CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 37383940414243444546474849 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
začátek
Newbie

Registrován: 11.06.2004
Příspěvků: 11

wl500 Příspěvek č. 673 

jo,je vůbec možný nahrát firmware pro WL 500g do béčka ,které mám???? Nebo jaký firmware mám pro to 500b použít abych ho použil tak jak potřebuji??? Dík moc za pomoc!!!!

Old Post 12.06.2004 v 09:30
začátek je offline   Click Here to See the Profile for začátek   Find more posts by začátek   Click here to Send začátek a Private Message   Click Here to Email začátek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

problematicka asociace... Příspěvek č. 674 

Mate taky preblemy s associaci na AP v rezimu klient (system z USB FlashDicku)?
Ja uz nastavil 3 Asuse pro provoz v rez. klient, u vsech je problem s asiciaci pri startu. wl join je vzdy potreba volat dodatecne rucne pres Telnet a to nekdy az na poctvrte se chyti..
Diky za typy.

Old Post 12.06.2004 v 09:36
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson23
Newbie

Registrován: 05.06.2004
Příspěvků: 3

Re: wl500 Příspěvek č. 675 

Old Post 12.06.2004 v 10:57
johnson23 je offline   Click Here to See the Profile for johnson23   Find more posts by johnson23   Click here to Send johnson23 a Private Message   Click Here to Email johnson23     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

500b a nahrani Olegova fw Příspěvek č. 676 

Takze nahrani fw do 500B !!!
(Delal jsem t pred 2 mesici, tak doufam ze si to pamatuju dobre)

1) Nainstaluj si z cd utilitu pro firmware restoration.
2) Mas spravny firmware (ano pro 500b se opuziva stejny jako pro 500g, akorat se nedoporucuje pouzivat g volby jinak je to OK)
3) Uvedes AP do firmware restoration modu = pri zapinani drzis tlacitko x sec (mam pocit ze to bylo dost dlouhu) AP zacne blikat
4) Pres tu utility provedes firmware restoration.
5) Pouzijes dalsi nastaveni z tohoto fora (Doporucuji proti klasicke logice cist pozpatku protoze narazis nejdrive na AKTUALNI SPRAVNY postup pro soucasne verze + uvidis komentare)

Drakula

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 12.06.2004 v 12:59
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 10

Client bez NAT Příspěvek č. 677 

Asus WL500b - firmware 1.7.5.6


Tak jsem zkousel v modu client dat jedno PC do DMZ.
A funguje je to bezproblemu.Ve vnejsi siti byl muj pocitac videt.

Ale zajimalo by me jestli se da zrusit uplne Home Gateway
A mit pripojene pocitace primo na vnejsi sit.Bez nejake domaci podsite (Bez Nat).

Old Post 12.06.2004 v 14:05
Killer je offline   Click Here to See the Profile for Killer   Find more posts by Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Click Here to Email Killer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
začátek
Newbie

Registrován: 11.06.2004
Příspěvků: 11

WL 500b Příspěvek č. 678 

Pánové díky za rady,vyzkouším to a dám vědět jak jsem dopadl,dík moc. ČUS

Old Post 12.06.2004 v 14:18
začátek je offline   Click Here to See the Profile for začátek   Find more posts by začátek   Click here to Send začátek a Private Message   Click Here to Email začátek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 679 

Tak jsem prave stravil týden hledáním signálu viz me časte dotazy o nastavenido clienta, a nakonec jsem zjistil že signál je všude jeno u meho baraku ne , ještě před tejdnem tam byl a ted neni:(, nevyte nekdo čim by se mohl rušit? třeba soused neco koupil a zapnul. Jeste ze mam ASUSE wl500 natahnu sí? až na garaž a tam signal je přesto že to je cca 4m od osi sousedovic baraku tak tam signal je, tak doufam ze dneska konecne budu po vsech tech trablech pripojen a testovat dal.
Jestli nekdo mate potuchy o možnejch zdrojích rušení tak dejte info

Naposledy upravil extract 15.06.2004 v 06:25

Old Post 15.06.2004 v 06:18
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krava
Newbie

Registrován: 15.06.2004
Příspěvků: 1

Angry Fakt sem asi debil.... Příspěvek č. 680 

Tak panove, mam 500g co sem nejspis nakym zazrakem rozchodil jako klienta. Az potud sem temer sikovnej, ale dostat se na ftp z webu, to uz je fakt nad moje sily.... POMOOOOOOOOOOOOC!!!

fw 1.7.5.6-5 Modlim se za fsechny rady, znicenej Krava

Old Post 15.06.2004 v 21:22
Krava je offline   Click Here to See the Profile for Krava   Find more posts by Krava   Click here to Send Krava a Private Message   Click Here to Email Krava     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wladax
Newbie

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 2

Asus -externí anténa k.o. Příspěvek č. 681 

Zdravim, mam takovej divnej problem, Asus wl500b, nacpal sem do něj 1.7.5.6-2 pustil klienta, vše ok, odzkoušeno přímo 10 metrů od ap, funguje, pingá, prostě ok.Ale ouvej, odnesl jsem ho na jeho pravé bydliště, připojil k 24dB směrovej anténě pustil wl scan, wl scanresults a nic!!!tak sem odzkoušel jiné ap s tim samym kabelem a anténou a jede v poho(Ovislink)!!Tak sem začal laborovat s výkonem a txant a antdiv, nic nezabralo!!!Napadá někoho z vás něco co by s tim ještě mohlo bejt??vypadá to že prostě funguje jen integrovaná anténa!!vidim to na reklamaci..

Old Post 15.06.2004 v 22:37
wladax je offline   Click Here to See the Profile for wladax   Find more posts by wladax   Click here to Send wladax a Private Message   Click Here to Email wladax     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Re: Asus -externí anténa k.o. Příspěvek č. 682 

Old Post 16.06.2004 v 07:03
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jojkoz
Newbie

Registrován: 07.06.2004
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 683 

Da sa na WL-500b pripojit cez internu antenku 3 pocitace a cez externu dalsie ?
A spojazdnit zdielanie internetu pre vsetkych?

Old Post 16.06.2004 v 08:06
Jojkoz je offline   Click Here to See the Profile for Jojkoz   Find more posts by Jojkoz   Click here to Send Jojkoz a Private Message   Click Here to Email Jojkoz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 684 

Old Post 16.06.2004 v 08:21
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeonek
Newbie

Registrován: 03.03.2004
Příspěvků: 72

client Příspěvek č. 685 

Ahoj,
můžete mi nekdo odpovědět co znamenají ty příkazy:

nvram set 13_x_ClientMode=1 # (0 = ap, 1 = sta, 2 = wet)
nvram set 13_x_IBSS=1 # (0 = bss, 1 = ibss)
nvram commit # uložení

zajímá mě co je 13_x_

potřebuju nastavavit ještě něco jiného (webové rozhraní je nastaveno) k připojení na jiný AP? na síti není internet, používám stejnou adresaci IP (pevnou bez DHCP) jak na bezdrátu tak na síti doma. Firmware mám 1.7.5.6-5
Pořád se to nechce připojit, nemám firewal, ale na hlavní AP se nedopingnu. Signál byl při použití WDS režimu vynikající, ale chci ho mít v režimu klient, protože to WDSko to drsně zpomaluje..

Teď jsem se dozvěděl že ten asus v režimu klient na hlavním AP visí (tváří se že tam je připojený klient s jeho MAC) takže to asi nějakým způsobem funguje, ale pingnout na něho nejde

Díky za rady

Naposledy upravil Leeonek 16.06.2004 v 09:34

Old Post 16.06.2004 v 08:49
Leeonek je offline   Click Here to See the Profile for Leeonek   Find more posts by Leeonek   Click here to Send Leeonek a Private Message   Click Here to Email Leeonek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: client Příspěvek č. 686 

__________________

Old Post 16.06.2004 v 10:02
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeonek
Newbie

Registrován: 03.03.2004
Příspěvků: 72

Re: Re: client Příspěvek č. 687 

Pinguju jednak z počítače co je připojený za asuse na hlavní AP a z hlavního AP zase z počítače co je připojen za AP na toho asuse.
Co je maskarada a nebo arp proxy bohužel nevím a jak jsem četl návody na těchto stránkách myslel jsem že se to u této verze firmware zadávat nemusí, alespoň to bylo psané. Jen ty 3 první řádky a zbytek konfigurace přes web rozhraní.
Je tam teda ještě něco potřeba zadat?

Old Post 16.06.2004 v 10:16
Leeonek je offline   Click Here to See the Profile for Leeonek   Find more posts by Leeonek   Click here to Send Leeonek a Private Message   Click Here to Email Leeonek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekpv
Junior Member

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 688 

Netuší někdo, jestli se dá fw pro wl-500 použít pro wl-330?
prosím o info nebo nasměrování. díky
(potřebuji rozměrově malé AP s regulací výkonu a monitorováním klientů)

__________________

Radek Kohout
radekpv@pvfree.net

Old Post 16.06.2004 v 10:18
radekpv je offline   Click Here to See the Profile for radekpv   Find more posts by radekpv   Click here to Send radekpv a Private Message   Click Here to Email radekpv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 37383940414243444546474849 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz