CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Neratovice
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kamik
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 62

User is Mapper

Re: ujasneni Příspěvek č. 65 

__________________

Naposledy upravil kamik 12.11.2004 v 08:00

Old Post 12.11.2004 v 07:57
kamik je offline   Click Here to See the Profile for kamik   Find more posts by kamik   Click here to Send kamik a Private Message   Click Here to Email kamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dworkin
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 13

ujasneni Příspěvek č. 66 

No, panove, nejak nevim, zda toto potrebuje neco vyjasnovat.
myslim si, ze vsichni co maji co docineni se siti NeraNet, asi vedi sve.
I kdyz nepopiram, ze vsichni nas budou hodnotit kladne.
Z prispevku Jirika (pana montera) si muze kazdy udelat svuj zaver sam. Pokud by nekdo chtel znat dalsi podrobnosti, nebranim se tomu vystavit tu veskerou komunikaci s panem monterem, ktera probihala po ICQ at uz se mnou, nebo s Kamikem.

Old Post 12.11.2004 v 09:11
Dworkin je offline   Click Here to See the Profile for Dworkin   Find more posts by Dworkin   Click here to Send Dworkin a Private Message   Click Here to Email Dworkin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flek
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 67 

Kdyz uz tady zaznelo moje jmeno, tak bych k tomu rad kratce neco rekl.
1) Flek pracuje naprosto samostatne a nema de-facto nic spolecneho s neranetem. Momentalne jsme propojeni paterni siti k internetu. Kdykoli - tak jako Jirik - muzu tech par klientu na AP odstrihnout a jit rovnou ke ctyrem dalsim providerum, kteri kdyz jsem je pred 1 rokem potreboval, tak tady NEBYLI!
Byl bych opravdu naprosty silenec, kdybych to vsak udelal, protoze v tuto chvili mame cca rok spoluprace za sebou, sit je odladena, funguje i jakysi dohled, takze po pocatecnich porodnich bolestech mame "zdrave detatko" ze ktereho mame radost :-)

2) Zaznela tu pravdiva slova o cenach - znova, tak jako tolikrat pred tim opakuji - Obristvi ma navysenu cenu o 100,- mesicne na klienta z duvodu zlepsovani stavu a rozvoje site.
Mame tu zdravou konkurenci a jsem tomu rad, Jirikovo AP je opravdu levnejsi - kdo chce, muze z nasi komunity odejit - nemam stim zadny problem - ubude mi starosti a penez utracenych za dlouhe rozhovory.

3) Pokud se budeme bavit o nejakych ziscich a ztratach potazmo danovych unicich, tak nechavam na kazdem aby si spocital kolik jiz do site vrazil penez a proc si jednoduse nekupujeme 100% drahe smerovky a proc travim vecery po praci v garazi vyrobou drzaku a quadu....

Old Post 12.11.2004 v 10:24
Flek je offline   Click Here to See the Profile for Flek   Find more posts by Flek   Click here to Send Flek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flek
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 68 

oops! Omůouvam se za uvedenou nepresnost ohledne cen, tady jsem nalezl konkretni cenik:

Kapacita garantované přístupové linky Měsíční poplatky

STANDART - 33 kbps 300

64 kbps 500

128 kbps 999

192 kbps 1340

256 kbps 1670

320 kbps 1966

384 kbps 2265

Vyšší rychlosti je možno doobjednat …


Moje cena je pro vsechny tyto rychlosti jednotna 400,- a nechtejte po me, abych pri svem pracovnim zatizeni jeste sedel na dratech s "ampermetrem" a meril kolik toho jako vlastne vubec stahujete :-))

Old Post 12.11.2004 v 10:35
Flek je offline   Click Here to See the Profile for Flek   Find more posts by Flek   Click here to Send Flek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Diky Příspěvek č. 69 

Old Post 12.11.2004 v 11:00
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamik
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 62

User is Mapper

CENY Příspěvek č. 70 

Nezbývá než s Flekem souhlasit, navíc původní myšlenka je taková, že připojení bude neomezené, nechci tedy omezovat ani data, ani nic jiného (kromě výkonu samozřejme :-) a Neranet tedy funguje na principu lokální sítě, kde je na FW nastaveno spravedlivé rozdělování pásma mezi jednotlivé uživatele a dále má interaktivní provoz jako HTTP nebo online hraní her nastavenu větší prioritu než třeba tahání filmů. Pokud bude v daný okamžik někdo na síti aktivní sám má k dispozici plných 1M/512Kb kterými jsme momentálně připojeni. Jiná věc je, že připravuji systém, kdy si bude každý moci zvolit nastavení priorit protokolů podle vlastního uvážení. Navíc jak by chtěl někdo garantovat rychlost na síti, kde ze zásady (uvědomte si že je to komunitní sí?) negarantujeme ani dostupnost této sítě. Když něco lehne nemůžem se všici sebrat a jet to spravovat. Všichni jsme normálně zaměstnaní a nemůžem si z práce dělat holubník.
Howg.
A víc už k tomu nenapíšu ani čárku je to zbytečné tlachání a nemá cenu s tím ztrácet čas.

__________________

Old Post 12.11.2004 v 11:08
kamik je offline   Click Here to See the Profile for kamik   Find more posts by kamik   Click here to Send kamik a Private Message   Click Here to Email kamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dworkin
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 13

souhlas Příspěvek č. 71 

Souhlasim s Flekem, Sandou i Kamikem.
Tahle sit od prvopocatku nebyla budovana pro komerci, ale pro spristupneni internetu jako media co nejsirsimu okruhu lidi (coz se nam snad i dari).
Docela me mrzi to, ze nas "pan monter" obvinuje z toho, ze sit delame jen pro komerci a pro nedanene prijmy. No, ale po tom, co jsem shledl jeho radoby "cenik" jsem pomerne klidny.
z nej je totiz evidentni, ze jemu o zadnou komerci nejde a ze to dela z ciste lasky k lidem a k internetu.
No, Kamik ma pravdu, k tomuto tematu uz nema cenu nic dodavat, je lepsi se venovat uzitecnejsim vecem, nez vzajemnemu osocovani se.

Old Post 12.11.2004 v 12:45
Dworkin je offline   Click Here to See the Profile for Dworkin   Find more posts by Dworkin   Click here to Send Dworkin a Private Message   Click Here to Email Dworkin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GOTFRUA
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 16

sit Příspěvek č. 72 

Old Post 15.11.2004 v 10:25
GOTFRUA je offline   Click Here to See the Profile for GOTFRUA   Find more posts by GOTFRUA   Click here to Send GOTFRUA a Private Message   Click Here to Email GOTFRUA   Visit GOTFRUA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

DJG Příspěvek č. 73 

AP Libiš

AP Libiš jsem řešil asi 60 x jestli ho budete dělat z Jirikem nebo ským nemužu čekat až se rozhodnete jestli budete připojený tam nebo tam mezitim jsem připojil jiný lidi který měli jasno chcem se připojit do Neranetu ,

plošinu jsi tam měl v době kdy nebyla !!! a to ti Kamik říkal !! tím směrem žádná anténa která tam ted je a je nepoužitá !

Jinak jsem tam umistoval asi 4 body do mapy kde jsem navrhoval AP Libiš aby jste se dohodly nemužu rozhodovat za Vas nebydlim tam .

A pokud vim když jsem se byl podivat u tebe tak ti matinka nadávala že tam nic davat nebudeš a pak sis to rozmyslel s tim že tam nebydlíš a mimo jine jsi dodal PC aby jsem ti nainstaloval AP ? s dvemi nefuncnimi HDD sory nejsem kouzelník .
A také si vzpomínám na slova nemam penize přivedte mi to sem zapla?te mi AP ,pak to nejak udelame , takhle to nepujde s nikým... Pokud vím bydlíš teď Na Výsluní a máš přímou viditelnost na 3 AP nabízel jsem ti kartu a zdála se ti drahá že se někde připojiš TP kabelem do tesu . Tak to sory. Tvuj boj.

Konec panove když neco chcete přidejte ruce k dilu ne jenom brat !!!!!!!!!!!!
Vo tom to je .


Jinak AP Libiš bude pravě ho projednávám po ICQ s někým kdo má opravdu zájem .

Naposledy upravil psanda 15.11.2004 v 18:23

Old Post 15.11.2004 v 11:59
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GOTFRUA
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 16

konec Příspěvek č. 74 

Pokud vim tak s tebou jsem nic jak rikas 60x neresil tak nechapu proc to sem jako pises..

S tema antenama jsem to v te dobre navrhoval at se tam da smerovka na Libis, a to skoncilo take absolutnim nezajmem...

Pravda doma uz nebydlim ale i to ze jsi rekl "druhy den budes mit z5 PC s wispem" a trvalo ti to temer mesic a nic jsi nenainstaloval

Za to ze ten HDD nebyl funkcni za to ja nemuzu, btw dal jsem ti celkem 3 a jeden funkcni rozhodne je

Koukam ty jsi taky chytlavej kazdeho sluvka vid Jak uz tu predtim nekdo psal investice jiz vynalozene se nevrati tak s tim souhlasim. Uz jsem do toho dal a nebylo z toho nic tak jsem na tom tratil uz nekolikrat a vysledek 0la.

Navic je moje rozhodnuti kam se pripojim ale do vasi site to rozhodne uz nebude.

A zaverem musim rici ze vsichni az na tebe se mi zdaji z neranetu slusni. Ty by jsi se mel zamyslet sam nad sebou. Nemusis tu kazdeho ihned napadat. Koukam ze to tve MOTO "Konec panove když neco chcete přidejte ruce k dilu ne jenom brat !!!!!!!!!!!!
Vo tom to je" padne na tebe jako ulite

dodatek: ctu ze jsi mi nabizel kartu jo? a kdy prosim te ty mas opravdu smyslene predstavy, vymyslis si jak se jen da.

Nikomu nepreju nic spatneho ...
ale rozhode tu pomocnou ruku jsem v te dobe nemel a ani ted ne.
Takze dik za tvuj cas a hodne stesti

DJ.G

Naposledy upravil GOTFRUA 15.11.2004 v 12:34

Old Post 15.11.2004 v 12:14
GOTFRUA je offline   Click Here to See the Profile for GOTFRUA   Find more posts by GOTFRUA   Click here to Send GOTFRUA a Private Message   Click Here to Email GOTFRUA   Visit GOTFRUA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

AP Libiš Příspěvek č. 75 

Old Post 15.11.2004 v 13:21
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GOTFRUA
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 16

reakce Příspěvek č. 76 

Zas se pletes chlapce, podilel jsem se zezacatku na pruzkumu zajmu o WiFi v obci i obec mela zajem.. Ale to jhmnet jeste vubec neexistoval a zamer byl jiny, vytvorit AP a propojit se s AP neranetu. Kdyz o tom nic nevis nechapu proc vubec placas jedno pres druhy

Dalsi posty vazne nemaji smysl...

Old Post 15.11.2004 v 14:10
GOTFRUA je offline   Click Here to See the Profile for GOTFRUA   Find more posts by GOTFRUA   Click here to Send GOTFRUA a Private Message   Click Here to Email GOTFRUA   Visit GOTFRUA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaja-monter
Newbie

Registrován: 20.08.2003
Příspěvků: 4

re: Příspěvek č. 77 

Dovol abych se zasmal ...
sit JHMNet uz je vprovozu cca 2 roky a jeji pocatek neni vubec v Melnickym okrese na nas okres sem ji privedl teprve ted ...

Cili je absolutne nemozny, aby ji DJG se mnou zakladal a neznam se s nim tak dlouho ...
diskuzi si vyvolal ty s tema kecama okolo kolem pane dokonalej !!!

jedinej kdo mi VZDYCKY poradil byl kamik (za to mu patri muj obdiv a velkej DIK) a ne jako ty tvoje helpy --> najdi si to v googlu

souhlasim s DJG dalsi diskuze s tebou je onicem a pod mou uroven ...
CHOVAS SE JAK MALEJ JARDA !!!

__________________

ZAP

Old Post 15.11.2004 v 14:21
jaja-monter je offline   Click Here to See the Profile for jaja-monter   Find more posts by jaja-monter   Click here to Send jaja-monter a Private Message   Click Here to Email jaja-monter   Visit jaja-monter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

jhmnet Příspěvek č. 78 

To nemění nic na věci že si děláš do mapy "Neranet" body a stále je budu mazat !!!

udělej si svoji když 2 roky máš sí? . A svoji diskuzi - mužete probirat vaši sit a jedno AP , nebo už dvě...

PS : na google by tě odkázal každý soudný člověk po 20 ti dotazech typu jaký příkaz mám použít na to a to existuje manual !!! a většinou i česky !!!

Old Post 15.11.2004 v 15:08
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

ceny v Obřiství ,Chrástě Příspěvek č. 79 

Old Post 22.11.2004 v 11:16
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Stav sítě Příspěvek č. 80 

Na dotazy kolik Vás tady vlastně v Neratovicích je jsem se rozhod spočítat počítače v siti a ejhle : k dnešnímu dni je na Neranetu 72 propojených domácností a celkem všech počítačů , routrů a podobných zařízení 115 ks


(Chrást - Neratovice - Obříství)

Old Post 18.12.2004 v 16:50
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz