CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Re: Sem pro Příspěvek č. 33 

OK. Ja sice se stehuju az prvni vikend v listopadu (zatim dojizdim z Kolina), ale i pro mne je ta streda vyhovujici. Takze jsme zatim 3. Jinak muj node bude o barak vedle jak je puvodne toty)

Old Post 23.10.2002 v 11:49
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Angry zmena nodu Příspěvek č. 34 

Nevite nahodou zda nejde ten spatnej node (toty) vymazat? nebo prejmenovat?

Old Post 23.10.2002 v 11:50
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Re: sraz Příspěvek č. 35 

No to pondeli pro mne neni moc dobre. Jednak je prodlouzeny vikend, takze bud pryc a stejne bych do se asi do Prahy netahnul.

Old Post 23.10.2002 v 11:53
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Question to:Pert Příspěvek č. 36 

Radeji taky stredu

Old Post 23.10.2002 v 11:56
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

re: to Pert Příspěvek č. 37 

V tu chvili co jsem psal ten svuj prispevek, tak jsem nevedel , ze fast tam dal svuj. Tim se to trochu zamotalo. Kazdopadne jsem pro STREDU.

Old Post 23.10.2002 v 12:00
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cornel
Newbie

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 38 

Jsem taky pro tu středu. Budu tam. Jak se pozname? budeme mít na hlavě rádiovku?

Old Post 23.10.2002 v 12:05
cornel je offline   Click Here to See the Profile for cornel   Find more posts by cornel   Click here to Send cornel a Private Message   Click Here to Email cornel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Angry Jeden omyl Příspěvek č. 39 

Ted jsem si uvedomil, ze ve stredu ja nemuzu. Mam tam naplanaovanou pracovni schuzku, ze ktere se nemuzu vyvliknout. :((( Chlapi nesel by kompromis, mezi ponelim a stredou a setnout to na UTERY?

Old Post 23.10.2002 v 12:08
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davy
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 5

Sraz Příspěvek č. 40 

Taky bych se rad pripojil. Takze se taky dostavim v tu stredu do Ladronky. Teda pokud to streda bude.

Old Post 23.10.2002 v 12:11
davy je offline   Click Here to See the Profile for davy   Find more posts by davy   Click here to Send davy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

Sraz Příspěvek č. 41 

Dobra, klasicky problem se sjednocenim terminu schuzky.
Zde jsou tri terminy:
Ut 19:00
St 19:00
Ct 19:00
Misto je jasne Ladronka
Kazdy napiste kdy muzete a vetsina zvitezi.
Faus

Old Post 23.10.2002 v 12:18
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Sraz Příspěvek č. 42 

to Faust: Ty mi ctes myslenky, zrovna jsem mel rozepsanej prispevek o vhodnem terminu.


Tak ja muzu v utery nebo ve cvrtek.

Old Post 23.10.2002 v 12:21
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

Sraz1 Příspěvek č. 43 

Old Post 23.10.2002 v 12:22
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Prizpusobim se Příspěvek č. 44 

Utery snesu....Streda je sice lepsi,ale utery....budiz..

Old Post 23.10.2002 v 12:24
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cornel
Newbie

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 45 

já preferuji
ST
CT

Old Post 23.10.2002 v 12:30
cornel je offline   Click Here to See the Profile for cornel   Find more posts by cornel   Click here to Send cornel a Private Message   Click Here to Email cornel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davy
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 5

Sraz Příspěvek č. 46 

Je mi to celkem jedno. Muzu kazdej den.

Old Post 23.10.2002 v 12:35
davy je offline   Click Here to See the Profile for davy   Find more posts by davy   Click here to Send davy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Vysledky hlasovani Příspěvek č. 47 

Old Post 23.10.2002 v 12:48
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

Sraz Příspěvek č. 48 

Myslim, ze bychom mohli o srazu hlasovat do patku do dopoledne a v patek v poledne napisu jaky den se bude sraz konat.

Faust - utery, streda, ctvrtek
Petr - utery, ctvrtek
Toty - utery, streda
Cornel - streda, ctvrtek
Davy - utery, streda, ctvrtek

Kdo dal?

Old Post 23.10.2002 v 13:09
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz