CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > První dojem z Edimax EW-7126 PCI s Chipset Realtek 8180L -->cena 1550kč
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Post První dojem z Edimax EW-7126 PCI s Chipset Realtek 8180L Příspěvek č. 1 

Naposledy upravil DarkArt 07.02.2004 v 13:17

Old Post 23.10.2003 v 12:38
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Regulace výkonu? Příspěvek č. 2 

A co regulace výkonu?

__________________

i4 support personnel

Old Post 24.10.2003 v 06:45
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Araman
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 72

Delka Příspěvek č. 3 

Jak dlouhz je ten " ocasek" . Myslim mezi konektorem a samotnou antenou? Dik

Old Post 24.10.2003 v 07:14
Araman je offline   Click Here to See the Profile for Araman   Find more posts by Araman   Click here to Send Araman a Private Message   Click Here to Email Araman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 4 

Cau,mam tu stejnou kartu,akorat od Realtek.Jedna se zrejme o OEM.Dalsi rozdil je v utilite,ktera je cd.Po nainstalovani je mozne plynule regulovat vykon ve Windows,coz dela z teto karty leadera mezi PCI WiFi...(sbohem xi626!).Dalsi skvela vec je podpora snad vsech operacnich systemu od W95-Solaris co existuji.
Pokud by mel nekdo o tuto kartu zajem,tak je mam v nabidce za 1500Kc.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 24.10.2003 v 17:14
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 5 

A co regulace vykonu v Linuxu?

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 26.10.2003 v 00:17
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cplx
Newbie

Registrován: 02.09.2003
Příspěvků: 12

CQ Příspěvek č. 6 

Old Post 26.10.2003 v 16:05
cplx je offline   Click Here to See the Profile for cplx   Find more posts by cplx   Click here to Send cplx a Private Message   Click Here to Email cplx   Visit cplx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Old Post 05.02.2004 17:46
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 7 
petrik
Old Post 05.02.2004 18:15
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 8 
p4vel
Old Post 05.02.2004 19:00
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 9 
karlic
Newbie

Registrován: 01.02.2004
Příspěvků: 21

Re: První dojem z Edimax EW-7126 PCI s Chipset Realtek 8180L -->cena 1550kč Příspěvek č. 10 

Tak já jsem si tuto kartu koupil v Czechcomputer.cz za 830,- bez DPH. Není to karta pro lidi, kteří neumí ladit PC. Já jsem zjistil, že namá ráda sdílený PCI slot a že nemá ráda automaticky přidělené IRQ. Dále je dobré vypnout Power Management ve Windows. Čili shrnuto, v Biosu jsem přiřadil na daný PCI slot IRQ7, na tomto slotu jsem zakázal Power Management. Ve Woknech XP jsem u této karty zakázal Power Management. Ovladače z CD nejsou nejaktuálnější, já jsem si stáhnul nejnovější z Reatek.com. Po všech těchto nastaveních jsem maximálně spokojený, spojení je stabilní a na 10dB anténu mám signál 70-80procent, čili Excelent. Není to ale opravdu karta pro lidi, kteří PC moc nerozumí.

Naposledy upravil karlic 07.02.2004 v 10:57

Old Post 05.02.2004 v 20:10
karlic je offline   Click Here to See the Profile for karlic   Find more posts by karlic   Click here to Send karlic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 11 

a co mas za desku / chipset? Predpokladam, ze nejakou "povedenou" Viu. Me ta karta fungovala bez nejmensich problemu a to dokonce na Via KT333.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 07.02.2004 v 10:25
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlic
Newbie

Registrován: 01.02.2004
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 12 

Old Post 07.02.2004 v 10:36
karlic je offline   Click Here to See the Profile for karlic   Find more posts by karlic   Click here to Send karlic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
discovery
Old Post 07.02.2004 10:43
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 13 
discovery
Old Post 07.02.2004 10:51
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 14 
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 15 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 07.02.2004 v 12:30
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Member

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 446

ok Příspěvek č. 16 

Jo, v poho, uz se mi nikdo neomlouvejte...

Jake konkretne dela edimax, kdyz je pripojena na sdileny port ? Ja teda nechci tuhle kartu pomlouvat, ale mam na jakejkoliv AP slabej signal...mozna to bude tim quadroquadem, fakt nevim...

Old Post 07.02.2004 v 12:53
p4vel je offline   Click Here to See the Profile for p4vel   Find more posts by p4vel   Click here to Send p4vel a Private Message   Click Here to Email p4vel   Visit p4vel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz