CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Suchdol
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 1 

Bydlim v casti Novy Suchdol a mam vyhled na Bohnice, Unetice, a vrsek Roztok. Na domku mam 6m stozar tak se tam jeste par anten vejde. Realne pripojeni do site vidim pres Bohnice, ikdyz muze byt problem vedeni vysokeho napeti, pres ktere koukam na Prahu. Pokud bude na Suchdole zajem, mohl bych delat AP pro Suchdol.

Mam GPS a mapovy SW, takze az bude trochu jasno o topologii,
muzu udelat dost presne zakresleni site do mapy.

Old Post 14.05.2002 v 14:26
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yokotashi
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 34

udelas podbabu - konecnou 20 a 25ky? Příspěvek č. 2 

barak naproti tomu velkymu hotelu - prez namesti?
nebo to mas schovany za babou?
Yokotashi

__________________

kdyz nekdo bude chtit, tak se propojim. Momentalne nemam penize na mikrovlnu ani cas na stavbu optiky, dlouhodobe planuji 100Mbit defocusovanym laserovym svazkem.

Old Post 14.05.2002 v 20:12
Yokotashi je offline   Click Here to See the Profile for Yokotashi   Find more posts by Yokotashi   Click here to Send Yokotashi a Private Message   Click Here to Email Yokotashi   Visit Yokotashi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 3 

Do Podbaby bohuzel nevidim, prekazi tam Baba. Ja jsem hodne ne vrsku, takze vidim po horizontu, ale dolu ne.

Old Post 15.05.2002 v 08:02
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yokotashi
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 34

Skoda, kdyby tam nekdo videl ... Příspěvek č. 4 

... tak tam mam kamaradku (uplne v nejvyssim patre), ktera by se urcite nechala prekecat na umisteni nodu. Studuje CVUT :-)

__________________

kdyz nekdo bude chtit, tak se propojim. Momentalne nemam penize na mikrovlnu ani cas na stavbu optiky, dlouhodobe planuji 100Mbit defocusovanym laserovym svazkem.

Old Post 16.05.2002 v 02:26
Yokotashi je offline   Click Here to See the Profile for Yokotashi   Find more posts by Yokotashi   Click here to Send Yokotashi a Private Message   Click Here to Email Yokotashi   Visit Yokotashi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 5 

Nevim, jestli mam primou viditelnost na koleje. Overim to. Nejlepsi by stejne bylo jit pres nejaky bod v Bohnicich, protoze dolu do Prahy neni moc videt. Jak jsem to meril, tak Suchdol - Bohnice mi vychazi asi na 2,5 - 3,5 km. To by snad jeste ta mikrovlna mohla zkousnout i pri nejake rozumne rychlosti.
Taky myslim, ze ve smeru Bohnice - Suchdol bude mensi
uroven ruseni, nez kdyz se namiri parabola do centra.
U te skoly je problem, ze vsechny koleje jsou stejne vysoke, takze vyhled z posledniho patra asi bude stejne omezeny.

Old Post 16.05.2002 v 10:03
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archen
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 6

Post Příspěvek č. 6 

Kdyby se sí? někdy v budoucnu dostala až na Suchdol, tak by jsem se taky rád připojil. Bydlím v ulici Hašlerova. Ozvěte se všichni kdo bydlíte v dosahu.
Archen

Old Post 20.08.2002 v 08:44
Archen je offline   Click Here to See the Profile for Archen   Find more posts by Archen   Click here to Send Archen a Private Message   Click Here to Email Archen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 7 

Old Post 20.08.2002 v 09:38
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archen
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 6

Cool Příspěvek č. 8 

Zanesl jsem svojí polohu do mapy nodů. Docela lituju, že nemáme barák o metr dva vyšší, ale z antény by to mělo bejt docela slušný.
BTW jsem tady naprostý nováček a Wi-Fi toho moc nevim. Jakou rychlostí probíhá zhruba komunikace? Taky mě napadlo, jestli (až se to nějak rozběhne) by nebylo dobré se domluvit s více lidma a pořídit nějakým způsobem rychlejší připojení k inetu.
Archen

Old Post 22.08.2002 v 07:43
Archen je offline   Click Here to See the Profile for Archen   Find more posts by Archen   Click here to Send Archen a Private Message   Click Here to Email Archen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 9 

Old Post 22.08.2002 v 08:28
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archen
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 6

Question Sraz Příspěvek č. 10 

Neuděláme nějakej sraz, na kterym se domluvíme co jak v rámci Suchdola. Jestli ano, tak bych to ocenil nějak po 15. září. To už buďu mít po zkoužkách (makro a mikro)

Archen

Old Post 02.09.2002 v 05:57
Archen je offline   Click Here to See the Profile for Archen   Find more posts by Archen   Click here to Send Archen a Private Message   Click Here to Email Archen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 11 

Proc ne, ale v tom pripade bych to nechal az na rijen , protoze ke konci zari jsem pryc. Taky by bylo dobre, kdyby se ozval JAP.

Old Post 02.09.2002 v 08:57
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Question jak jste na tom? Příspěvek č. 12 

Chtel jsem se zeptat jak je na tom Suchdol?
Diky za odpoved Krakonos

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 20.10.2002 v 18:47
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archen
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 6

Red face Příspěvek č. 13 

Zatim nic, ale máme velké plány. bohužel já zatim nemám prachy. Ideální by bylo zařídit NOD, ale chtělo by to víc lidí.

Old Post 21.10.2002 v 06:05
Archen je offline   Click Here to See the Profile for Archen   Find more posts by Archen   Click here to Send Archen a Private Message   Click Here to Email Archen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 14 

Jsem v ocekavani jak dopadne test pripojeni k bodu JH na jeho vsesmerovku. Antenu mam na strese , tak jsem zvedav jak to pujde. Pri minulem testovani to bylo tak 50/50.

Old Post 21.10.2002 v 07:47
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schrankee
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 9

Dalsi zajemce na Suchdole Příspěvek č. 15 

Hlasim se jako dalsi zajemce na Suchdole - v mape mne najdete jako node Havran.
Jak dopadli testy spojeni na JH? Neco noveho?

Schrankee

Old Post 24.10.2002 v 14:58
Schrankee je offline   Click Here to See the Profile for Schrankee   Find more posts by Schrankee   Click here to Send Schrankee a Private Message   Click Here to Email Schrankee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 16 

Testovani jsem udelal, zatim bez pozitivniho vysledku. Po signalu od JH ani pamatky. Bylo by asi potreba vyzkouset u JH nejakou sektorovku, v horsim pripade smerovku.
Je bezva, jak nas na Suchdole pribyva, protoze alespon ma vetsi smysl neco dale podnikat.

Old Post 25.10.2002 v 16:31
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz