CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Klamovka (AP sranda)
1234567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
m4R7y
Newbie

Registrován: 04.07.2002
Příspěvků: 14

ok Příspěvek č. 65 

pristi tyden je good..co tak dat scuka treba v utery? JAk to vsem vyhovuje?
NAVRH- UTERY 18.00 KRIZOVATKA KLAMOVKA!

Old Post 07.02.2003 v 11:54
m4R7y je offline   Click Here to See the Profile for m4R7y   Find more posts by m4R7y   Click here to Send m4R7y a Private Message   Click Here to Email m4R7y     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

sraz? Příspěvek č. 66 

Ahoj,
snad budu moc, jeste se do nedele vyjadrim.
Dneska jsem objednal vsesmerovku co se objevila na foru za 800 + 90 postovne. Aby se to nejak hnulo. Ta cena je vic jak dobra, tak jsem do toho sel. Mela by prijit v utery pres den.

__________________

sranda

Old Post 07.02.2003 v 14:29
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warka
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 5

dalsi milion doternych otazek :) Příspěvek č. 67 

Cau kluci,
koukam, ze furt neco resite.. Jsem bystry co?

Jsem ale taky novy a tak jeste popravde vsemu nerozumim. Ptal jsem se na to jak vam beha inet a na par dalsich veci, ale zustalo to bez odezvy. Rad bych se pripojil a wifi kartu, kabely a redukci bych koupil pristi tyden. r080 mi nabizel na ozkouseni plechovku, takze pokud by to slapalo, mohl bych se do tydne pripojit.

Potrebuju, ale nejake informace, nez zacnu nakupovat:
- pausal?
- jak rychle?
- jak stabilne?
- jestli budete neco chtit za pripojeni?
- jestli pomuzete s nakonfigurovanim?
apod.

Pokud budete spolecne neco kupovat, at je to vsesmerka nebo cokoli jinyho, rad se zapojim.

Sorry ze furt vopruzuju, holt jsem ten typ novacka co se furt pta a malo cte fora (nebo ten co nema cas je cist)

Dikes,
WARKA (node "warka")

Old Post 07.02.2003 v 15:24
warka je offline   Click Here to See the Profile for warka   Find more posts by warka   Click here to Send warka a Private Message   Click Here to Email warka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4R7y
Newbie

Registrován: 04.07.2002
Příspěvků: 14

:) Příspěvek č. 68 

stando to je vic nez dobra cena jake ma parametry ta vsesmerovka?
jinak celkem by to bylo fpohode se sejit a probrat strategii ale taky nema cenu neco hrotit .

warka>to jestli se napojis na AP je jenom na uvazeni zatizeni linky ...takze ti radim radsi si najdi cas na procteni for

Old Post 08.02.2003 v 11:44
m4R7y je offline   Click Here to See the Profile for m4R7y   Find more posts by m4R7y   Click here to Send m4R7y a Private Message   Click Here to Email m4R7y     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 69 

ta antena je 8dB.
Ohledne srazu: v utery nemuzu, rodina oslava, ktere se musim zucastnit.
Navrhuji stredu nebo ctvrtek 18:00, ale opet toho mam tyhle dny jeste vic. Tak bych moch tak na hodinu, hodinu a pul. Bohuzel, rad bych to protah jako minule.

warka: jde o net o ktery se lidi staraj ve svem volnem case, takze nemuzes pocitat se zarukami jako u komerce.( Ale nasim cilem je byt minimalne stejne tak dobry jako komerce, ale za nizsi ceny). Co se tyce ceny za konektivitu, tak to je 64kb/s za 300,- ( nasobky 128 ~ 600,- atd.) u TGN. Ale je v tom hacek, jde o konektivitu do ceskeho netu(NYXu) a zahranicni je zdilena v celem CZFree.Net a myslim ze jde o 512 kb/s, coz je dneska uz malo. Resi se to ze jedem web pres ruzne free proxy servery.
Za pripojeni budu od kazdeho chtit 2500,- jako prispevek na AP( router, anteny, draty ... + inovace).
Pomoc: hledej na foru, a kdyz nenajdes, tak ti radi pomuzem.

__________________

sranda

Old Post 09.02.2003 v 19:54
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r080
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 15

antena & sraz Příspěvek č. 70 

zdravim vsechny

2standa - s tou antenou to vypada na dobry tah, jsem zvedav, jak to pojede... Jinak, ted o vikendu jsem delal koax k antene a prekvapilo me, ze tam neni treba nic pajet a taky potesilo, ze Te nemusim otravovat.

ad penize, jakym zpusobem je budes chtit predat (hotovost|prevod)? a kdy?

ad sraz, jsem pro ctvrtek vecer

Old Post 10.02.2003 v 09:25
r080 je offline   Click Here to See the Profile for r080   Find more posts by r080   Click here to Send r080 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

penize Příspěvek č. 71 

Penize: me je to jedno jestli nekomu sedi bankovni prevod, tak vam na sraz prinesu cislo uctu. Kdy? Podle aktualnich fin. stavu, jak kdo bude moc, ale nezneuzivat ;-).

__________________

sranda

Old Post 10.02.2003 v 09:54
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r080
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 15

prachy Příspěvek č. 72 

ok, prines cislo uctu plz

Old Post 10.02.2003 v 10:13
r080 je offline   Click Here to See the Profile for r080   Find more posts by r080   Click here to Send r080 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4R7y
Newbie

Registrován: 04.07.2002
Příspěvků: 14

kdy Příspěvek č. 73 

toz co kdy?

Old Post 11.02.2003 v 14:33
m4R7y je offline   Click Here to See the Profile for m4R7y   Find more posts by m4R7y   Click here to Send m4R7y a Private Message   Click Here to Email m4R7y     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xanda
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 74 

Je to divny, dneska uz mi zacalo byt divny, ze mi nechodi zadne upozorneni na novinky u tohoto treatu a tak sem kouknu a ejhle vono to jede jako o zivot.

Asi se nema smysl ozyvat na ty vyzvy na mou adresu, neb jsou uz out.

Dejte vedet, co a kdy. Dnes tu nebudu. Minuly tyden jsem stravil na Sumave, takze sorry za pozdni reakci.

X.

__________________


X.

Old Post 11.02.2003 v 14:47
xanda je offline   Click Here to See the Profile for xanda   Find more posts by xanda   Click here to Send xanda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaso
Newbie

Registrován: 22.09.2002
Příspěvků: 11

zdravim Příspěvek č. 75 

Old Post 13.02.2003 v 01:58
kaso je offline   Click Here to See the Profile for kaso   Find more posts by kaso   Click here to Send kaso a Private Message   Click Here to Email kaso   Visit kaso's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4R7y
Newbie

Registrován: 04.07.2002
Příspěvků: 14

zdravim Příspěvek č. 76 

cay kaso..mno satelit je sice dobry..ale ja potrebuju up/down stream a ne jenom jednim smerem..a myslim ze vsichni ostatni taky.
jinak stando jak to vypada s tou antenou ktera ti prisla na dobirku?

Old Post 13.02.2003 v 07:45
m4R7y je offline   Click Here to See the Profile for m4R7y   Find more posts by m4R7y   Click here to Send m4R7y a Private Message   Click Here to Email m4R7y     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

cao Příspěvek č. 77 

v rychlosti,
nestiham,
antena jeste nedorazila, i kdyz mela uz v ponedeli. Asi se neuveritelne mijime s dorucovatelskou firmou. Mozna dneska.
Doufam ze se dneska v 1800 uvidime.
Ahoj

__________________

sranda

Old Post 13.02.2003 v 08:35
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaso
Newbie

Registrován: 22.09.2002
Příspěvků: 11

Re: zdravim Příspěvek č. 78 

Old Post 13.02.2003 v 09:20
kaso je offline   Click Here to See the Profile for kaso   Find more posts by kaso   Click here to Send kaso a Private Message   Click Here to Email kaso   Visit kaso's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

info Příspěvek č. 79 

Ahoj,
tak jsme se nejak spatne dohodli. Na srazu jsme byli dva. Stejne by jsme asi nic nedohodli.
Antena bude v pondeli, jsem s dorucovatelskou firmou presne domluvenej.
Plan: urcime presny datum a cas, kdy budou vsichni kdo uz maji hw a sw pripravenej, moc a ja v tu dobu vylezu na strechu s notebookem z ktereho udelam AP s 360 st. antenou. Toho testu by se meli urcite zucastnit jiz pripojene koncove body, aby jsme zjistili zda s novou antenou budou mit prijatelnej signal.

To znamena ze stavajici AP nebude muset byt vyrazeno z provozu.

Prosim vyjadrete se jak na tom jste s casem. Jake dny by jste meli cas?

Caudy

__________________

sranda

Old Post 14.02.2003 v 21:07
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaso
Newbie

Registrován: 22.09.2002
Příspěvků: 11

Testovani Příspěvek č. 80 

Ahoj,

myslim si, ze test je urcite dulezity ale obavam se problemu pri soucasnem behu puvodniho APcka z duvodu vzajemneho ruseni... Sledoval jsem tady jednu konverzaci o signálu WiFi kde se povidalo o ruseni jednoho kanalu jeste na dalsich dvou sousednich... Tedy videl bych na dobu testu utnout puvodni signal a pripojit na stejnem kanalu novou antenu...

Co se tyka meho casoveho planu rad bych se dostal nekde k odpolednejsim hodinam ale pokud bude termin znam trochu driv pak se plnne prizpusobim...

Dohodnul jsem tu moznost zapujcky jineho AP az na tyden. To by bylo mozne jen zapojit bez nejake slosite konfigurace a dalo by se otestovat vetsim zatizenim... Nikdo o tom jiz nemluvi - znamena to, ze s nim jiz neni problem...?

Jeste jedna vec - nemuze behat to AP se dvema antenama najednou kdyz ma dva vstupy na antenu...?

Tak zatim se mejte Cau...

Old Post 14.02.2003 v 22:49
kaso je offline   Click Here to See the Profile for kaso   Find more posts by kaso   Click here to Send kaso a Private Message   Click Here to Email kaso   Visit kaso's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz