CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > AP na Ořechovce
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

Příspěvek č. 17 

__________________

Old Post 14.10.2003 v 14:57
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

kanal AP vaanja Příspěvek č. 18 

__________________

Old Post 14.10.2003 v 15:30
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 19 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 14.10.2003 v 15:38
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 20 

__________________

Old Post 14.10.2003 v 16:00
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21 

__________________

Naposledy upravil xchaos 14.10.2003 v 19:32

Old Post 14.10.2003 v 19:24
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raul
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 27

souhlasim plysaku Příspěvek č. 22 

Moje zkusenosti z CZF z bohnic, cimic apod, jsou zel smutne, vse trva neskonale dlouho, kdyz uz je to nekvalitni apod. Proto jsme v chabrech meli take vlastni iGW. Nyni jsem zpet na hanspaulce a to co predved ap e55 me dostalo. Na otazku jak se pripojit (mysleno co za to apod) jsem dostal odpoved asi po tydnu (a nekolikatem telefonu), s tim at se pripojim, po pozadavku na vetsi konektivitu jsem byl odkazan na to ze to bude mozne az za 14 dni (no uplynulo asi mesic a neco a porad to nebylo), u otazky proc na hadovvce neni ap a co je k tomu potreba s tim ze jsem nabid zadaco svou xi626 a pomoc to dopadalo porad stejne.

TZN> iGW je prace s tim souhlasim, sam jsem se o cely chabry staral, ale ten komfort ktery to uzivatelum (tvym uzivatelum, oni nejsou s to pochopit ze ty za to nemuzes) prinese je o necem jinem. CZF v tom stavu v jakem je, je dost naprd mimoto ze je zde mapa a resi se problemy, ale jedina metropolitni sit je kravina, neb pokud to budou resit lide jako v cimicich, bohnicich apod (mluvil jsem pouze s par, takze to neberte ze je hazim do jednoho pytle), tak se sit bude vic rozpadat nez pojede... Tot muj skromny nazor.

Proto, pokud si schopen dodat solid cenu, solid kvalitu, muzu otacet antenu...

P.S.: Ted amm konektivitu od jedne spolecnosti, kterou jsem si sam chyt, dhcp mi dalo ip, najelo icq a ve welcome screenu jsem mel telefon kam zavolat chci-li jejich sluzby, no neni to parada ?
U e55 padlo dhcp a na zavolani odpovedel jsem mimo, az budu kouknu na to, nicmene tyden se nic nestalo..
Ovsem posledni dobou jim to take dost zlobi, ale je to komercni provider, a jeste doresuje prej nejaky veci.

Old Post 15.10.2003 v 19:05
raul je offline   Click Here to See the Profile for raul   Find more posts by raul   Click here to Send raul a Private Message   Click Here to Email raul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raul
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 27

jeste drobnost Příspěvek č. 23 

v chabrech jsme meli sit a pokud nekdo zavolal ze se chce pripojit a chce s tim pomoct, bylo docela bezne ze mu to do dvou trech dnu jelo... u CZF bohnice, cimice, dejvice je bezne ze se mi nikdo do par tejdnu ani neozve...

Old Post 15.10.2003 v 19:08
raul je offline   Click Here to See the Profile for raul   Find more posts by raul   Click here to Send raul a Private Message   Click Here to Email raul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Re: souhlasim plysaku Příspěvek č. 24 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 15.10.2003 v 19:39
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

otacej... Příspěvek č. 25 

__________________

Old Post 15.10.2003 v 20:03
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 26 

__________________

Old Post 15.10.2003 v 20:17
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaanja
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 27 

AP Vaanja vyměnil všesměrovku za 180 stupňovou s horizontální polarizací, která sahá na Bořislavku, Hanspaulku, hotely Praha, Diplomat, Internacionál a do Dejvic. Zároveň již jede na vyhrazené 60 stupňové sektorovce AP Majka.

__________________

hanspaul-city.net...

Old Post 19.10.2003 v 19:25
vaanja je offline   Click Here to See the Profile for vaanja   Find more posts by vaanja     Click Here to Email vaanja   Visit vaanja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 28 

__________________

Old Post 20.10.2003 v 11:13
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

Update informaci pro pripojeni Příspěvek č. 29 

Upravene aktualni informace potrebne pro pripojeni, zmenili jsme polarizaci (nova antena ASH10) a ESSID:

- ESSID: CZFree.Vaanja
- horizontalni polarizace, 4.kanál (kanal se muze jeste hejbnout)
- MAC: 00:60:B3:6B:98:8A
- brána 10.19.104.1
- maska: 255.255.255.0
- DNS: 10.19.100.1, 212.24.128.8, 212.24.132.132
- SMTP: relay.inway.cz
- testovací IP: 10.19.104.19
- MAC policy: closed (je nutne nahlasit MAC adresu predem)

__________________

Old Post 24.10.2003 v 12:21
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaanja
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 5

Arrow Takhle to vidí anténa. Příspěvek č. 30 

__________________

hanspaul-city.net...

Old Post 18.11.2003 v 12:32
vaanja je offline   Click Here to See the Profile for vaanja   Find more posts by vaanja     Click Here to Email vaanja   Visit vaanja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paia
Newbie

Registrován: 24.01.2005
Příspěvků: 6

Orechovka a okoli Příspěvek č. 31 

Zdravim,

v mape jsem nasel planovane AP Norbertov a Stresovickej kostel, bohuzel se mi nepodarilo na lidi, kteri jsou uvedeni jako majitele k temto AP, spojit pres ICQ, proto volim tuto cestu. Mel bych dotaz, kdy je v planu tyto APcka zprovoznit, protoze jak to tak vidim, tak to bude asi moje jedina rozumna moznost, jak se dostat na net. AP vaanja mam sice ob jeden barak, ale s nejvetsi pravdepodobnosti na nej neuvidim.

Old Post 24.01.2005 v 11:02
paia je offline   Click Here to See the Profile for paia   Find more posts by paia   Click here to Send paia a Private Message   Click Here to Email paia     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkp
Junior Member

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 130

Re: Orechovka a okoli Příspěvek č. 32 

__________________

Old Post 30.01.2005 v 08:30
majkp je offline   Click Here to See the Profile for majkp   Find more posts by majkp   Click here to Send majkp a Private Message   Click Here to Email majkp   Visit majkp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz