CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Suchdol
« 67891011121314151617
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
wawrora
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 177 

Ahoj Vsichni WiFi Suchdolaci,

Stehuju se zpatky na Suchdol a rad bych se pripojil na nektery AP. Podle mapy je nejblizsi lunix. Jako klienta bych pouzil D-link DWL-900AP+ s externi antenou (nejspis nejaka smerovka). Moje pozice na suchdole je ulice Majova blize k hotelu Wienna (zatim jsem se nepridal do mapy). Jaky jsou kapacitni moznosti? Samozrejme, ze za vyssi rychlosti jsem ochoten zazplatit. Predstavuju si cca 64k - 128k.

Dik za info.

Old Post 23.05.2003 v 22:37
wawrora je offline   Click Here to See the Profile for wawrora   Find more posts by wawrora   Click here to Send wawrora a Private Message   Click Here to Email wawrora     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 178 

cau,
pripojeni je mozne, momentalne jsou pridelene QoSkem linky 64/192, kapacita do netu je ted mala, ale bude se brzy zvetsovat. par lidi se jeste vejde. zatim je vse zdarma, krome jednorazoveho poplatku za pripojeni do site 1500 Kc (splatny dle dohody, vetsinou po vyzkouseni pripojeni).

/lunix

Old Post 23.05.2003 v 22:48
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wawrora
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 179 

Ahoj,

dik za info, cca za 14 dni se ozvu a dohodnem se na zkousce. Uz jsem se pridal do mapy pod jmenem RAW.

RAW

Old Post 23.05.2003 v 23:33
wawrora je offline   Click Here to See the Profile for wawrora   Find more posts by wawrora   Click here to Send wawrora a Private Message   Click Here to Email wawrora     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofmas
Newbie

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 180 

Nazdar lidi,
ja jsem sice se Sedlece, ulice Roztocka, ale tak nejak jsme jedna obec. Zajimalo by me, jestli na AP musim primo videt, nebo by to na lunix ( pripadne JH ) mohlo jit s dobrou antenou i bez toho. Ja jsem nejak koukal po netu na pujcovnu NB a na nic jsem nenarazil, nevite o necem, kde by se dal pujcit NB s wifi sitovkou a poradnou antenou na otestování? Dik

Naposledy upravil hofmas 02.08.2003 v 11:59

Old Post 02.08.2003 v 11:12
hofmas je offline   Click Here to See the Profile for hofmas   Find more posts by hofmas   Click here to Send hofmas a Private Message     Visit hofmas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
talpa
Newbie

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 24

Hola AP SUCHDOL VEDLE URADU Volaa!!! Příspěvek č. 181 

Hej hosi, co vybudovat APecko v Horizontu (mrknete do monitoringu), v suchdole je to v tehlech mistech mrzacky. Nase strecha je k dispozici a je dost vysoko, nez bude opticke pojitko na urade tak tu vsichni zmrznem:-)) jsem dost vysoko a na Minose vidim dost dobre a jsem schopen trochu zainvestovat,ma to ale 2 problemy a to, musim rozchodit linuxovej server na kterej bych napojil celej barak Horizont, to je podminka a zadruhy vybudovat vysilac. Takze...... zda se ze s moji parabolou je moznost dostat se na 40 procent signalu z Minose.
¨
Ted jeste problemy tykajici se me. Jsem typickej Windowsak ac programator:-), pak jeste nerozumim moc sitim a wifi uz vubec ne. Takze kdyz se najde nekdo kdo zainvestuje znalosti a trochu technicke zrucnosti tak do toho pujdu. Ted kuprikladu resim vubec primarni problem jak na parabolu dat plechovku do prislusne vysky...mno coz o to ja vim jak,ale mam ruce levyy....a nemam dilnu...takze kdo mi helpne? Je tu nekdo kdo pujde se mnou do
APcka,nekdo z okoli?

Aldik


Aldik alias Talpa

Old Post 15.08.2003 v 10:10
talpa je offline   Click Here to See the Profile for talpa   Find more posts by talpa   Click here to Send talpa a Private Message   Click Here to Email talpa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
talpa
Newbie

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 24

Ja mam taky slusny mistecko Příspěvek č. 182 

Ahoj kluci kdyz se mrknete na muj bod Horizont v monitoringu, zjistite ze jsem v okoli nejvys a ze prakticky muzu vysilat az dolu k rece, bez nejmensiho ruseni....takze navrhuji vybudovat APecko u me mam primou viditelnost na Minose a pak nebydlim v panelaku takze je mozno budovat vse a nepotrebuji svoleni najemniku. Take Horizont je barak jak krava vysokej, takze pokud tu je nekdo kdo se to toho opre se mnou tak muzem APecko vybudovat.

Aldik

Old Post 15.08.2003 v 10:46
talpa je offline   Click Here to See the Profile for talpa   Find more posts by talpa   Click here to Send talpa a Private Message   Click Here to Email talpa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABRAM
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 6

Připojení do CZF.NET - Oblast Praha6,Suchdol,Výhledy Příspěvek č. 183 

Zdravím všech,
v Praze 6,Suchdol,Výhledy buduju velmi rozsáhlou městskou sí? na metalické bázi.Rád bych to přikonektil do CZF a vytvoři pár přístupovích bodů a tak.S bezdrátem nemám moc zkušeností, jenom trochu hlubší základ.Rád uvítám diskuzi a to obvzláště od členů z těchto končin.
Zdraví ABRAM


PS: CZF se podle mího jednou stane jakousi komunikační standartou.

__________________

* Jednou nás to všechny sežere ) *

Old Post 25.08.2003 v 15:19
ABRAM je offline   Click Here to See the Profile for ABRAM   Find more posts by ABRAM   Click here to Send ABRAM a Private Message   Click Here to Email ABRAM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 184 

Old Post 26.08.2003 v 06:07
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABRAM
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 6

Možnost připojení kabelem v oblasti Výhledy.... Příspěvek č. 185 

Pokud by měl někdo zájem se přikonektit do CZF a nemá
finance na mikrovlnu,tak ho můžu připojit kabelem.Jedná se o oblast AP - Výhledy,Lunix. Nod-ů - Dřevokocur,Archem,Simor,Kasi.

Minos: zapracuju na tom a připojim se,díky.

__________________

* Jednou nás to všechny sežere ) *

Old Post 26.08.2003 v 07:11
ABRAM je offline   Click Here to See the Profile for ABRAM   Find more posts by ABRAM   Click here to Send ABRAM a Private Message   Click Here to Email ABRAM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stripe
Member

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 435

Příspěvek č. 186 

jo???? ze o tom nic nevim, kabel tady na vyhledech s lunixem planujeme uz dva mesice a dokonce jsem to navrhoval na suchdolskem foru, ze muzu lidi pripojit rj45kou. ale nikdo se neozval. ze by konkurence ??

__________________

...desktop mam usporadany dle Leffingwellova-Bronsteinova schematu psaciho stolu, verze B...

Old Post 30.08.2003 v 13:56
Stripe je offline   Click Here to See the Profile for Stripe   Find more posts by Stripe   Click here to Send Stripe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stripe
Member

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 435

Příspěvek č. 187 

__________________

...desktop mam usporadany dle Leffingwellova-Bronsteinova schematu psaciho stolu, verze B...

Old Post 30.08.2003 v 14:04
Stripe je offline   Click Here to See the Profile for Stripe   Find more posts by Stripe   Click here to Send Stripe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stripe
Member

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 435

heh Příspěvek č. 188 

mno supr, ale mohls to dat bud tady do minosova "Praha 6 - Suchdol", ktery je pro suchdolske cleny nebo do naseho fora v Suchdole, je nas tam dost :-)

__________________

...desktop mam usporadany dle Leffingwellova-Bronsteinova schematu psaciho stolu, verze B...

Old Post 30.08.2003 v 23:17
Stripe je offline   Click Here to See the Profile for Stripe   Find more posts by Stripe   Click here to Send Stripe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABRAM
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 6

TO: Stripe Příspěvek č. 189 

Suchdolske forum sem necet.Nevim proc se chovas tak agresivne. Planovat a realizovat sou dve rozdilne veci.Rozhodne moji nabidku neber jako konkurenci.Ty prece konkurenci nikdy mit nebudes.Ty ses prece monopol.

__________________

* Jednou nás to všechny sežere ) *

Old Post 02.09.2003 v 07:31
ABRAM je offline   Click Here to See the Profile for ABRAM   Find more posts by ABRAM   Click here to Send ABRAM a Private Message   Click Here to Email ABRAM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stripe
Member

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 435

Příspěvek č. 190 

to byla prvni logicka reakce, kdyz mas rozdelanej nejakej projekt, prijde nekdo cizi a prohlasi, ze bude delat to samy a dokonce pripoji i tebe..... kdyz ses uz pripojenej.

navic do monopolu mam daleko......viz mail, co jsem ti posilal...

__________________

...desktop mam usporadany dle Leffingwellova-Bronsteinova schematu psaciho stolu, verze B...

Old Post 02.09.2003 v 11:41
Stripe je offline   Click Here to See the Profile for Stripe   Find more posts by Stripe   Click here to Send Stripe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABRAM
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 6

TO: Stripe Příspěvek č. 191 

K CZF sem se přichomejtnul teprve nedávno.O tvým projektu jsem pravda nic netušil.Fatkem je ,že můj projekt se od toho tvého velmi liší a možnost připojení rj45kou je vedlejší produkt.Pouze sem to nabýdnul jako možnost.Pokud máš v ůmyslu něco realizovat, tak je tu možnost spolupráce.Můžem se někde sejít a pokecat o tom.

__________________

* Jednou nás to všechny sežere ) *

Old Post 03.09.2003 v 07:26
ABRAM je offline   Click Here to See the Profile for ABRAM   Find more posts by ABRAM   Click here to Send ABRAM a Private Message   Click Here to Email ABRAM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Re: TO: Stripe Příspěvek č. 192 

Old Post 03.09.2003 v 12:14
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 67891011121314151617  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz