecek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meluzin
Newbie

Registrován: 30.12.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 196 

Neznáte někdo AP "PRACURAK", mac adresa 00-60-B3-6F-04-99.
Chtěl jsem se k němu připojit, ale nějak mi to nejde. Stregth signalu je 39.

Old Post 30.12.2003 v 17:37
meluzin je offline   Click Here to See the Profile for meluzin   Find more posts by meluzin   Click here to Send meluzin a Private Message   Click Here to Email meluzin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 197 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 12.01.2004 v 02:23
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 198 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 12.01.2004 v 02:34
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simekpet
Newbie

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 1

Question Hledám pomoc pro připojení Příspěvek č. 199 

Ahoj, jsem tady poprvé a rad bych se připojil na někoho, kdo na mě vidí a pokud by to šlo, tak bych si pořídil i vysílač, který by vysílal signál dál.
bydlím na Fr.Šrámka (na kopci) a vidím na centrální Prahu, ale hlavně vidím Strahov a VŠ koleje.
Vůbec s tímto způsobem nemám zkušenosti a hledám pomoc.
Dík.
Petr.

Old Post 12.01.2004 v 17:49
simekpet je offline   Click Here to See the Profile for simekpet   Find more posts by simekpet   Click here to Send simekpet a Private Message   Click Here to Email simekpet     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Hledám pomoc pro připojení Příspěvek č. 200 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 13.01.2004 v 12:12
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Re: Hledám pomoc pro připojení Příspěvek č. 201 

Old Post 13.01.2004 v 12:50
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Thumbs up New AP (možná) Příspěvek č. 202 

Tak mě tu máte!!! Dneska do večera bych měl mít v chodu softwarovej (802.11g Turbo -> 100Mb/s) router a access point (teda pokud donutím ty windowsy dělat sovoji práci)(bod: Administrator - TBS). Nechám pár dní běžet DHCP server (k večeru, zatím ne přes noci). Taky se pokusim dat do pucu ňákou tu anténu podle těch našich plechovkářů (viz czfree v pomeranči). Těch antén bych udělal klidně i víc ale nenapadá mě žádnej použitelnej slučovač.

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Naposledy upravil The BigShow 02.02.2004 v 07:15

Old Post 02.02.2004 v 07:07
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Unhappy No super ! Příspěvek č. 203 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 03.02.2004 v 12:46
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhla
Newbie

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 204 

Zdravim...Bydlim v ulici Nad AZámečnicí (Košíře)...mohl bych se také připojit...Moc teda zatím nechápu jak to funguje, ale to časem bude dobry...sand
Diyk Vláďa

Old Post 11.02.2004 v 18:32
huhla je offline   Click Here to See the Profile for huhla   Find more posts by huhla   Click here to Send huhla a Private Message   Click Here to Email huhla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 205 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 12.02.2004 v 11:55
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 206 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 14.02.2004 v 14:39
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Wink RE Příspěvek č. 207 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 15.02.2004 v 12:14
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: RE Příspěvek č. 208 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 16.02.2004 v 00:01
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 789101112131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz