CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Klamovka (AP sranda)
« 34567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 129 

Ahoj,

bydlim v Duskove ulici (pokracovani Vrchlickeho) jsem node Duskova. Se slabou antenou chytnu asi 15 siti. Nektere jsou dobre oznacene, ale czfree mezi nimi nevidim.

Srando, jaky mas ESSID pripadne MAC adresu? Mozna te vidim jako sit sranda, ale bez czfree .


S pozdravem Dalibor

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 15.04.2003 v 08:58
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 130 

Peter:
ahoj, problem je v to, ze na tvoji stranu nemam otocenou antenu. O tomto problemu se pise v tomto foru.
essid CZFree.Net.sranda
Snad tento tyden dojde k dasimu testu 360ky, ale nevim jak to stihnu.

__________________

sranda

Old Post 15.04.2003 v 10:54
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fordfrog
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 16

Test antény 360° Příspěvek č. 131 

A kdy máš ten test v plánu? Já nejsem od čtvrtka v Praze (mám konečně dovolemou ), ale bude tady kolega. Nám by se ten test hodil ve středu (tak od pěti ?), ale snad by to šlo i jiný den.

P.S.: Ani nevíš, jak se na ten test těšíme

Old Post 15.04.2003 v 11:21
fordfrog je offline   Click Here to See the Profile for fordfrog   Find more posts by fordfrog   Click here to Send fordfrog a Private Message   Click Here to Email fordfrog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

test 360 Příspěvek č. 132 

OK,
jestli mi do toho nic neprijde, tak test provedem ve stredu po 5 hodine.
Zatim ahoj

__________________

sranda

Old Post 15.04.2003 v 13:37
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fordfrog
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 16

Test antény 360 Příspěvek č. 133 

Bezva!

Old Post 15.04.2003 v 14:00
fordfrog je offline   Click Here to See the Profile for fordfrog   Find more posts by fordfrog   Click here to Send fordfrog a Private Message   Click Here to Email fordfrog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xanda
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 10

Smile No hura Příspěvek č. 134 

To se teda tesim, ze uz konecne se v nas smer rozbehne signal czfreenetu.

bohuzel odjizdim do Krkonos, ale myslim, ze mi to pojede. cau

xanda

__________________


X.

Old Post 15.04.2003 v 17:21
xanda je offline   Click Here to See the Profile for xanda   Find more posts by xanda   Click here to Send xanda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

dnesni test Příspěvek č. 135 

v tech pet to bohuzel nestihnu. Myslim ze bych mel bejt na strese mezi 6,7. OK? Zatim. Standa

__________________

sranda

Old Post 16.04.2003 v 10:08
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fordfrog
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 16

Dnešní test Příspěvek č. 136 

To je blbé. Kolega musí být na sedmou u klienta a já potřebuju v šest odejít, protože zítra ráno odjíždím na dovolenou.

Napadá mě jedině, že pokud to ostatním pojede (těm co už přes Tebe jedou), tak tam zřejmě tu anténu necháš (?) a my budeme moci otestovat signál, až to z naší strany bude možné. Pokud to někomu ze současných připojených nepojede, tak asi stejně tu anténu sundáš, takže by z toho nic nebylo i kdybychom tady měli dobrý signál.

Je mi to líto, ale snad to dobře dopadne

Old Post 16.04.2003 v 10:37
fordfrog je offline   Click Here to See the Profile for fordfrog   Find more posts by fordfrog   Click here to Send fordfrog a Private Message   Click Here to Email fordfrog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 137 

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 16.04.2003 v 11:01
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Ticho Příspěvek č. 138 

Ahoj,

to je mrtvo, nevypukla nejaka epidemie? Doufam, ze je ticho pred bouri . Boure=antena ;

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 24.04.2003 v 13:19
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

To Peter: Příspěvek č. 139 

Mrtvo tu je) Standa ma plno prace s linkem na Fantomase. Vcera zkousel zase vsesmerovku. Musel jsem otocit antenu, protoze ma obracenou polarizaci, nez ta dosavadni antena. Sice mi to jede, ale neni to zadna slava. SRN jsem maximalne dosahl na 8. Predtim bylo kolem 30. No ale to je asi dane tim, ze jsem od AP nejdal a po ceste nazbiram hodne ruseni.

Petr

Old Post 24.04.2003 v 16:23
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Diky za info Příspěvek č. 140 

Mam doma 24dB sito, a cekam na zpravu ve foru. Jakmile nekdo postne, ze sranda ma antenu tak sitko vystrcim z okenka a testnu to. Takhle je to naprd ;(. Tak alespon nekdo napiste ve stredu to budu zkouset okolo 6.

Diky

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 24.04.2003 v 17:39
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pamik
Newbie

Registrován: 13.12.2002
Příspěvků: 6

Exclamation Sranda ma novou 360ku antenu Příspěvek č. 141 

Ahojte vsichni,
dneska (nebo vlastne uz vcera :-) jsme byli se Standou na strese a davali jsme tam jinou antenu. Ted je tam 360, takze byste se meli chytat z celeho okoli. Takze zkousejte a vysledky testu posilejte sem do fora, at mame zpetnou vazbu, ze to opravdu funguje.

Old Post 27.04.2003 v 00:28
pamik je offline   Click Here to See the Profile for pamik   Find more posts by pamik   Click here to Send pamik a Private Message   Click Here to Email pamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaso
Newbie

Registrován: 22.09.2002
Příspěvků: 11

Otazka k antene Příspěvek č. 142 

Ahoj, tedy je tam ted jina 360° antena nebo je vymenena ta 65°..? Puvodne prezentovana vymena za 360° totiz prinesla jen nevalne vysledky a i kdyz, nejsem ted u PC tak je mi jasne, ze jsem se automaticky nechytnul... :-( Jaky je ted tedy signal u ostatnich a byla tedy puvodni antena vadna...? Podle toho jak se ta 360° chovala tedy, ze jednou byl signal slusnej a po druhe hluboko spadl se mi zda, ze by to vada anteny vysvetlovala kdyz vime, ze kartou WiFi to nebylo...

Jinak samozrejme podekovani Srandovi a Pamikovi je na miste za jejich snahu a vytrvalost...

Old Post 27.04.2003 v 11:21
kaso je offline   Click Here to See the Profile for kaso   Find more posts by kaso   Click here to Send kaso a Private Message   Click Here to Email kaso   Visit kaso's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pamik
Newbie

Registrován: 13.12.2002
Příspěvků: 6

Re: Otazka k antene Příspěvek č. 143 

Old Post 27.04.2003 v 13:19
pamik je offline   Click Here to See the Profile for pamik   Find more posts by pamik   Click here to Send pamik a Private Message   Click Here to Email pamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
holly
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 144 

Old Post 06.05.2003 v 22:55
holly je offline   Click Here to See the Profile for holly   Find more posts by holly   Click here to Send holly a Private Message   Click Here to Email holly   Visit holly's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 34567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz