CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Motol
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
b3tL
Newbie

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 9

bad news Příspěvek č. 17 

__________________

b3tL

Old Post 07.02.2003 v 19:09
b3tL je offline   Click Here to See the Profile for b3tL   Find more posts by b3tL   Click here to Send b3tL a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
train
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 24

Re: bad news Příspěvek č. 18 

Old Post 07.02.2003 v 19:25
train je offline   Click Here to See the Profile for train   Find more posts by train   Click here to Send train a Private Message     Visit train's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b3tL
Newbie

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 9

Re: Re: bad news Příspěvek č. 19 

__________________

b3tL

Old Post 07.02.2003 v 21:27
b3tL je offline   Click Here to See the Profile for b3tL   Find more posts by b3tL   Click here to Send b3tL a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chilli
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 3

pripojení motol Příspěvek č. 20 

Old Post 02.01.2004 v 19:26
chilli je offline   Click Here to See the Profile for chilli   Find more posts by chilli   Click here to Send chilli a Private Message   Click Here to Email chilli     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
train
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 21 

Pro vytvoření APčka bych doporučil node Chilli nebo node zvyre-home. Připojeni dále do CZFree je možne přes moje AP train. Rád bych s vámi koordinoval použité kanály, aby jsme se vzájemě nerušili. Při výstavbě AP mohu též pomoct. Kdo má přímou viditelnost na AP train, může se již teď připojit.

Petr (train)

Old Post 03.01.2004 v 08:27
train je offline   Click Here to See the Profile for train   Find more posts by train   Click here to Send train a Private Message     Visit train's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chilli
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 22 

No jo. Ja bych u sebe nejradsi postavil AP ,ale otec mi to nedovoli. Prej je to zareni skodlivy.Ale povoli mi jen koncovyho uzivatele.

to train: Jakou rychlosti se pres tebe da pripojit a za kolik? Ja bych rek ze mam vychled akorat na tvoji antenu.

Old Post 03.01.2004 v 12:27
chilli je offline   Click Here to See the Profile for chilli   Find more posts by chilli   Click here to Send chilli a Private Message   Click Here to Email chilli     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulin
Newbie

Registrován: 12.11.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 23 

Zdar, teraz som sa prestahoval na Hennerovu 21 na prve poschodie a chcel by som sa pripojit... Dokoncujem siet (2x PC + Xbox + Notebook) a hladam nejaky uzol. Je niekto, na koho mam dohlad? Diky

Old Post 01.03.2004 v 08:20
soulin je offline   Click Here to See the Profile for soulin   Find more posts by soulin   Click here to Send soulin a Private Message   Click Here to Email soulin   Visit soulin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simip
Newbie

Registrován: 25.03.2004
Příspěvků: 6

možnost připojení Příspěvek č. 24 

Zjiš?uji možnosti připojení. Podle fotek je na mně vidět, jsem v ulici Nad motolskou nemocnicí 1040. Na panoramatu sever je to ten dum co vypadá, že nemá střechu (tedy ono ho skoro za tou zelení není vidět) mezi okolními vyššími domy při pohledu mezi budovou plicní kliniky a těmi jehličnany vpravo. Chci se zeptat, jak by to bylo s možností případného připojení. Jestli mohu poprosit nechat vzkaz buď zde nebo poslat mail.

Old Post 25.03.2004 v 13:41
simip je offline   Click Here to See the Profile for simip   Find more posts by simip   Click here to Send simip a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elegantni_kluci
Newbie

Registrován: 29.03.2004
Příspěvků: 3

Re: AP Faust a Motol Příspěvek č. 25 

čau hele, potřeboval bych poradit, bydlim v Praze 5, Košíře, nahoře v Pruchovy ulici, mam dobrej výhled na strahov, motol a snad možna i na část košíř, našeho kopce, nevíš, jakej by pro mě byl nejlepší přijímač...díky...Petr

Old Post 29.03.2004 v 18:52
elegantni_kluci je offline   Click Here to See the Profile for elegantni_kluci   Find more posts by elegantni_kluci   Click here to Send elegantni_kluci a Private Message   Click Here to Email elegantni_kluci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Re: Re: AP Faust a Motol Příspěvek č. 26 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 30.03.2004 v 14:12
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

Pripojeni Motol Příspěvek č. 27 

Old Post 04.04.2004 v 12:49
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Senky
Newbie

Registrován: 17.12.2003
Příspěvků: 1

Pripojeni k netu budova Energie 7.patro Příspěvek č. 28 

Ahoj,
nastehoval jsem se do budovy Energie, ulice Za opravnou 267/8 a chtel bych se pripojit k netu. Zkousel jsem bezdratove pripojeni a naslo mi to tyto site (poradi dle nejlepsiho signalu):
Kahobuhen2
Dishjv-Zlne
Rumburak
CZFREE.NET.TF
CZFREE.NET.Train

Snazil jsem se hledat info o sitich a nasel pouze tebe. Mohl by jsi mi prosim poradit jak a na koho se nejlepe pripojit.
Nasel jsem nastaveni na tvych strankach, ale nerad bych se k nekomu pripojoval bez jeho vedomi.

Diky moc za radu
Radek

Old Post 08.08.2005 v 17:17
Senky je offline   Click Here to See the Profile for Senky   Find more posts by Senky     Click Here to Email Senky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamesek
Newbie

Registrován: 07.06.2005
Příspěvků: 4

Připojení motol Příspěvek č. 29 

Dobrý den/Ahoj,
budu se stěhovat do ulice Hennerovy v motole. Chtěl bych se zeptat na možnost připojení do sítě CZfree a když bude možnost tak i na internet (když možnost nebude, tak si pořídím internet jinak, pak bych mohl být i iGW). Svůj bod jsem již zanesl do mapy (Jamesek-motol). Bydlet budu v šetém patře. Výhled teď nafotit nemůžu, ale veliký balkon směr jih, je vidět celé údolí kolem plzeňské. Na severní stranu je výhled oknem trošku komplikovanější, ale možná by se taky dalo něco vymyslet.

Již nyní mám linuxový server, pc, wifi router, NB.

Prosím o rady a informace na koho se obrátit, či rovnou vymýšlet co a jak. Na pivo chodit v lokalitě můžu už teď, stěhovat se budu v koncem června.

Díky, Jamesek - Lukáš

Old Post 11.05.2007 v 09:33
Jamesek je offline   Click Here to See the Profile for Jamesek   Find more posts by Jamesek   Click here to Send Jamesek a Private Message   Click Here to Email Jamesek   Visit Jamesek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvapel
Newbie

Registrován: 18.06.2008
Příspěvků: 1

Heslo ??? Příspěvek č. 30 

Ahoj,mam otazku,jestli by bylo mozny napsat heslo pro pripojeni k internetu,nevim jak se pripojit k internetu v Motole.Naslo mi to spoustu wifi siti,ale ty mas docela dobry signal,akorat nevim heslo.Muzu se zeptat,jestli se muzu k tobe pripojit ?Marek

Old Post 18.08.2008 v 19:36
kvapel je offline   Click Here to See the Profile for kvapel   Find more posts by kvapel   Click here to Send kvapel a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamesek
Newbie

Registrován: 07.06.2005
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 31 

Ahoj, už tam nebydlím, takže nevím čí signál chytáš
Bohužel .. z mapy se vymažu

Old Post 23.08.2008 v 18:44
Jamesek je offline   Click Here to See the Profile for Jamesek   Find more posts by Jamesek   Click here to Send Jamesek a Private Message   Click Here to Email Jamesek   Visit Jamesek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Node Cibulka-Squatt Příspěvek č. 32 

Zdravičko, v dohledné době budem zkoušet připojení k AP Faust.

__________________

Old Post 13.10.2008 v 08:39
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz