CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Střešovice, Břevnov
« 91011121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Re: Re: Re: Re: Re: brunclíkova Příspěvek č. 225 

Old Post 21.05.2003 v 19:21
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavela
Newbie

Registrován: 20.05.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: Re: Re: Re: brunclíkova Příspěvek č. 226 

Old Post 21.05.2003 v 19:22
pavela je offline   Click Here to See the Profile for pavela   Find more posts by pavela   Click here to Send pavela a Private Message   Click Here to Email pavela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Exclamation ANNOUNCE: Brevnovske connected forum prestehovano Příspěvek č. 227 

Old Post 05.09.2003 v 10:36
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Vystavba AP nekde v oblasti NODU whitebird Příspěvek č. 228 

Prochazel jsem mapu a prijde mi, ze by nebylo od veci nekde v mistech, kde je NODE whitebird postavit dalsi AP, jelikoz Ondra APcko stavet nechce, zajimalo by me, jestli je nekdo ochotny se toho ujmout a pripojit lidi okolo? Zaroven, pokud by se pridala treti karta, by to mohlo byt perfektni reseni propojeni Permonika a JiMa.

Old Post 29.09.2003 v 15:40
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Konec DC hubu Elses Příspěvek č. 229 

Elses je nyní down. Na novém stroji již však nepojedou žádné služby. Tzn, že nepojede ani břevnovský DChub. Diky za pochopení. Všechny připomínky směřujte na xChaose.

__________________

Old Post 05.10.2003 v 12:47
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

Question Zřízení nového bodu Příspěvek č. 230 

Ahoj, chtěl bych se připojit k síti. V mapě jsem jako node Longmatys. Můžete mi s tím někdo pomoci? Bydlím v posledním patře, takže bych byl schopen dostat se i na střechu. Odtud mám velmi dobrý rozhled. Dík Mat

Old Post 28.10.2003 v 11:25
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pulytr
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 19

Plánuju AP Pulytr Příspěvek č. 231 

Naposledy upravil Pulytr 09.02.2004 v 05:48

Old Post 30.10.2003 v 20:50
Pulytr je offline   Click Here to See the Profile for Pulytr   Find more posts by Pulytr   Click here to Send Pulytr a Private Message   Click Here to Email Pulytr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Cool Rád pomůžu Příspěvek č. 232 

Až budeš mít železo na stole, hoď to sem do Arachne Labs a udělám Ti routýrek jedna radost.

xCh řikal, abych nikomu nic nedělal zadarmo, takže moje nabídková cena je: 10 rohlíků, kelímek bramborového salátu a flaška kofoly...

__________________

Old Post 30.10.2003 v 21:01
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnyco
Newbie

Registrován: 09.11.2003
Příspěvků: 3

Rad sa pridam :) Příspěvek č. 233 

Zdravim,

so tu novy a rad by som sa pridal do tej siete. Bivam Pod Drinopolem 5 (v bloku Merlina), ale bohuzial na prizemi, a nemyslim si ze by som videl nieco z okna. Ako by som mohol sa pridat?

Old Post 09.11.2003 v 15:05
johnnyco je offline   Click Here to See the Profile for johnnyco   Find more posts by johnnyco   Click here to Send johnnyco a Private Message   Click Here to Email johnnyco     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Jak se přidat na Břevnově Příspěvek č. 234 

Začni prosím tím, že si dáš puntík do mapy a pak už se uvidí.

__________________

Old Post 09.11.2003 v 18:27
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnyco
Newbie

Registrován: 09.11.2003
Příspěvků: 3

Re: Jak se přidat na Břevnově Příspěvek č. 235 

Je to tam, teraz som to skontroloval.

Old Post 09.11.2003 v 19:45
johnnyco je offline   Click Here to See the Profile for johnnyco   Find more posts by johnnyco   Click here to Send johnnyco a Private Message   Click Here to Email johnnyco     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Pokracujem Příspěvek č. 236 

A jak se ten tvuj node jmenuje ? Na mape jsem nic nenasel ..... A precetl jsis uz FAQ ?

__________________

Old Post 10.11.2003 v 08:35
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnyco
Newbie

Registrován: 09.11.2003
Příspěvků: 3

Re: Pokracujem Příspěvek č. 237 

no ja ked vyhladam node 'johnnyco' tak to najde. je to ta ista budova ako merlin.

Old Post 15.11.2003 v 22:05
johnnyco je offline   Click Here to See the Profile for johnnyco   Find more posts by johnnyco   Click here to Send johnnyco a Private Message   Click Here to Email johnnyco     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Talking Uaaaa! Příspěvek č. 238 

No tak co je za problem ? Skoc za merlinem a natahne se kabel. Mam to s Nim domluvit, nebo se znate ? S WiFi pripojenim podle me opravdu nepocitej. Navic xCh stejne preferuje aby v jednom dome byla jen jedna antena na to same AP. A protoze se merlin pripojuje na elses, nepocitej s tim, ze by Ti to xCh umoznil bez cukani, protoze na elsesu uz je docela plno.

Takze bude potreba natahnout kabel. Muzeme to pro Tebe udelat, kdyz si to dohodes se spravou domu, nebo kdyz z toho nebude problem.

Nevim jak to mam Merlin se siti, takze bude mozna potraba koupit i switch.

__________________

Old Post 16.11.2003 v 14:09
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlatnik
Newbie

Registrován: 20.11.2003
Příspěvků: 3

Question Dotaz na připojení Příspěvek č. 239 

Cau potřebuju poradit.Můj nod má jméno Pavel Zlatnik sem v radimově ulici č.p. 138/a a bydlym v 11 patře.Nevím jak se dá udělat wifi připojení.Chtěl bych se přes wifi připojit na sí?(a ještě líp na net) ale nevím co k tomu potřebuju a kolik mě to bude stát. Najde se nějakej dobrák co mi poradí??Mám celkem dobrej rozhled a vidím na Břevnovskej klášter.Zkoušel sem psát na petřiny ale sem mimo jejich dosah(ta jejich nabídka net za 500 to by bylo něco pro mě,ale bohužel).Nejlíp by bylo kdyby ste mi někdo napsal icq a já se vás tam na všechno potřebný zeptal
PS:dneska sem se zaregistroval a pořádně ani neumim pracovat na czfree

Old Post 20.11.2003 v 18:07
Zlatnik je offline   Click Here to See the Profile for Zlatnik   Find more posts by Zlatnik   Click here to Send Zlatnik a Private Message   Click Here to Email Zlatnik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlatnik
Newbie

Registrován: 20.11.2003
Příspěvků: 3

my emal Příspěvek č. 240 

Old Post 20.11.2003 v 18:09
Zlatnik je offline   Click Here to See the Profile for Zlatnik   Find more posts by Zlatnik   Click here to Send Zlatnik a Private Message   Click Here to Email Zlatnik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 91011121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz