CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 45464748495051525354555657 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
StanislavJ
Newbie

Registrován: 04.11.2003
Příspěvků: 70

Re: Re: NAT Příspěvek č. 801 

Old Post 22.07.2004 v 12:23
StanislavJ je offline   Click Here to See the Profile for StanislavJ   Find more posts by StanislavJ   Click here to Send StanislavJ a Private Message   Click Here to Email StanislavJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefan
Newbie

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 20

Spolahlivost ASUS wl 500g Příspěvek č. 802 

Chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s ASUSOM. Ake je to zariadenie co mu vadi a pod velmi mi tym pomozete.

Old Post 22.07.2004 v 23:16
stefan je offline   Click Here to See the Profile for stefan   Find more posts by stefan   Click here to Send stefan a Private Message   Click Here to Email stefan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Transparentní router Příspěvek č. 803 

Takže může mi někdo popsat co přesně udělá ASUS když zapnu to nvram set 13_x_ClientMode=2 ??
Potřeboval bych z něho udělat transparentí router cca pro 2 - 3 lidi + připojení klientem k AP.
Zkoušel jsem ten příkaz pro zrušení NATu ale nic se nestalo pořád to dál NATovalo 192.168.1.x adresy. Ale když jsem ho z Módu Home Gateway přepnul do reřimu Router tak se stalo naásledující. Router pingoval na AP na které byl připojen jako klient. Ale pokud jsem si nastavil 10.x.x.x IP tak jsem nemohl ani na router ani prez wifi pryč.
A nahlášení problému v režimu klient. Pokud udělám nějaké nastavení ve webovém rozhraní a potom restartuju router tak se už nepřipojí k AP ale wl scan a wl scanresults fungují. Když jsem volal adminovi na AP tak mi řekl že mě vidí pořád connected ve wifimonu tak já opravdu nevím co s tím. Stává se to i když natvrdo restartuju bez žádného nastavování vytáhnutím napájecího kabelu. Aby se AP připojilo tak ho musím odpojit od elektřiny a nechat tak 30minut, pak zase zapojit a jede. A taky se mi nějak rozbilo DMZ protože mi už nejde DC++ v režimu active...
Snad jsem do fóra nadhodil dost otázek k diskuzi.

__________________

Old Post 23.07.2004 v 07:31
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 804 

Old Post 23.07.2004 v 11:24
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Příspěvek č. 805 

__________________

Old Post 23.07.2004 v 11:42
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 806 

Old Post 23.07.2004 v 14:34
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Příspěvek č. 807 

Technik: Diky, nejak to zkusim prokoumat a vyzkoušet. Ale taky nějak musíme vymyslet co je s tim špatnym připojovánim k AP, signálem to nebude. Jsem od AP 350m a mam 1m kabel a 10dB antenu a primej vyhled.
To all: pokud někdo má problémy s připojováním k AP po restartiu tak sem napište. A pokud někdo vytvořil nebo tvoří transparentní router z WL 500 b/g tak taky!

__________________

Old Post 23.07.2004 v 17:25
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefan
Newbie

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 20

viditelnost klientov Příspěvek č. 808 

Da sa na Asuse nastavit aby sa klienti v sieti nevideli alebo ako to riesite vy.
Rozmislal som este nad jednou moznostou o to.
1.Klient ma ip 192.168.10.25
2.Klient by mal ip 192.168.11.25
3.Klient by mal ip 192.168.12.25

Fungovalo by to videli by sa klienti a ano tak preco, ako to nastavit aby sa nevideli.

Old Post 24.07.2004 v 19:56
stefan je offline   Click Here to See the Profile for stefan   Find more posts by stefan   Click here to Send stefan a Private Message   Click Here to Email stefan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Re: viditelnost klientov Příspěvek č. 809 

__________________

Old Post 24.07.2004 v 20:14
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefan
Newbie

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 20

Chipsety Příspěvek č. 810 

Ake chipsety sa nemaju radi s Asusom a co realtek niekde som cital ze to neni moc vhodne riesenie.

Old Post 25.07.2004 v 15:43
stefan je offline   Click Here to See the Profile for stefan   Find more posts by stefan   Click here to Send stefan a Private Message   Click Here to Email stefan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Re: Chipsety Příspěvek č. 811 

Stefan: mam Realtek 8129 a nepozoruju problémy.

__________________

Old Post 25.07.2004 v 16:07
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 812 

jako klient proti Asusovi
Odzkousene mam Atmel (BenQ WL300, A14), Realtek (OL1120ap) jede


asus jako klient
proti Atmel (A14) jede

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 26.07.2004 v 07:12
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Příspěvek č. 813 

__________________

Old Post 26.07.2004 v 11:07
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fidorkozrout
Newbie

Registrován: 09.02.2004
Příspěvků: 43

DWL-2000AP+ jako klient Příspěvek č. 814 

Nemate nekdo prosim zkusenosti s DWL-2000AP+ jako klient k WL-500g?

Hledam nejaky vhodny klientsky 802.11g HW AP. Myslim, ze temer 4 tisice za WL-500g v rezimu klient je docela dost.

Dik.

Old Post 26.07.2004 v 14:26
fidorkozrout je offline   Click Here to See the Profile for fidorkozrout   Find more posts by fidorkozrout   Click here to Send fidorkozrout a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fidorkozrout
Newbie

Registrován: 09.02.2004
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 815 

Jeste jsem natrefil na OvisLink WL-5420AP 802.11g AccessPoint/Bridge/Client, jenze (asi) neumi regulovat vykon a ma jen jeden ethernet port.

Old Post 26.07.2004 v 14:30
fidorkozrout je offline   Click Here to See the Profile for fidorkozrout   Find more posts by fidorkozrout   Click here to Send fidorkozrout a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
začátek
Newbie

Registrován: 11.06.2004
Příspěvků: 11

Připojení "černé skříňky" Příspěvek č. 816 

Dobrý den ...
Potřebovali bychom trošku hilfnout s připojením černé skříňky od providera (potvora na linuxu s jedním ethernet portem) k Wan portu na Asusu. Bohužel nám funguje pouze spojení, kdy Asus používám pouze jako switch a pak počítače na dalších portech normálně do internetu můžou. Ale v této konfiguraci počítač připojený na Wifi Asusu dopinkne pouze počítače v lokální síti a Asus. Do internetu se přes Wifi nedostanu. V jakém modu by měl být Asus nastaven? popřípadě šla by nějak modifikovat rout tabulka nebo tak něco?

IP pro wifi je stejné včetně masky, samozřejmě výjma posledního čísla adresy.

Za jakoukoliv radu děkuji, hezký večer ...

Old Post 26.07.2004 v 18:13
začátek je offline   Click Here to See the Profile for začátek   Find more posts by začátek   Click here to Send začátek a Private Message   Click Here to Email začátek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45464748495051525354555657 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz