CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Radotín
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dave
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 17 

pripojeni na ZAP1 je bezplatne?

Old Post 20.09.2002 v 08:52
Dave je offline   Click Here to See the Profile for Dave   Find more posts by Dave   Click here to Send Dave a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 18 

konektivita do ZAP1 je bezplatná?

Old Post 20.09.2002 v 08:59
Dave je offline   Click Here to See the Profile for Dave   Find more posts by Dave   Click here to Send Dave a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 19 

__________________

MiPal

Old Post 20.09.2002 v 09:02
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 20 

z duvodu financovaní a analyzy nákladů, jeste uvidime treba stand alone pro nas bude zajimavejsi ...

Old Post 20.09.2002 v 09:06
Dave je offline   Click Here to See the Profile for Dave   Find more posts by Dave   Click here to Send Dave a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 21 

Ale jeste jsi mi neodpovedel, vis o nejakem pripojeni v Radotine ?

__________________

MiPal

Old Post 20.09.2002 v 09:10
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelK
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 22 

no, pokud vím tak na rohu Věštínské a Výpadové (jak jsou závory) je počítačová firma, která inzeruje něco jako Internetovou mikrokavárnu (připojení do Internetu 50/Kč za hodinu), což znamená, že tam připojení mít musí.
Pokud mají např pevnou linku 128 kb/s, možná by stálo za to s nimi pojednat a zkusit domluvit aby zvedli kapacitu třeba na 256 a polovinu pásma nám odprodali.

Old Post 20.09.2002 v 13:31
PavelK je offline   Click Here to See the Profile for PavelK   Find more posts by PavelK   Click here to Send PavelK a Private Message   Click Here to Email PavelK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 23 

Co se tyce ty firmy, tak jsem se tam byl na inet zeptan jak by to vypadalo cenove (asi pred pul rokem) a odpovedeli mi tim zpusobem, ze mikrovlna je v radotine neutahnutelna, malo zajemcu a velky ruseni, a ze delaj net jen pro podniky s cenou asi 10k za omezenou 128ku (nepamatuju si to ale presne). Treba by to ale nak domluvit slo. Omezena lajna by ale byla na prd.

Old Post 20.09.2002 v 17:58
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelK
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 24 

Na doplnění údajů jsem odečetl údaje z GPS, která řídí můj kmitočtový normál.
Odečet je z přijímače Motorola OnCore UT+ v režimu "Position Hold", takže přesnost zaměření by měla být +/- tři metry:

Šířka: 49 st. 58' 59.6670''
Délka: 14 st. 21' 52.4530''
Výška: 221 m n.m.

Old Post 20.09.2002 v 23:10
PavelK je offline   Click Here to See the Profile for PavelK   Find more posts by PavelK   Click here to Send PavelK a Private Message   Click Here to Email PavelK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 25 

vse zalezi na finacnich podminkach, níže uvádím několik základních kritérií:
počět účastníků: min. 15
min. pásmo sdílené 128bps lze zřídit do 6000Kč tj. na jednoho 400Kč za měsíc
s přibívajícím počet účastníků půjdou náklady na provoz dolů a bude se rozšiřovat šířka pásma, já bych se rozhodně nespoléhal na sdílené pásmo v rámci sítě czfreenet mohou být provozní výpadky a špatná propustnost ...

Old Post 20.09.2002 v 23:18
Dave je offline   Click Here to See the Profile for Dave   Find more posts by Dave   Click here to Send Dave a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelK
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 26 

Jenže tohle je přesně scénář do kterého bych já osobně nešel.
Sdílených 128 kb/s na 15 lidí znamená, že v průměru budu mít tak 19.2 kb/s, to vše za 400 Kč měsíčně.
Je to sice laciné, ale pro mně osobně k ničemu.
Já potřebuju něco, co může klidně stát i 3.000 měsíčně, ale musím mít minimálně 64 kb/s sám pro sebe.

V obecné rovině se domnívám, že garantovaných 64 kb/s je minimum pro kohokoli, kdo je natolik odborně v obraze, že zde diskutuje.

Old Post 21.09.2002 v 00:04
PavelK je offline   Click Here to See the Profile for PavelK   Find more posts by PavelK   Click here to Send PavelK a Private Message   Click Here to Email PavelK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 27 

Vcera jsem byl na srazu ZAP1 a veci se maji takto.
AP na zbraslavi uz je plne - 15 lidi, proto je nutne vybudovat AP v Radotine se kterym se spojime na ZAP1 a dale do centra. Podle nas nejlepsi umisteni by bylo nekde na kopci nad kinem, aby bylo vydet na obe strany Radotina, jak cast okolo nadrazi a dale, tak v oblast st. Sidliste. Jeste lepe nekde na Vinickach a vyse. Nebo na Rihaku, ale nejsem si jisty, jestli by byla pokryta cast v okoli stareho sidliste. Na panelacich to nema cena, jsou hrozne problemy s majiteli. Pokud nekdo bydli ve vyse zminenych lokalitach, nabo tam mate nejake zname, ozvete se, omrknuli bysme vyhled

__________________

MiPal

Old Post 24.09.2002 v 09:58
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

RAP1 Příspěvek č. 28 

Tak kdo ma opravdovy zajem vybudovat v Radotine AP, tak me kontaktujte na RAP1@atlas.cz nebo na MiPal@atlas.cz, uvedte cele sve jmeno a presnou adresu ! Vypada to, ze je vse na nejlepsi ceste. ;-)

__________________

MiPal

Old Post 01.10.2002 v 10:17
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 29 

__________________

MiPal

Old Post 02.10.2002 v 22:06
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
obludka
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 30 

Tade by zajme byl take
umisteni tachovska

__________________

Obludka

Old Post 03.10.2002 v 11:24
obludka je offline   Click Here to See the Profile for obludka   Find more posts by obludka   Click here to Send obludka a Private Message     Visit obludka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chris
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 83

konektivita Příspěvek č. 31 

Old Post 03.10.2002 v 21:29
Chris je offline   Click Here to See the Profile for Chris   Find more posts by Chris   Click here to Send Chris a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelK
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 32 

Jsem soukromá osoba. Firmu mám někde zcela jinde, kde je konektivita bohudík zajištěna.

Jinak samozřejmě nepotřebuju 64 kb/s 24 hodin denně, ale potřebuju to dejme tomu párkrát do měsíce, když potřebuju od někud slíznout nějaké ISO (nebo ho někomu poslat). Ale pokud to potřebuju, tak nechci a mnohdy ani nemohu čekat, až se pásmo uvolní.
Taky pár hodin v noci browsuju po různých diskusních serverech nebo jinak pracuji s Internetem (otevírám PDF soubory, různé firemní stránky atd.)

Naproti tomu, například to téměř nikdy nečiním ve všední den od 7:00 do 19:00. To buď spím nebo jsem ve firmě.

Nicméně teď mám ISDN, což je 64/128 kb/s kdykoli to potřebuju. Hloupé je, že mi to stojí kolem 5.000 Kč/měsíčně a rád bych se toho zbavil.

Old Post 03.10.2002 v 22:09
PavelK je offline   Click Here to See the Profile for PavelK   Find more posts by PavelK   Click here to Send PavelK a Private Message   Click Here to Email PavelK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz