CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > www.microshop.cz -> obsloužíme vás jen když budeme mít náladu...
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

Thumbs down www.microshop.cz -> obslouzime vas jen kdyz budeme mit naladu... Příspěvek č. 1 

Naposledy upravil jbohac 12.11.2003 v 08:24

Old Post 07.11.2003 v 20:32
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Talking Příspěvek č. 2 

Yeah, ja wim, to je wostrej wobchod. Ne, fakt, woni ty kluci jsou trosku liny, ale hodny.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Naposledy upravil jointer 07.11.2003 v 21:23

Old Post 07.11.2003 v 21:18
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

Tooo jooo mnoo ... Příspěvek č. 3 

Kdyby dělali na lince důvěry tak to by hodný byli... ale když potřebuju koupit kábl tak to voni neeeeee... mno koupil jsem jinde a taky kupovat jinde budu ) a tenhle shop taky doporucovat nebudu ) Vono se muze rikat kaslem nanej je to mala ryba ale vono se to šíří konkurence je velká ) a tak pár lidí půjde jinam jeto )
A děkovat mi obsluha nemusí aspoň nebudou muset nic dělat ))

Old Post 07.11.2003 v 21:46
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 4 

Mas recht... Ale na me byli hodny, pujcili mi karty, plechovku, pozdeji i antenu... Ale mozna proto ze jsem delal ve firme pobliz a obcas jsem jim tam poslal nekoho kdo chtel neco od wifi.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 07.11.2003 v 22:09
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

Mnoo .. Příspěvek č. 5 

oni ? nebo ten stěma černejma vlasama ? abych to uplně nehatil tak ten stěma černejma vlasama mi fakt i dobře poradil a byl v pohodě...

Old Post 07.11.2003 v 22:44
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 6 

No ja se zkontaktoval jen s jednim clovekem, vim jmeno, poznal bych ho, ale uz si nevybavim jak vypada. :( Nemam na xichty pamet. Jen vim ze byl vzdycky nejbliz u vchodu. Ale stejne, rict ze se mi nechce merit kabel... Ted jsem si na neco vzpomel, jdu to napsat do threadu o Monime.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 07.11.2003 v 23:42
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Microshop Příspěvek č. 7 

__________________

Naposledy upravil Vitex 08.11.2003 v 00:34

Old Post 08.11.2003 v 00:26
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Tedy, popravdě, Microshop se na Wi-Fi nijak primárně nespecializuje. Je fakt, že spoustu konkrétních kousků pigtailů, konektorů apod. prodávali levněji, než svého času např. Rasel; teď se to ale už srovnalo, tuším. Tipuju si, že je prodej za velkoobchodní ceny a smlouvání o každou korunu časem přestalo bavit...

Já v Microshopu nakupuju, protože to je nejbíiž, a přejíždění přes půl Prahy v začátcích Wi-Fi bylo hrozné. Svého druhu je to obchůdek orientovaný spíš na stálé zákazníky, což koneckonců chápu...

__________________

Old Post 08.11.2003 v 10:39
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

Jako já nechci... Příspěvek č. 9 

... hatit celej obchod... to neee... Ale prostě a? si to teda nedávaj na net.. nebo a? si třeba napíšou cenu beru 50 za ustřihnutí 50 za odtočení nebo něco.. ale jako se mi nechce... mno jako je to jejich obchod já jim to neberu.. já jenom aby to věděli i ostatní že a? nepočítaj stim že vám to neodměřej.. (špatnej den to nebyl sem tam byl víckrát - možná špatnej život...)

Old Post 08.11.2003 v 12:03
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 10 

Naposledy upravil Caryfuk 09.11.2003 v 11:35

Old Post 08.11.2003 v 20:35
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 11 

Old Post 08.11.2003 v 20:45
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

jeste pro upresneni Příspěvek č. 12 

je mi 23, kabel stoji 33 s dani

Budu se snazit obstarat nejakej odmerovac kabelu a pripadne i H1000 misto RLA10, jestli teda vubec budem veci pro czfree i nadale prodavat.

Naposledy upravil Caryfuk 09.11.2003 v 15:38

Old Post 08.11.2003 v 20:59
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: jeste pro upresneni Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 08.11.2003 v 21:20
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Kabel H1000 Příspěvek č. 14 

Nevím jak RLA-10, ale kabel H1000 má značení po metrech,
takže stačí spočítat, kde je požadovaný konec a najít
značku a uříznout.

__________________

i4 support personnel

Naposledy upravil i4ShopNet 08.11.2003 v 21:54

Old Post 08.11.2003 v 21:48
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 15 

Mno tak to RLA10 nema. Na H1000 sem nenasel zatim zadnyho dodavatele za dobrou cenu. Za nejakejch 60 kc/m je to neprodejny.

Old Post 08.11.2003 v 21:53
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Re: Re: jeste pro upresneni Příspěvek č. 16 

Na svou obhajobu taky musim rict, ze Abadddonik byl asi jedinej, koho sem odmit z tohodle duvodu. Jestli ono za to taky nemohlo jednani jeho otce...

V pondeli to zkusim poresit bud odmerovacem nebo H1000 kabelem.

Naposledy upravil Caryfuk 08.11.2003 v 22:30

Old Post 08.11.2003 v 22:04
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz