CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Křeslice
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rich
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 22

KĚslice Příspěvek č. 1 

Čau, právě se stěhuju do Křeslic, je tam nebo někde poblíž někdo, přes koho by se dalo připojit?

Old Post 11.02.2004 v 09:56
rich je offline   Click Here to See the Profile for rich   Find more posts by rich   Click here to Send rich a Private Message   Click Here to Email rich   Visit rich's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 2 

jsem rád že, někdo založil tyto stránky připojení je možné v této lokalitě do Měcholup, Petrovic, Uhřiněvse a Říčan. Pokud vidíš na některý z nodů na monitoru jako Raptik, Blaazen, Singa, Vocko. Tak je možné v blízké době se připojit tento týden půjde do testu node Raptík a node Gookin je v testovacím provozu i k připojení. Pokud by byl zájem určitě se ozvi komukoliv z nás.
ahoj K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 31.05.2007 v 01:11

Old Post 24.03.2004 v 04:41
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 3 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 24.03.2004 v 15:51

Old Post 24.03.2004 v 15:48
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

A na antény a spol Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 25.03.2004 v 05:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rich
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 22

Dikes... Příspěvek č. 5 

...myslim, ze jsem splnil veskere "novackovske" body, ale stale mi neni jasne, jak mam zjistit, jestli mam moznost se pripojit pres nekoho z Vas. Jsem na docela dobrem miste, vidim na Petrovice, Haje, Pruhonice...
myslim ze bych mohl signal redistribuovat dal v podstate vsem ´"modrym" v Kreslicich (honza, jcaptain, cz3rt, ...)
Tak co mam delat dal?:-)))
Jo, muzu poslat nekomu fotku ze strechy, jestli to pomuze:-)))
Diky, Richard

Old Post 30.03.2004 v 11:59
rich je offline   Click Here to See the Profile for rich   Find more posts by rich   Click here to Send rich a Private Message   Click Here to Email rich   Visit rich's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Takže Příspěvek č. 6 

chyba je asi že na monitoru tedy mapě chybí kontakty na lidi kterým patří AP. Tak připojit se můžeš na node Gookin nebo Raptik. Raptik AP zatím nemá ale, cca do 14-ti dnů tam bude AP alespoń to slíbil. Funkční je AP gookin jak jsem zmínil. Takže pokud potřebuješ poradit co s věcma atd. karty xi626 anténa půjčíme na zkoušku a pak vyrobíme určitě vyjde levněji atd. napiš mne nebo zavolej.
Jinak pokud myslíš připojení vůbec vědět jestli to jde tak pokud podle monitoru zjistíš a v reálu že, nic nevadí v cestě tak ti nic nevadí v tom aby jsi se připojil. fotky smer H.Mecholupy mne pošli na email řeknuti co a jak. Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 31.05.2007 v 01:12

Old Post 30.03.2004 v 16:58
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

ahoj Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 02.04.2004 v 14:24
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 8 

Prejmenoval jsem forum z KĚslice na Křeslice.. snad to nikomu nebude vadit...

jinak pokud tedy nekdo vidite na Raptika - fotky ma tusim na strankach, tak bych doporucil napred vytvorit vlastni infrastrukturu a pak se na nas pripojit.... stejne ted budete jen cekat nez tu antenu dodelam tak aspon muzete necim zacit...

zdar G

__________________

Old Post 05.04.2004 v 08:44
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Mam pocit že, toto Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 06.04.2004 v 03:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mksai
Old Post 07.04.2004 12:59
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 10 
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 11 

tak to vypadá na dve AP v soubehu??
Jinak pokud mluvíte o garancích ve WI-Fi bych nic negarantoval. A to vzhledem k zarušení které existuje. Pokud by to nebylo u posledního hopu na aspon 5GHz rádiu nebo optickým kabelu. jinak by mne relativne zajímalo když je to v Průhonicích tak pohodový proč se tam lidi připojují všude jinam?? zdrřavím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 07.04.2004 v 15:10

Old Post 07.04.2004 v 15:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mksai
Old Post 07.04.2004 18:26
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 12 
pantokrator
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 5

Smile V sobotu jsem zachytil Thundernet Jizak Příspěvek č. 13 

Old Post 19.04.2004 v 11:28
pantokrator je offline   Click Here to See the Profile for pantokrator   Find more posts by pantokrator   Click here to Send pantokrator a Private Message   Click Here to Email pantokrator   Visit pantokrator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 14 

Jelikoz sit prezentovana mksai-em nesplnuje minimalni technicke pozadavky site CZFree.Net, splnovat je nehodla a do CZF se pripojit nechce, moderoval jsem jejich pripsevky (na zadost budovatelu CZF v oblasti) jako offtopic.

__________________

Old Post 19.04.2004 v 14:03
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: V sobotu jsem zachytil Thundernet Jizak Příspěvek č. 15 

__________________

Old Post 19.04.2004 v 14:09
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: V sobotu jsem zachytil Thundernet Jizak Příspěvek č. 16 

Naposledy upravil Doc 19.04.2004 v 14:25

Old Post 19.04.2004 v 14:17
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz