CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Novodvorská, Hodkovičky
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 81 

Tak SHF mne napsal, ze to neni jeho MAC adresa a ani na 2 kanale nevysila.

ZKuste proskenovat kanaly jestli to jeste nekdo chytate. Z uhlu anten by se melo dat urcit umisteni zdroje. Jinak to chce notebook a smerovou antenu. A projedem to autem.

(2 Kublajz 2 Laxxman vcera mne k tobe neslo ICQ. Jsem na ICQ jen v noci. 32643576 )

Old Post 23.01.2004 v 09:30
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SATURN
Newbie

Registrován: 23.01.2004
Příspěvků: 36

Příspěvek č. 82 

Zdravim vsechny Wifisty, mel bych zajem pripojit se na node FINGOL a zajimalo by mne kolik se plati za pristup k internetu rekneme rychlosti 64Kb/s a kde je fyzicky gateway (prez kolik nodu).
Vyrobil jsem si quad (ani nevim kolik ma dB) a vlastnim zcom xi - 626. Signal je vsak docela rusenej a tak prijem zatim nic moc, ale muze to byt moji zbastlenou antenou, kterou mam zatim provizorne pripevnenou a vymenim ji za lepsi zjistim li, ze je nedostatecna. Predpokladam totiz, ze prijem a viditenost na FINGOL je dobra, protoze jsem prakticky na stejnem miste jako linchpin, kterej na FINGOL pripojenej uz je.

Mnoho otazek, ale jsem uplnej laik a kartu jsem si poridil ani ne pred tydnem.

P.S. taky jsem nikde nenasel jestli FINGOL #2 jede vertikalne nebo horizontalne

Zdravi Saturn

Old Post 28.01.2004 v 21:02
SATURN je offline   Click Here to See the Profile for SATURN   Find more posts by SATURN   Click here to Send SATURN a Private Message   Click Here to Email SATURN     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
empik
Newbie

Registrován: 06.08.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 83 

Old Post 29.01.2004 v 09:46
empik je offline   Click Here to See the Profile for empik   Find more posts by empik   Click here to Send empik a Private Message   Click Here to Email empik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 84 

Old Post 29.01.2004 v 10:03
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Prosba Příspěvek č. 85 

Ptam se vsude zeptam se i tady.
Nemate nekdo doma cirou nahodou stojanovou vrtacku ?
Potreboval bych provrtat cosi malo profilu na Yagi anteny.

Diky

Old Post 29.01.2004 v 10:11
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

MAC restriction Příspěvek č. 86 

Zdary,

behem minuleho tydne doslo na FINGOLovi az do vyreseni problemu s logovanim "cizich" lidi s velmi silnym signalem na server zavadeno MAC restriction, z cehoz vyplyva, ze pokud se nekdo bude pokouset pripojit, mel by napred kontaktovat me (nejlepe) nebo Bleadera (v tom horsim pripade), abychom jeho MAC zanesli do konfiguraku.

Kubajz

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 31.01.2004 v 22:04
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SATURN
Newbie

Registrován: 23.01.2004
Příspěvků: 36

Příspěvek č. 87 

Tak jsem prave proskenoval okoli a prijimam na 1. kanale
SSID VanCo.netLINKsentia a SSID CZFREE.NET.SHF.AP na 3. kanale nic. Ostatni kanaly predpokladam nejsou predmetem ruseni kanalu c. 2.

NetStumbler mi hlasi z Fingolu signal -78dB Sum -97dB, neni to malo?

Old Post 31.01.2004 v 23:10
SATURN je offline   Click Here to See the Profile for SATURN   Find more posts by SATURN   Click here to Send SATURN a Private Message   Click Here to Email SATURN     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacogar
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 88 

Zdravím všetkých WiFistov,

bývam na Jílovské 37 (medzi Meinlom a zastávkou 121 Zátiší), 6. poschodie. Dokážete mi poradi?, na ktorý node by som sa mohol pripoji? a koho kontaktova??

Zdravi lacogar

p.s.: som totálny laik

Old Post 02.02.2004 v 13:19
lacogar je offline   Click Here to See the Profile for lacogar   Find more posts by lacogar   Click here to Send lacogar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jonáš
Junior Member

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 136

Příspěvek č. 89 

Old Post 02.02.2004 v 13:36
jonáš je offline   Click Here to See the Profile for jonáš   Find more posts by jonáš   Click here to Send jonáš a Private Message   Click Here to Email jonáš     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rickie
Newbie

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 90 

__________________

Rickie, node "Diablo"

Old Post 02.02.2004 v 13:41
Rickie je offline   Click Here to See the Profile for Rickie   Find more posts by Rickie   Click here to Send Rickie a Private Message   Click Here to Email Rickie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 91 

Old Post 02.02.2004 v 13:52
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

Pokryti smer Meinl Příspěvek č. 92 

Ja vas mohu akorat uklidnit, ze ja nemam a nikdy nejspis tuhle oblast pokrytou mit nebudu, protoze ji pokryva FINGOL.

Kubajz

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 02.02.2004 v 15:13
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

pruzkum Příspěvek č. 93 

Tak jsme s Empikem jezdili okolo FINGOLu a hledali ruseni na 2 kanalu.
Zadny vysilac na 2. kanalu jsme nenasli -> vysila smerove nebo vysila nohoru nebo jsme blbe hledali.

Prakticky v cele oblasti silne vysila:
WideNet na 5 kanalu (pekna smazka).
na 5 a 11 kanalu neznama sit, velmi silne

Na CH1 ap401.netway.cz
Na CH7 MAC: 00022D3EFED7
Na CH6 mistral
SHF

FINGOL na CH2 jsem chytali velmi malo, vysila nejak slabe.

Old Post 04.02.2004 v 21:36
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

Slaby Fingol Příspěvek č. 94 

Mam podezreni na chybu v zapojeni FINGOLa... Kdyz uz budeme zapohjovat jizni sektor, tak to tam pri te pilezitosti zkontroluju...

Kubajz

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 04.02.2004 v 22:02
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 95 

vymenil jsem svoji Quad antenu za koupenou smerovou 24, ale numuzu ted FINGOL vubec chytnou. Cim to muze byt? Help!!!

Old Post 21.02.2004 v 14:49
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 96 

mas spravne polarizaci ?

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 21.02.2004 v 16:39
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz