CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 44454647484950515253545556 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hhhitman
Newbie

Registrován: 09.03.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 785 

Hodila by se mi moznost nastavit max. rychlost prenosu dat mezi klienty Apecka tak, aby mi ho nezahltili prenasenim dat mezi sebou navzajem, ale zaroven mohli gamesit. Nebo v nejhorsim pripade zakazat viditelnost klientu mezi sebou uplne.

Old Post 19.07.2004 v 14:19
hhhitman je offline   Click Here to See the Profile for hhhitman   Find more posts by hhhitman   Click here to Send hhhitman a Private Message   Click Here to Email hhhitman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radimus
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 2

wake on lan Příspěvek č. 786 

Mam takovy navrh na zlepseni, bohuzel sam nevim jak, ale treba ma nekdo nejake snadne reseni a poradi a myslim ze to tu fakt jeste nebylo Hodne by se mi hodila funkce (a myslim ze nejom me.. ), kterou jsem drive dost vyuzival u USR routeru a to je, ze jsme se pres wan pripojil k webovemu rozhrani routeru, kde byla fce wake on lan na zadanou mac adresu (pamatovalo si to tu posledni pouzitou) a zapnul jsem si tim PC v LAN, ke kteremu po nabehnuti jsem se pripojil, mohl udelat co potrebuju a zase ho vypnul na dalku. Vyuzival jsme to tak z prace. Ted mam doma adsl s routerem, ktery to neumi, pak tam mam pripojenyho WL500G (zatim experimentuju a az se v tom trochu zorientuju chci se pripojit k czfree) a kvuli wake-on-lan USR router.. ale fakt mit doma 3 routery mi prijde ujety a proto bych to nejak rad zakomponoval do Asuse ale nevim jak.. klient mod nebyl problem, ale to jsem udelal dle navodu... jeste zajima vec, kterou jsem zjistil karta 3com (dost nova) co jsem mel umela PC pouze probudit ze stand by ale karta Intel (docela stara) ho dokazala zapnout i kdyz byl normalne vypnutej. A samozrejmne vsechny mozny nastaveni power managmentu jak v biosu tak os jsem zkousel.

Naposledy upravil radimus 20.07.2004 v 10:46

Old Post 20.07.2004 v 10:43
radimus je offline   Click Here to See the Profile for radimus   Find more posts by radimus   Click here to Send radimus a Private Message   Click Here to Email radimus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: wake on lan Příspěvek č. 787 

Old Post 20.07.2004 v 12:17
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radimus
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 2

Re: Re: wake on lan Příspěvek č. 788 

Naposledy upravil radimus 20.07.2004 v 12:52

Old Post 20.07.2004 v 12:40
radimus je offline   Click Here to See the Profile for radimus   Find more posts by radimus   Click here to Send radimus a Private Message   Click Here to Email radimus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefan
Newbie

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 20

Pocet sucastne pripojenych klientov Příspěvek č. 789 

Chcel by som vediet kolko sucastne pripojenych klientov zvladne ASUS WL 500G v rezime b.

Old Post 21.07.2004 v 00:23
stefan je offline   Click Here to See the Profile for stefan   Find more posts by stefan   Click here to Send stefan a Private Message   Click Here to Email stefan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huskyboy
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 1

D-Link DWL-520+ Příspěvek č. 790 

D-Link mi hlásí Sí? připojena,žádný signál. Vzdálenost 30m,počítač a ASUS na sebe vidí.S USB kartou nebyl problém. Poradíte někdo? Dík

Old Post 21.07.2004 v 09:41
Huskyboy je offline   Click Here to See the Profile for Huskyboy   Find more posts by Huskyboy   Click here to Send Huskyboy a Private Message   Click Here to Email Huskyboy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhhitman
Newbie

Registrován: 09.03.2004
Příspěvků: 9

Re: Pocet sucastne pripojenych klientov Příspěvek č. 791 

Old Post 21.07.2004 v 10:10
hhhitman je offline   Click Here to See the Profile for hhhitman   Find more posts by hhhitman   Click here to Send hhhitman a Private Message   Click Here to Email hhhitman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamil
Newbie

Registrován: 16.01.2004
Příspěvků: 6

Palm M515 Příspěvek č. 792 

Možná jsem to někde přehlídl.
Chci k WL 500b připojit Palma přez USB. Jde nastavit IP adresa USB portu ve WL500b ? Pokud tam běží linux, tak by to jít mělo.
Nemáte s tím někdo zkušenost ?

Old Post 21.07.2004 v 13:28
Shamil je offline   Click Here to See the Profile for Shamil   Find more posts by Shamil   Click here to Send Shamil a Private Message   Click Here to Email Shamil   Visit Shamil's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 10

NAT Příspěvek č. 793 

Tak jsem se tu jeste nikde nedocetl jak se pripojit s wl500b v rezimu client bez natu

Chtel bych aby to fungovalo jak ovislink 1120

Old Post 21.07.2004 v 15:06
Killer je offline   Click Here to See the Profile for Killer   Find more posts by Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Click Here to Email Killer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: NAT Příspěvek č. 794 

Old Post 21.07.2004 v 20:52
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Palm M515 Příspěvek č. 795 

Naposledy upravil Technik 22.07.2004 v 00:17

Old Post 21.07.2004 v 21:37
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
websatan
Newbie

Registrován: 08.12.2002
Příspěvků: 18

nvram bootCmd Příspěvek č. 796 

__________________

Laki

Old Post 21.07.2004 v 22:40
websatan je offline   Click Here to See the Profile for websatan   Find more posts by websatan   Click here to Send websatan a Private Message   Click Here to Email websatan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: nvram bootCmd Příspěvek č. 797 

__________________

Old Post 21.07.2004 v 23:00
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
websatan
Newbie

Registrován: 08.12.2002
Příspěvků: 18

Re: Re: nvram bootCmd Příspěvek č. 798 

__________________

Laki

Old Post 21.07.2004 v 23:19
websatan je offline   Click Here to See the Profile for websatan   Find more posts by websatan   Click here to Send websatan a Private Message   Click Here to Email websatan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Re: Pocet sucastne pripojenych klientov Příspěvek č. 799 

Old Post 21.07.2004 v 23:19
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Re: Re: nvram bootCmd Příspěvek č. 800 

Old Post 21.07.2004 v 23:25
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 44454647484950515253545556 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz